21.02.17, 16:18
Jeśli ktoś potrzbuje Nalcrom mam na zbyciu - 2 pełne i jedno niepełne opakowanie 79szt niedawno zakupiony w Czechach
mail: kociaramonika@yahoo.pl
Obserwuj wątek
    • kociaramonika Re: Nalcrom 21.02.17, 18:44
      W sumie 279 tabletek
    • zarunia10 Re: Nalcrom 21.02.17, 22:24
      Witam. jestem zainteresowana kupnem tych tabletek. awa81@o2.pl
    • kociaramonika Re: Nalcrom 27.02.17, 17:46
      Ogłoszenie nieaktualne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka