Dodaj do ulubionych

PILNE!!!!!!!CHYBA POŁKNĄŁ MONETE!!!!!CO ROBIĆ???

27.08.05, 08:21
Wczoraj wieczorem zauważyłam jak dziecko trzyma monety w dłoni,nie widziałam
jak je brał do buzi, ale dzisiaj w nocy mocno zwymiotował, a później tylko
mocno zrywało go na wymioty i nic.pomyslałam o tym ze mógł połknąc i to
dlatego!!??mały ma 21 miesięcy.
Obserwuj wątek
    • 19802302a Re: PILNE!!!!!!!CHYBA POŁKNĄŁ MONETE!!!!!CO ROBIĆ 27.08.05, 09:46
      jeżeli masz takie podejżenie to ja radziłabym wizyte u jakiegos lekarza!
      sprawdzałaś- może pieniażek był w wymiocinach? moja sąsiadka miała taką
      sytuację - naszczęście pieniążek został wydalony. powodzenia i napisz!!!!!!!!!!
      • dorka.3 Re: PILNE!!!!!!!CHYBA POŁKNĄŁ MONETE!!!!!CO ROBIĆ 27.08.05, 11:17
        u mojego synka też moneta wyszła z kupką, ale jeśli Twoje dziecko wymiotuje, to
        powinnaś iść do lekarza, bo mogło to gdzieś utknąć.
        • mmmm125 Re: PILNE!!!!!!!CHYBA POŁKNĄŁ MONETE!!!!!CO ROBIĆ 27.08.05, 17:13
          Byłam u lekarza, robilismy prześwietlenie i nic nie połknął na szczęście!!!
          wymioty były spowodowane jakimś wirusem, także trochę sie uspokoiłam. Mimo ze
          zawsze staram sie wysoko chować drobne przedmioty, najadłam się strachu i teraz
          zdecydowanie bede bardziej uważać. dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka