Dodaj do ulubionych

PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia???

16.02.04, 17:38
Właśnie poszukuję takiego zestwu ćwiczeń o nazwie PILATES lub PILATESS. Jest
to podobno połączenie strechingu i jogi, choć nie wiem na pewno.
Przeszukiwałam już internet, ale znalazłam jedynie coś w rodzaju bokserskiego
treningu sad , a zupełnie nie o to mi chodziło.
Może Wy mi pomożecie, może któraś z Was posiada takie ćwiczenia na płycie CD
lub kasecie VHS. Z ogromną chęcią przegrałabym sobie, pokrywam wszelkie
koszty smile
Obserwuj wątek
    • sylwia-wesola1 Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 16.02.04, 17:39
      smile))
      aha, kontakt najlepiej pod ten adres sylwia@shadowline.com

      Pozdrawiam
      Sylwia
      • greeneyes27 Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 16.02.04, 18:49
        Akurat dzisiaj też o tym myślałam. W księgarni internetowej www.merlin.com.pl
        są 3 różne książki na ten temat. Ale kaset nie sprawdzałam.
    • ineiz Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 16.02.04, 19:18
      Wszystkiego możesz się dowiedzieć na stronie www.pilates.pl
      Pozdrawiam
      • sylwia-wesola1 Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 17.02.04, 11:50
        Niestety ta strona www.pilates.pl wogóle nie wchodzi sad
        Na www.pilates.com wszystko po angielsku sad
        Poszukam jeszcze z Merlinie.

        Ale i tak dzięki smile
        Sylwia
        • abator Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 17.02.04, 12:05
          www.pilates.pl działa i wchodzi właśnie na niej jestem. Spróbuj jeszcze raz.
          Pozdrawiam
          • dzidecka Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 18.02.04, 12:09
            Ja sobie z neta ściągnęłam Winsor Pilates 20 minutes workout i dziś pierwszy
            raz ćwiczyłam. Takie to troszke inne niż wszystkie ćwiczenia. Czy ten pilates
            działa?
            • greeneyes27 do dzidecka - WINSOR PILATES 18.02.04, 16:20
              Czy możesz podać dokładnie nazwę strony, z której można ściągnąć Winsor Pilates?
              • dzidecka Re: do dzidecka - WINSOR PILATES 18.02.04, 21:47
                Ja ściągałam programem eMule
                • sylwia-wesola1 Re: do dzidecka - WINSOR PILATES 20.02.04, 10:57
                  Hej!
                  Niestety nie mam tego programu, ale mam pytanie. Czy mogłabyś przesłać mi to na
                  serwer ftp? Jeśli to możliwe to może dogadamy się o szczegółach na gg (mój nr
                  1239516), najlepiej wieczorem, jak mąż w domku bedzie, bo ja to niezbyt dobra
                  jestem w te "klocki" smile
                  Pozdrawiam
                  Sylwia
                • sylwia-wesola1 Re: do dzidecka - WINSOR PILATES 20.02.04, 20:18
                  Dzidecka, napisałam do Ciebie na piriv smile
    • i2h2 Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 19.02.04, 16:56
      Widziałam wczoraj w EMPiKu książkę o pilates, ale wszystkie egzemplarze były
      zafoliowane i nie mogłam jej obejrzeć!
      Ja ćwiczyłam pilates z takim zestawem ćwiczeń, który opublikował "Twój Styl"
      bodajże trzy lata temu. Działało- waga stała, ale jakaś taka smuklejsza się
      zrobiłam już po miesiącu. Teraz niestety Niunia nie daje mi szansy na
      cwiczenia sad
      Iwona
      • sylwia-wesola1 Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 20.02.04, 10:45
        Hej!
        A masz jeszcze tą płytkę z Twojego Stylu??
        Mogłabyś mi ją przegrać? Wysłałabym Ci płytkę z kopertą zwrotną?

        Pozdrawiam
        Sylwia
        • dzidecka Re: PILATES - do Sylwi 20.02.04, 11:43
          Moge przesłać ftp ale może iść długo i to pod warunkiem, że serwer jest dobry.
          Poproś męża żeby Ci ściągnął program eMele ze strony:
          www.emule-project.net
          I wtedy możesz ściągnać Pilates. To są te ćwiczenia, któtre teraz są
          reklamowane w Tv Shop. Te trzy kaset. Ja ćwiczę z drugiej 20 minut ale teraz
          ściągam tą trzecią. Pierwsza to wprowadzenie.

          Ćwicze dopiero trzy dni ale wszystko mnie boli cholernie. Chyba działa smile)
        • natamiki Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 20.02.04, 22:37
          znam i wiem gdzie w Krakowie są prowadzone .Podaj swoją miejscowość to postaram
          się dowiedziec gdzie są zajęcia.
          • sylwia-wesola1 Re: PILATES - czy ktoś zna te ćwiczenia??? 22.02.04, 10:11
            Dzieki smile
            Ale coś mi się zdaje , że u mnie nie ma takich zajęć. Świnoujście to zapomniany
            koniec świata sad Poza tym nie bardzo mam kasę, żeby sięgdzies zapisac.

            Pozdr. Sylwia
    • i2h2 Re: PILATES - do Sylwii 20.02.04, 16:18
      Niestety, to nie była płytka, tylko po prostu artykuł- opis ćwiczeń ze
      zdjęciami. Tak więc nie moge Ci pomóc(wycięłam sobie i nawet nie wiem, który to
      był numer) sad
      Iwona
      • sylwia-wesola1 Re: PILATES - do Sylwii 20.02.04, 17:45
        No nic, wielkie dzięki.
        Pozdrawiam
        smile
        • dzidecka Re: PILATES - do Sylwii 20.02.04, 21:09
          Odpisałam smile)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka