Dodaj do ulubionych

bardzo dziwne

06.02.06, 16:14
Zdziwiłam się bardzo , bo moja córka niemal od urodzenia ma uczulenie na mleko
i nie tylko jej dieta była naprwwde bardzo uboga. Piła do roku Nutramigen,
potem BP. Nie jadła nic co miałoby śladowe ilości mleka, jajek, z warzyw i
owoców mogła tylko ze 3 - 4 rodzaje. Po roku zaczęło się poprawiac, na
szczęście zaczęła tolerować gluten. Próbowałam jej tez dwa razy dać samo
zółtko z jajka ale jeszcze tego samego dnia ją wysypywało.Wiec zaprzestałam.
Natomiast kilka dni temu mielismy gości i niestety Maja przez przypadek zjadla
wafelka śmietankowego! Śniło mi się nawet w nocy ze obudzi się cała czerwona,
a tu nic ani jednej krostki. Tak jest do dzisiaj. Czy to mozliwe zeby już nie
była uczulona na mleko? Czy moze być teraz uczulona na jajka?Bo właściwie z
pozostałych produktów co jej nie podam to na razie jest ok.Co o tym myślicie?
Obserwuj wątek
    • przeciwcialo Re: bardzo dziwne 06.02.06, 17:44
      Dzieci wyrastaja z alergii na mleko. Rzadko alergia trwa do końca życia. Moja
      córka na szczęście wyrosła z tego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka