dollores1 23.11.09, 19:36 Czy wiecie w której z łódzkich lub warszawskich Biedronek dostanę jeszcze teatrzyk ? Z góry dziękuje za odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
azyli Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 23.11.09, 20:19 W ostatni piatek widziałam jeszcze w Warszawie przy ul Światowida (Tarchomin/Nowodwory). Odpowiedz Link Zgłoś
77iwona Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 23.11.09, 23:13 A ja w czwartek w biedronce przy ul. Olbrachta bylo z jakies 5 sztuk w koszu. Wszystko inne z oferty było wykupione zalegały tylko te teatrzyki. Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka.jg Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 30.11.09, 09:59 wyciągam ktoś widział w warszawie lub okolicach? Odpowiedz Link Zgłoś
azyli Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 30.11.09, 20:40 Warszawa Tarchomin - widziałam jeszcze sporo(na oko 7-8) w czwartek, jak kupowałam gry. Odpowiedz Link Zgłoś
anmoko oferta od 30.11 30.11.09, 14:40 Moze po prostu jeszcze nie dowiezli! W gazetce Biedronki jest napisane,ze oferta na teatrzyk z pacynkami obowiazuje od 30.11.Udanych polowan! www.biedronka.pl/img/ofespec/xmass_2009_2/big/22.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka.jg Re: teatrzyk z Biedronki - gdzie w Wawie lub Łodz 30.11.09, 20:58 jakby ktoś widział mógłby mi kupić ten teatrzyk w Wawie? Odpowiedz Link Zgłoś