rene.p 14.03.08, 15:25 Witam. Bardzo proszę o informację w jaki sposób odbywa się badanie CT zatok. Córka będzie miała takie badanie w poniedziałek... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ruda110 Re: CT zatok 15.03.08, 19:55 Moja córeczka miała je robione w wieku 4,5 l. Mogłam z nią wejść do sali gdzie znajduje się coś w kształcie obręczy, w której mała musi umieścić główkę. Ja zaglądałam z drugiej strony, żeby mogła mnie widzieć. Trwa to zaledwie chwilkę i w przypadku mojej córeczki okazało się niezbyt stresujące. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś