bmzygadlo
11.12.07, 09:08
jeśli możecie to poproszę o jakieś namiary na sensownego lekarza
bo jak znam życie to nasza pediatra rozłoży ręce i powie że
candida++ to żaden problem, albo będzie leczyć a leczenie będzie
bezskuteczne
a chciałabym raz a pożądnie wytępić szkodnika
chciałabym iśc z tym do kogoś konkretnego kto zna się na rzeczy
mała ma trzylatka, ale będę też robić wyniki u Kamirskiej u mnie, u
męża i u ośmiomiesięcznej Wiki
Pozdrawiam
Basia