Dodaj do ulubionych

Po szczepieniu

18.08.08, 20:55
Dzisiaj mój Synek (5miesiecy) miał szczepienie. Teraz dostał temperatury, podała 2,5ml Syropku (jakies 30-40min temu) Teraz dotykalam jego czulka, jeszcze jest ciepły. Podac nastepna dawke?? moze lepeij czopka??
Obserwuj wątek
    • jasiek-2007 Re: Po szczepieniu 18.08.08, 20:58
      zmierz mu temperaturę czoło może mieć ciepłe bo może mu ciepło i jak bedzie mieł
      tem to podaj może tym razem czopek
      • moniazwarszawy Re: Po szczepieniu 18.08.08, 21:02
        Ale lezy w samych body bez przykrycia, wiec chyba nie powinno mu byc az tak ciepło. Własnie jest problem z termometrem (mialam taki pasek który sie przyklada do czola, ale on strasznie przeklamuje temperature mi wyszlo ze mam ponad 39 a ja sie czuje normalnie). Synek spi normalnie, to moze narazie nic nie dawac?
        • jasiek-2007 Re: Po szczepieniu 18.08.08, 21:05
          to może tylko obserwuj dziecko
      • awtorek Re: Po szczepieniu 18.08.08, 21:07
        Zależy jak wysoką ma temperaturę. Lekarz mi mówił że czopek przeciwgorączkowy
        mam podawać dopiero powyżej 38,5 st. Polecam Paracetamol w czopkach dla
        niemowląt. Mojej córce zawsze jak gorączkowała po szczepieniach pomagał
        dosłownie w 5 minut. A tak nawiasem, gorączka po szczepieniu to naturalna rzecz.
        Do 24 godzin po szczepieniu nie ma się czym martwić.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka