14.03.08, 15:25
Witam. Bardzo proszę o informację w jaki sposób odbywa się badanie
CT zatok. Córka będzie miała takie badanie w poniedziałek...
Obserwuj wątek
    • ruda110 Re: CT zatok 15.03.08, 19:55
      Moja córeczka miała je robione w wieku 4,5 l. Mogłam z nią wejść do sali gdzie znajduje się coś w kształcie obręczy, w której mała musi umieścić główkę. Ja zaglądałam z drugiej strony, żeby mogła mnie widzieć. Trwa to zaledwie chwilkę i w przypadku mojej córeczki okazało się niezbyt stresujące. Powodzenia
      • rene.p Re: CT zatok 16.03.08, 16:07
        Dziękuję za informację smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka