01.11.11, 23:50
Jest tu jakiś posiadacz dmuchanych turystycznych łóżek ready bed dla dzieci?
Obserwuj wątek
    • bob.budowniczy Re: Ready bed 02.11.11, 08:49
      Moja córka (5 lat) ma ten materac o dł. ok.155 cm. U nas się sprawdził na wyjeździe na kwaterach, natomiast nie nadaje się pod namiot (moja opinia). Nie składaliśmy też do pozycji siedzącej. Trochę ciężko się zamyka po nadmuchaniu, ale w sumie ok.
      • jusstinna Re: Ready bed 02.11.11, 09:32
        Ja mam ten dla mniejszych dzieci First Ready Bed z boczkami i wezgłowiem.
        Jest super, można go wyprać w pralce i ku mojemu zdziwieniu jest wytrzymały, bo skakały po nim 3 szalone trzylatki i przeżył. wink
        https://ecx.images-amazon.com/images/I/51cbqoTVIiL._SL500_AA300_.jpg
        • listopadowka2008bis Re: Ready bed 02.11.11, 09:37
          My tez mamy. Toy story. Oczywiscie kupiony na allegro, angielski. Nasz byl nowy, nie musielismy wulkanizowac etc. Bardzo solidnie wykonany.
        • tempera_tura Re: Ready bed 02.11.11, 09:41
          Dokładnie o taki mi chodzi. Te boczki są wysokie? Chroni przed wypadnieciem (to dla dwulatka)? Da rede postawić to na wielkim łóżku? Dmuchana jest cała wewnetrzna cześć czy te boczki oddzielnie?
          • jusstinna Re: Ready bed 02.11.11, 11:16
            Dmuchana jest całość razem.
            Boczki wystają kilka cm do góry.
            Da radę na łóżku postawić, ale zawsze na podłodze bezpieczniej.
            Kupowałam na amazonie, bo boję się ewentualnej reklamacji na all.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka