moniazwarszawy 18.08.08, 20:55 Dzisiaj mój Synek (5miesiecy) miał szczepienie. Teraz dostał temperatury, podała 2,5ml Syropku (jakies 30-40min temu) Teraz dotykalam jego czulka, jeszcze jest ciepły. Podac nastepna dawke?? moze lepeij czopka?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jasiek-2007 Re: Po szczepieniu 18.08.08, 20:58 zmierz mu temperaturę czoło może mieć ciepłe bo może mu ciepło i jak bedzie mieł tem to podaj może tym razem czopek Odpowiedz Link Zgłoś
moniazwarszawy Re: Po szczepieniu 18.08.08, 21:02 Ale lezy w samych body bez przykrycia, wiec chyba nie powinno mu byc az tak ciepło. Własnie jest problem z termometrem (mialam taki pasek który sie przyklada do czola, ale on strasznie przeklamuje temperature mi wyszlo ze mam ponad 39 a ja sie czuje normalnie). Synek spi normalnie, to moze narazie nic nie dawac? Odpowiedz Link Zgłoś
awtorek Re: Po szczepieniu 18.08.08, 21:07 Zależy jak wysoką ma temperaturę. Lekarz mi mówił że czopek przeciwgorączkowy mam podawać dopiero powyżej 38,5 st. Polecam Paracetamol w czopkach dla niemowląt. Mojej córce zawsze jak gorączkowała po szczepieniach pomagał dosłownie w 5 minut. A tak nawiasem, gorączka po szczepieniu to naturalna rzecz. Do 24 godzin po szczepieniu nie ma się czym martwić. Odpowiedz Link Zgłoś