08.02.08, 19:39
Moja córa 8lat w tym roku jak nigdy łapie choruje obywało sie bez
antybiotyków,ale teraz drugi tydzień kaszle przez 2 dni utrzymywała
sie goraczka ,lekarz stwierdził że to łagodny przebieg grypy ale
dlaczego nie mija ten kaszel jest mokry odrywa się flegma biała,raz
jest lepiej a następnego dnia wszystko wraca pije druga butle syrp i
nic napiszcie czy to normalne pozdrawiam.



Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka