bella43 18.12.06, 15:16 Mam pytanie, czy z krwi można zrobić dziecku badanie np. na obecność glisty ludzkiej w organiźmnie, czy tylko z kału trzeba????? Dziękuje za odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasia.olowiak1 Re: Mam pytanko 18.12.06, 15:58 ja robiłam dla synka z kału a o krwi to nie słyszałam Odpowiedz Link Zgłoś