Dodaj do ulubionych

Kombinezony Tchibo rozm. 122-152

28.09.09, 21:43
Od 6.10. w sklepach pilotażowych Tchibo kolekcja Białe Szaleństwo, w
tym kombinezony narciarskie dla dzieci starszych. Dla dziewczynek
kurtka jasny róż, spodnie jakby ciemny beż, dla chłopców kurtka
ciemny granat, spodnie jasny beż. Kurtka 149,-, spodnie 99,99 (ceny
pilotażowe, w normalnej ofercie moga się różnić max. +/- 10%).
Rozmiary: 122/128, 134/140, 146/152. Będą też rękawice ciepłochłonne
Thinsulate, ciemny beż, 59,99, rozm. 110/128 i 134/152, oraz
śniegowce dziecięce powlekane Teflonem, granat z czernią, 79,99,
rozm. 26/27, 28/29, 30/31, 32/33. No i odzież narciarska dla
dorosłych. W normalnych sklepach ok. miesiąc później, czyli na
początku listopada.
Obserwuj wątek
    • kinas3 Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 21:53
      Możesz napisać jakie ceny kurtek dla dorosłych ??
      • bluestarfish Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 22:41
        Męska 269, damska 249, męska snowboardowa 349, inna damska 329
        • anusia_kra Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 22:47
          bluestarfish napisała:

          > Męska 269, damska 249, męska snowboardowa 349, inna damska 329

          Ceny raczej takie sobie uncertain. Kupiłam Columbie damska cudna w Decatlonie w tamtym
          tygodniu za 250
    • pia_ Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 22:30
      A są gazetki z tą kolekcją w sklepie pilotażowym?
      • bluestarfish Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 22:43
        Są, właśnie dziś jedną wzięłam
        • clio_1 Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 22:59
          a czy będą może buty dla dorosłych (takie ciepłochronne, z -texem?)
          • bluestarfish Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 23:08
            Męskie za 99,99 (42,43,44,45), damskie (wyższe kozaczki) za 79,99
            (38,39,40) - z Teflonem i membraną Helio-Supra.
            • clio_1 Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 23:10
              O, dzięki. A te kozaczki to na ekspres czy wiązane? sorki że tak pytam, ale nie
              chce mi się do manufaktury jechać po gazetkę smile
              • bluestarfish Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 23:18
                Na ekspres, wyglądają zachęcająco smile
                • clio_1 Re: Kombinezony Tchibo rozm. 122-152 28.09.09, 23:22
                  no dobra, może pojadę do manufaktury jak znajdę chwilkę smile zachęciłaś mnie smile
        • pia_ Prośba 28.09.09, 23:01
          Mam wielką prośbę o wysłanie mi jednej gazetki. Zwrot kosztów
          gwarantowany smile
          • bluestarfish Re: Prośba 28.09.09, 23:17
            Oj kurcze, wzięłam tylko jedną... sad Ale będę jeszcze w tym tygodniu
            w Manufakturze, pewnie w czwartek, to Ci wezmę (na pewno będą,
            zawsze jest ich dużo), OK?
            • pia_ Re: Prośba 29.09.09, 07:34
              Byłabym bardzo wdzięczna smile
              • bluestarfish Do: pia_ 30.09.09, 19:51
                Odbierz pocztę, pia_ smile
                • toja76 pytanie 30.09.09, 20:04
                  a czy są dziecięce komplety (czapka+szalik) i w jakich kolorach? Dla
                  3latków. Jeśli są to w jakiej cenie. Chciałam córce kilka dni temu
                  kupić czapkę z tej kolekcji co była 2-3 tygodnie temu , ale w całym
                  Krakowie już nie masad Tylko chłopięce zostały. Zamarudziłamsad
                  • bluestarfish Re: pytanie 30.09.09, 20:34
                    W tej ofercie czapki są tylko dla dorosłych (nic specjalnego), nawet
                    do tych kombinezonów 122-152 nic nie ma. Dla młodszych dzieci
                    dodatki są zawsze tylko w ofercie z kombinezonami 86-116. A tych
                    kompletów czapka+szalik z oferty dla dzieci może na stoiskach Tchibo
                    w realach poszukaj? U nas (Łódź) jeszcze je widziałam. Na tych
                    stoiskach niektóre rzeczy są czasem dłużej dostępne niż w sklepach
                    Tchibo.
            • motylka09 Re: Prośba 30.09.09, 22:19
              A masz może skaner? Czy mogłabyś zeskanować tylko stronę z dziewczęcym kombinezonem i wysłać na gazetowy? Bardzo proszę....
              • bluestarfish Re: Prośba 30.09.09, 22:33
                Nie mam, niestety...
                • agnieszka.jg Re: Prośba 30.09.09, 22:42
                  images.tchibo.de/eCS/Store/de/images/scout/kw45/kw45_mood_23.jpg
                  • agnieszka.jg Re: Prośba 30.09.09, 22:45
                    images.tchibo.de/eCS/Store/de/images/scout/kw45/kw45_19070_phase.jpg
                    images.tchibo.de/eCS/Store/de/images/scout/kw45/kw45_19066_phase.jpg
                    images.tchibo.de/eCS/Store/de/images/scout/kw45/kw45_18999_phase.jpg
                    images.tchibo.de/eCS/Store/de/images/scout/kw45/kw45_18861_phase.jpg
                    images.tchibo.de/eCS/Store/de/images/scout/kw45/kw45_18866_phase.jpg
                    • pia_ Jak to mozna odszukać 01.10.09, 08:46
                      ... na stronie tchibo?
                      • agni71 Re: Jak to mozna odszukać 01.10.09, 09:11
                        Ja kiedys wpisałam schneekombi i wyskoczyły mi kombinezony, tylko,
                        ze wtedy jeszcze ta mniejsza rozmiarówka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka