anewtamm
18.11.03, 13:46
Kochane mamy,
Mój synek od dość dawna ma na rączce liszaj od strony wewnętrznej blisko
paszki. Chropowata plamka czasami blednie a czasami powiększa się. Przypomnę
że mój synek ma AZS i alergię na nabiał. Ale ostatnio trzymamy się diety.
Czy macie jakieś doświadczenia co z tym począć?