madalena555
28.03.07, 16:24
czy któraś z mam miała do czynienia z tym lekiem?mały ma pryszczyki na
brzuszkiu i na szyjce ,mial też na pleckach te znikaja powoli,bużkę ma
czystą ,stolce ok,dobrze przybiera na wadze,stosowaliśmy oilatum ,maść
cholesterolowa,zyrtek i teraz mamy cropoz,skuteczny jest? a może na takie
zmiany skórne coś innego trzeba .a nie jakies przeciwalergiczne leki?dodam że
nikt u nas w rodzinie nie jest alergiczny ,karnię piersia ,przestrzegam diety
u małego dieta też jest zaostrzona