Dodaj do ulubionych

lab we wrocławiu????

10.03.08, 07:57
macie jakies laboratorium godne uwagi?
robilam juz badanie kalu czterokrotnie
2x WRO-LAB na kasprowicza na przeciwko szpitala Korczaka
1x w lab. na swietego Macieja
1 x w korczaku
caly czas ujemne
Obserwuj wątek
    • babsee Re: lab we wrocławiu???? 10.03.08, 09:23
      Ja wlasnie doebralam wyniki ze szpitala na Koszarowej-jest tam
      poradnia parazytologiczna wiec mialam nadzieje-niestety 3 probki
      wyniki ujemny,Teraz zbieram znowu i dam do Sanepidu oraz do labu
      przy akademii rolniczje,wydzial weterynayjny.
      • marcelkowamama babsee? 10.03.08, 10:49
        przy akademii rolniczej do zwierzecego labu? przyjma tam ludzka
        kupkęsmile? rozumiem ze zbierasz probki trzy przez pare dni i
        przechowujesz w lodowce i potem jedziesz ze wszystkimi?
    • babsee Re: lab we wrocławiu???? 10.03.08, 11:48
      Musisz dzwonic i kazdorozaowo ustalic to z labem.Niby jest tak,ze
      probka badana mikroskopowo może leżec w lodowce do 7 dni ale w
      praktyce nie wszystkie laby chcą potem przyjąc material.Wiec dzwon i
      sie umawiaj.
      Na weternarii(kiliniki na grunwaldzkim) badają tylko gliste, z
      lambliamii nie mają juz takiego doświadczenia.Natomiast wiem,ze
      gliste czy tasiemca znajdą zawsze.
      Ja teraz pokladam ogromne nadzieje w sanepidzie na składowej.
      • marcelkowamama dzieki babsee 10.03.08, 12:17
        ja mam kolezanke weterynarza, moze ona mi jakos pomoze wtej kwestii
        tak sobie mysle. a sanepid to tez niegłupi pomysł.
        juz sama nie wiem czy wole zeby to byly robaki czy alergia ... ech
        • marcelkowamama babsee? 10.03.08, 12:32
          masz moze numer do tego laba na rolniczej albo podaj jakiegos linka
          bo za nic ni emoge znaleźc. jeszcze raz dzieki za infosmile
    • babsee Re: lab we wrocławiu???? 10.03.08, 15:01
      prosze smile
      bip.ar.wroc.pl/index.php/m/252
      Ambulatorium-zadzwon najpierw i popytaj.
      • marcelkowamama dzięki :) 10.03.08, 19:52
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka