marcelkowamama 10.03.08, 07:57 macie jakies laboratorium godne uwagi? robilam juz badanie kalu czterokrotnie 2x WRO-LAB na kasprowicza na przeciwko szpitala Korczaka 1x w lab. na swietego Macieja 1 x w korczaku caly czas ujemne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
babsee Re: lab we wrocławiu???? 10.03.08, 09:23 Ja wlasnie doebralam wyniki ze szpitala na Koszarowej-jest tam poradnia parazytologiczna wiec mialam nadzieje-niestety 3 probki wyniki ujemny,Teraz zbieram znowu i dam do Sanepidu oraz do labu przy akademii rolniczje,wydzial weterynayjny. Odpowiedz Link Zgłoś
marcelkowamama babsee? 10.03.08, 10:49 przy akademii rolniczej do zwierzecego labu? przyjma tam ludzka kupkę? rozumiem ze zbierasz probki trzy przez pare dni i przechowujesz w lodowce i potem jedziesz ze wszystkimi? Odpowiedz Link Zgłoś
babsee Re: lab we wrocławiu???? 10.03.08, 11:48 Musisz dzwonic i kazdorozaowo ustalic to z labem.Niby jest tak,ze probka badana mikroskopowo może leżec w lodowce do 7 dni ale w praktyce nie wszystkie laby chcą potem przyjąc material.Wiec dzwon i sie umawiaj. Na weternarii(kiliniki na grunwaldzkim) badają tylko gliste, z lambliamii nie mają juz takiego doświadczenia.Natomiast wiem,ze gliste czy tasiemca znajdą zawsze. Ja teraz pokladam ogromne nadzieje w sanepidzie na składowej. Odpowiedz Link Zgłoś
marcelkowamama dzieki babsee 10.03.08, 12:17 ja mam kolezanke weterynarza, moze ona mi jakos pomoze wtej kwestii tak sobie mysle. a sanepid to tez niegłupi pomysł. juz sama nie wiem czy wole zeby to byly robaki czy alergia ... ech Odpowiedz Link Zgłoś
marcelkowamama babsee? 10.03.08, 12:32 masz moze numer do tego laba na rolniczej albo podaj jakiegos linka bo za nic ni emoge znaleźc. jeszcze raz dzieki za info Odpowiedz Link Zgłoś
babsee Re: lab we wrocławiu???? 10.03.08, 15:01 prosze bip.ar.wroc.pl/index.php/m/252 Ambulatorium-zadzwon najpierw i popytaj. Odpowiedz Link Zgłoś