trajan1111
12.12.03, 12:44
kupilem monitor angela, wlaczyl mi sie juz dwa razy, jak dobieglem do pokoju
to sie wylaczyl, czy moze jest ustawienie fabryczne za malo czule, jak wy
mieliscie, i czy u 2 miesiecznego dziecka sa jakies wizualne zmiany np.
wygladu po 20 sekundowym bezdechu, dzieki pozdrawiam