gaga122 11.01.05, 14:48 Chciałam zebrać opinie na temat sinlacu, czy uczula czy nie......napiszcie coś na ten temat pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hanna73 Re: SINLAC 11.01.05, 15:02 a ja bym chciala sie dowiedizec, co to w ogole jest ten SINLAC bo tu dopiero poznalam ta nazwe. czy to rodzaj sztuczneg mleka? Odpowiedz Link Zgłoś
julamimi Re: SINLAC 11.01.05, 15:08 raczej rodzaj kaszki, do kupienia tylko w aptekach dla nas rewelacja - Julki nie uczula i bardzo malej smakuje (jeszcze sie nie zdarzylo, zeby odmowila zjedzenia, jak na nic innego nie ma apetytu to ratuje nas sinlac Odpowiedz Link Zgłoś
kruffa Re: SINLAC 11.01.05, 15:07 Sinlac opiera się w głównej mierze na ryżu i mączce chleba świętojańskiego. Jeśli dziecko nie jest uczulone na ryż - można wypróbować. Kaszka jest smaczna, choć moja córka samej nie lubi. Kruffa Odpowiedz Link Zgłoś
mamagrzesia4 Re: SINLAC 12.01.05, 20:59 mojemu Grzesiowi(15mies) bardzo smakuje ale niestety zaraz po zjedzeniu ma rozwolnienie Odpowiedz Link Zgłoś
hanna73 Re: SINLAC 11.01.05, 15:12 od ktorego miesiaca? i czy skoro w aptekach, to na recepte? ile to kosztuje? Odpowiedz Link Zgłoś
setia Re: SINLAC 11.01.05, 15:19 A moje dziecko nie chce go tknac (Sinlacu) i w sumie ma racje. Ja naprawde nie widze zadnej rewelacji w tym produkcie. A dodatek cukru i kwasku cytrynowego zniecheca mnie calkowicie. Nawet mi samej nie smakuje. Pozdrawiam Kasia. Odpowiedz Link Zgłoś
gaga122 Re: SINLAC 11.01.05, 15:44 sinlac nie jest na receptę, we Wrocławiu kupiłam go w hipermarkecie Carrefour, kosztuje ok.18 zł.(duża paczka) Odpowiedz Link Zgłoś
margarettka Re: SINLAC 11.01.05, 15:56 U nas jak najbardziej sinlac sie sprawdzil. Jest to smaczna i pozywna kaszka dla dzieci nawet z alergia. Ignas od kilku miesiecy je to na kolacje i potem smacznie spi do 5-6 rano. Bardzo mu to smakuje. Sinlac rozrabia sie z woda. Mozna go kupic praktycznie w kazdym hipermarkecie, wcale nie tylko w aptece (w aptece jest zreszta drozszy). Kosztuje ok 18 zl. Odpowiedz Link Zgłoś
hanna73 Re: SINLAC 11.01.05, 17:05 a czym ta kaszka rozni sie od zwyklej kaszki ryzowej? pozywniejsza jest czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
margarettka Re: SINLAC 11.01.05, 19:05 przede wszystkim skladem, jest pozywniejsza, ma wiecej witamin i pozytywnych skladnikow. Odpowiedz Link Zgłoś
zaga25 Re: SINLAC 11.01.05, 22:30 Witajcie. Dla nas bomba ten sinlac. Można z niego wyczarować pyszne naleśniczki z dodatkiem mąki ryżowej. Ja posypuję je owocami i mój Samuelek się nimi zachwyca. Gosia. Odpowiedz Link Zgłoś