Dodaj do ulubionych

Prezent dla 12-latka

15.11.20, 12:05
Jakie macie plany świąteczne dla Waszych nastolatków? Nasz z racji bycia bratem swojej młodszej siostry oczekuje mimo wszystko prezentów, a nie kasytongue_out

Pomysłów nam jakoś brakuje w tym roku. Czas też dziwny. Może ktoś nas zainspiruje? Mój syn nie jest typem sportowca więc wszystko tego typu odpada, to raczej filozof zakopany w książkach, ale tutaj już mam wszystko czego potrzebujemysmile
Obserwuj wątek
    • puellae_2007 Re: Prezent dla 12-latka 28.11.20, 19:51
      Może kogoś zainspiruję mimo wszystko, tutaj to, co wymyśliliśmy:
      1. słuchawki porta pro - genialny dzwięk za taką cenę i fajny design
      2. zestaw herbat z różnych stron świata w fiolkach i słoiczkach
      3. tykwa ceramiczna i bombila - jak do yerby, ale na te powyższe herbaty właśnie
      4. gra na ps
      5. pióro - uwielbia pisać opowiadania, pisze piórem już długo więc kupiliśmy lepsze
      6.kredki derwent drawing - niesamowita paleta kolorów, połączenie kredki akwarelowej z olejną
      7.bluza
      8.książki tradycyjnie - adwentowe Zakamarki, Ikabog dla fanów Harrego, coś z wydawnictwa Dwukropek
      9. Dixit - dodatki, bardzo lubimy grać
      10. nóż - młody jest harcerzem
      11. czołówka - przyda się podczas nocnych eskapad harcerskich jak skończy się pandemia
      12. skarpetki - skautowskie Many Mornings itp.

W planach mam jeszcze szachy, ale szukam czegoś fajnegosmile
    • trzeci.rozdzial Re: Prezent dla 12-latka 01.12.20, 08:53
      Nasz dostanie właśnie prenumeratę, jak ktoś wyżej napisał, oczywiście książki, Cluedo. Od niedawna ma i bardzo chętnie rozkminia to, tak trochę pandemicznie kupione wink
      www.ceneo.pl/56927350;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&shop=280335653&gclid=Cj0KCQiAzZL-BRDnARIsAPCJs72DuRtEtr_SpqGk-rVX9m9HsP0RSS9lrZN8404nrm0OP00k1tqZ-_8aAoFQEALw_wcB

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka