25.04.05, 13:16
Jeszcze raz ja. Dostałam receptę na Cropoz G ale nie dopilnowałam by pediatra
podała mi dawkowanie. Na ulotce jest dawkowanie określone od 2lat. Moja
Małgośka ma rok i waży 9kg. Jak ten Cropoz jej podawać.4 x dziennie po ile?
Po pół saszetki? No i trochę mnie zastanawia czy mogę jej w ogóle go podać ,
skoro na ulotę dawkowanie ustala się od 2 lat to może nie jest to najlepszy
lek dla mniejszych dzieci? Wasze maluchy brały go wcześniej?
Z góry dziękuję za odpowiedż.
B.
Obserwuj wątek
    • sta.ania Re: Cropoz G 25.04.05, 13:19
      Ja nie podałam, ale nam przepisał go alergolog jak Jaś miał 5 msc, 3 X 1/2
      saszetki.
    • patyska Re: Cropoz G 25.04.05, 13:20
      no co Ty Beciu!? nalcrom nie przeszedl a chcesz cropoz dac? jesli juz to 4 razy
      dziennie pol sazszetki 15-20 minut przed posilkiem.
      • beciaw2 Re: Cropoz G 25.04.05, 13:25
        Kochana już Ci pisałam co było, ale widocznie w dyskusji umknęło.
        Robimy próbę, czy ta biegunka na sto procent była od kromoglikanu. Pewnie że
        Nalcrom byłby lepszy ale nie chciałam Ci już głowy zawracać.
        A coś zrobić musimy bo na takiej dietce to dalej nie pociągniemy.
        Biorę urlop i robimy doświadczenie ze 100 procentową obserwacją. Nie polegamy
        już na babci!
    • kruffa Re: Cropoz G 25.04.05, 13:21
      Moja córka od 8 miesiąca przez 10 m-cy brała po 1/2 saszetki 3 razy dziennie.

      Kruffa
    • baja6 Re: Cropoz G 25.04.05, 14:01
      A co to jest za lek? Po co się go podaje? Nigdy o nim nie słyszałam, a być może
      warto żebym o nim się dowiedziała.
      Pozdrawiam

      • beciaw2 Re: Cropoz G 26.04.05, 08:04
        Jest to kromoglikan sodu, blokuje reakcje alergiczne w miejscu ich powstawania.
        Nie leczy alergii, tylko ułatwia życie z nią. Mam nadzieję że dzięki niemu
        rozszerzymy dietę, ale zdaję sobie sprawę że jeśli mała będzie go tolerowała to
        czeka nas roczna albo i dłuższa kuracja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka