Dodaj do ulubionych

monitor oddechu, czy trzeba regulowac

12.12.03, 12:44
kupilem monitor angela, wlaczyl mi sie juz dwa razy, jak dobieglem do pokoju
to sie wylaczyl, czy moze jest ustawienie fabryczne za malo czule, jak wy
mieliscie, i czy u 2 miesiecznego dziecka sa jakies wizualne zmiany np.
wygladu po 20 sekundowym bezdechu, dzieki pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • wektra2 Re: monitor oddechu, czy trzeba regulowac 12.12.03, 20:31
      Jesli kupiłeś monitor w sklepie i nikt wcześniej przy nim nie "majstrował" to
      ustawienia powinny być o.k. Ja nie regulowałam i wszystko było w porządku.
      Możesz sprawdzić czy czujniki płasko przylegają do materaca, czy coś nie
      podeszło między materac, a czujniki - to mi przyszło do głowy.
    • magdunia5 Re: monitor oddechu, czy trzeba regulowac 16.12.03, 11:38
      Używam monitora oddechu Angel Care od 2 miesięcy. Kupiłam wysyłkowo, nie
      regulowałam i jeszcze mi się całe szczęście nie włączył jak synek leżał w
      łóżeczku.Pozdrawiam.Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka