06.06.07, 08:20
Czy, ktos z Was spotkal sie z tym, ze cropoz G moze uczulac? Pytam, bo moj
synek od kilku dni bierze ten lek i widze ze stopniowo zaczynaja pojawiac sie
zmiany na jego buzi. Synek jest b. silnym alergikiem i praktycznie kazda
proba wprowadzenia czegos nowego konczy sie wysypka. Razem z cropozem
wprowadzilam mu kasze jaglana no i teraz mam zagwostke. Kiedys synek musial
przyjmowac gasprid ze wzgledu na refluks zoladkowo-przelykowy i ewidentnie
ten lek go uczulal. Zastanawiam sie czy w tym przypadku moze byc podobnie.
Jutrzenkaa
Obserwuj wątek
    • beatle1 Re: Cropoz G 06.06.07, 11:42
      NIEZMIERNIE RZADKO, ale niestety tak. Crpoz ma w swoim składzie jakies tam
      cukry, ktore zle czasami dzialaja na alergikow. My tez musielismy go odstawic,
      ale ze wzgledu na to, ze Jas zaczal robic bardzo zielone i wstertne kupy.
      Lepszy jest Nalcrom, ale ten kupisz w Czechach, Slowacji, we Wloszech i chyba
      Niemczech. Pogadaj z Alergologiem.
      • jutrzenkaa Re: Cropoz G 08.06.07, 07:29
        Beatle dzieki za odpowiedz. Jak znam zycie i wrazliwosc mojego synka na
        alergeny pokarmowe to pewnie i ten lek jest przyczyna jego wysypki na buziaku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka