Dodaj do ulubionych

Mam pytanko

18.12.06, 15:16
Mam pytanie, czy z krwi można zrobić dziecku badanie np. na obecność glisty
ludzkiej w organiźmnie, czy tylko z kału trzeba?????

Dziękuje za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • kasia.olowiak1 Re: Mam pytanko 18.12.06, 15:58
      ja robiłam dla synka z kału a o krwi to nie słyszałam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka