Dodaj do ulubionych

brak kupki

17.11.04, 13:16
czy to normalne że mój 3 miesięczny synek nie robi od 8 dni kupki?
karmię piersią
wcześniej robił 4-5 kupek dziennie
zachowuje się normalnie (nie napina brzuszka, nie płacze, wydaje się że jest
wszystko w porządku).
Obserwuj wątek
    • anda8 Re: brak kupki 17.11.04, 14:52
      Miałam podobny problem, moje dziecko miało około 3 miesiącey i przestało robić
      kupki codziennie, robił raz na 5 dni, albo 8 dni.
      Poza tym nic mu nie dolegało.
      Pani pediatra, ( bardzo dobra) uspokoiła mnie, dała mi nawet artykuły do
      poczytania. Dziecko na piersi może trawić prawie 100% pokarmu, tzn nie ma z
      czego tej kupki sie tyle zebrać , zeby był odruch wydalania.
      Jeżeli zrobi normalną kupę jak zwykle, to naprawdę nie masz się co martwić.
      Zaczniesz mu podawac soki cyz zupki to sprawa się unormuje.
      Ale możesz pójść do lekarza i zapytać, czy dziecko jest OK.
      • figa80 Re: brak kupki 17.11.04, 16:46
        No nie martw się, bo to się zdarza.
        Jeszcze tylko dodam, że nasza pediatra radziła, żeby dzieciątko delikatnie po
        brzuszku masować głównie płaską dłonią, a troszeczkę palcami, powoli zgodnie z
        ruchem wskazówek zegara. Dla dziecka to przyjemne i nawet pomaga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka