08.01.05, 15:29
po kazdym jedzeniu dziecko ma czkawke. i po karmieniu piersia i po butli. czy
to normalne? i jak sie pozbyc czkawki u niemowlaka ( ma 5 dni.) pozdrawiam i
dziekuje
Obserwuj wątek
    • bea-ta Re: CZKAWKA 08.01.05, 16:01
      Trzeba dać mu troszkę picia lub dać jeszcze possać cyca.Po każym jedzonku musi
      mu się pożądnie odbić. Czkawka to nic innego jak powietrze w żołąku. Może tak
      być gdy:
      - maluch zbyt łapczywie je,
      - źle uchwyci brodawkę w czasie ssania piersi,
      - jak podajesz butle po przechyleniu cały smoczek musi być wypełniony płynem
      W każdym tym przypadku dzidzia nałyka się powietrza.
      Poza tym noworodki maja raczej skłonność do czkawki. Później będzie lepiej sama
      zobaczysz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka