Dodaj do ulubionych

teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodzi ?

23.11.09, 19:36
Czy wiecie w której z łódzkich lub warszawskich Biedronek dostanę
jeszcze teatrzyk ?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • azyli Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 23.11.09, 20:19
      W ostatni piatek widziałam jeszcze w Warszawie przy ul Światowida
      (Tarchomin/Nowodwory).
      • 77iwona Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 23.11.09, 23:13
        A ja w czwartek w biedronce przy ul. Olbrachta bylo z jakies 5 sztuk w koszu.
        Wszystko inne z oferty było wykupione zalegały tylko te teatrzyki.
        • agnieszka.jg Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 30.11.09, 09:59
          wyciągam ktoś widział w warszawie lub okolicach?
          • azyli Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 30.11.09, 20:40
            Warszawa Tarchomin - widziałam jeszcze sporo(na oko 7-8) w czwartek, jak
            kupowałam gry.
    • anmoko oferta od 30.11 30.11.09, 14:40
      Moze po prostu jeszcze nie dowiezli! W gazetce Biedronki jest
      napisane,ze oferta na teatrzyk z pacynkami obowiazuje od
      30.11.Udanych polowan! smile

      www.biedronka.pl/img/ofespec/xmass_2009_2/big/22.jpg
      • bluestarfish Re: oferta od 30.11 30.11.09, 14:54
        To zupełnie inny teatrzyk wink
    • agnieszka.jg Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 30.11.09, 20:58
      jakby ktoś widział mógłby mi kupić ten teatrzyk w Wawie? sad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka