agni71 Re: A o mnie chyba zapomnieli. 28.01.14, 10:44 Mam prawie wszystko dostępne od początku, tylko jedna książka miała byc dostępna ponownie od 27.01, ale o wysyłce ani widu ani słychu, a status zamówienia jest cały czas taki sam Chyba do nich napiszę wieczorem, jesli dzisiaj nic sie nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaanet Re: A o mnie chyba zapomnieli. 28.01.14, 10:57 napisz do nich, odpisują od razu, Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: A o mnie chyba zapomnieli. 28.01.14, 11:15 Napisałam nie czekając do wieczora, mam nadzieję, że już mi w końcu zrealizują to zamówienie Odpowiedz Link Zgłoś
patatajowa Re: A o mnie chyba zapomnieli. 28.01.14, 15:12 Z zakupionych prze ze mnie najlad niejsze wydaniia to Życie Jezusa,historie biblijne dla dzieci oraz mity greckie.dwie pierwsze pozycje idealne na komunie syna za 3 miesiące.kilka powiescideł dla mnie a dla córki duże repetytorium J.ang. Odbieralam osobiście w księgarni i płaciłam przy odbiorze,tylko za wybrane bo kilka pozycji albumowo-poradnikowych jednak rozczarowało. Odpowiedz Link Zgłoś
gaga-sie Re: A o mnie chyba zapomnieli. 28.01.14, 19:36 To byłby jakiś paradoks, poinformowałaś nas o fajnej wyprzedaży, a sama byłabyś poszkodowana Mam nadzieję,że się wszystko pozytywnie wyjaśni. Ja bez problemów otrzymałam 2 zamówienia, a zapomniane pozycje dokupiła mi jeszcze koleżanka w swoim. Dziękuję bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: A o mnie chyba zapomnieli. 28.01.14, 19:43 Odpisali mi, ze ksiązka nie będzie dostępna. Zaproponowałam, żeby dwie inne rzeczy dorzucili do zamówienia, zamiast niej. I czekam na kolejna odpowiedź. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą, taką im przeciez zrobiłam reklamę na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
gaga-sie Re: A o mnie chyba zapomnieli. 28.01.14, 21:15 No to daj znać, jak wyszło... Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: A o mnie chyba zapomnieli. 30.01.14, 15:04 dostałam wreszcie paczkę, wszystko jak powinno być... Odpowiedz Link Zgłoś
rillia Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 28.01.14, 15:57 W niedzielę złożyłam zamówienie, dziś już paczuszka jest u mnie. Jestem bardzooo zadowolona. Dziękuję z całego serca za informację o tej promocji. Kupiłam kilka tak pięknych pozycji książkowych dla dzieci, że z radości chce mi się płakać. Jakoś wykonania, ilustracje + szybka wysyła i przede wszystkim cena... bajka nad bajkami Czekam na kolejne okazje Odpowiedz Link Zgłoś
mamaaoli Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 28.01.14, 18:04 Ja też myślałam, że o mnie zapomnieli, bo nie było inf. o wysyłce, a tu dziś przyszła paczka. Książki super. Wielkie dzięki autorce wątku za informację o promocji! Odpowiedz Link Zgłoś
mamaanet Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 29.01.14, 10:38 przy powiastkach mam dostępność nieznana... teraz na znak.com są fajne ceny, 99rabat, książki wychodzą też sporo taniej Odpowiedz Link Zgłoś
s_mag_s Odbiór stacjonarny - pytanie 29.01.14, 12:13 Ja powiastki mam ponownie dostępne od 04.02, Tajemniczy ogród, który miał być bodajże 30 czy 31.01 już mam do odbioru, mam nadzieję, że na powiastki też się jednak załapię. Pytanie: czy jak przy odbiorze stwierdzę, że jakaś pozycja mi jednak nie odpowiada, to mogę jej nie odebrać? Czy odebrać i zwróć? Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Odbiór stacjonarny - pytanie 29.01.14, 15:41 Ktos wyżej pisał, że nie zdecydował sie na odbiór wszystkiego, chyba patatajowa Odpowiedz Link Zgłoś
mamaanet Re: Odbiór stacjonarny - pytanie 30.01.14, 14:32 teraz mam powiastki dostępne od 05.02, a napisali mi maila że są niedostępne i czy chce zwrot pieniędzy czy wymianę ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
emily.1 Re: Odbiór stacjonarny - pytanie 30.01.14, 15:57 Tak, można nie odbierać. A przynajmniej mnie pan pytał czy biorę wszystko czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
roodolff Dzięki! 30.01.14, 17:14 Dziękuję za ten wątek! Jutro odbieram moje przesyłki. Szkoda tylko, że Tajemniczego ogrodu nie zdążyłam kupić. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaanet następna obniżka :) 31.01.14, 13:32 www.fabryka.pl/produkty-z-grupy/zimowe-wieczory-z-dobra-ksiazka-do-80-taniej-9443/?products[sortby]=price&products[limit]= co polecacie znawczynie ? Odpowiedz Link Zgłoś
eon111 Re: następna obniżka :) 31.01.14, 18:51 Wzięłam tylko pakiet książek tej pani: en.wikipedia.org/wiki/Alexandra_Ivy Albo dam znajomej nastolatce, albo sobie zostawię na wakacje, nie wiem jeszcze I też pakiet: Sprawiedliwość owiec. Triumf owiec. Dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
gaga-sie Re: następna obniżka :) 31.01.14, 20:43 Znowu poszło zamówienie, tym razem mężowe Album Rolling Stones i przewodniki turystyczne, ale z innego działu. Odpowiedz Link Zgłoś
czarneoczy Re: następna obniżka :) 31.01.14, 21:39 chyba was znielubię trzecie zamówienie... a półki z gumy nie są... Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: dodatkowy kod? 01.02.14, 17:10 Macie może dodatkowy kod/bon rabatowy? Poprosze. Odpowiedz Link Zgłoś
ilonsa Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 01.02.14, 21:17 Ja mojego zamówienia z 19 stycznia nadal nie mam Odpowiedz Link Zgłoś
dixi Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 05.02.14, 11:13 a aj wciąż nie mam zamówienia z 24 stycznia, potwierdzenie przyszlo że będzie wysłane 27, do chwili obecnej cisza; na maila nie odpowiadają od 2 dni, połączenie telefoniczne nie może być zrealizowane - no nic, jeszcze mam nadzieję że się doczekam; a z ceneo przyszła prośba o wystawienie opinii o sklepie, chyba się wkurzę i wystawię Odpowiedz Link Zgłoś
s_mag_s Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 05.02.14, 11:38 dixi napisała: na maila nie odpowiadają od 2 dni, A to chyba standard, znany mi z wcześniejszych zakupów - jak mi w końcu odpowiedzieli, to opryskliwie i nijak odpowiedź się miała do treści mojego maila, dodzwonić udało mi się chyba tylko raz. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaanet Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 05.02.14, 11:44 też czekałam na jedną pozycję, w końcu okazała się niedostępna, wysłali mi resztę a pieniądze zwrócili w ciągu jednego dnia, odpisywali bez problemu Odpowiedz Link Zgłoś
dixi Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 05.02.14, 13:47 dodzwoniłam się, pani była bardzo miła i powiedziała że nie było czegoś ale już jest i mają wysłać dziś no super Odpowiedz Link Zgłoś
erty02 Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 05.02.14, 11:51 ostatnie trzecie zamówienie miałam najszybciej w domu pierwsze styczniowe - nadal czeka jedna pozycja na dostawę (zmieniła się data dostawy na późniejszą) w sprawie kolejnego zamówienia napisali do mnie, ze jednej pozycji nie będzie i czy chcę wybrać inną, wybrałam i jej też nie mogą zrealizować (w sklepie dostępność 24h), więc ostatecznie mają mi wysłać niekompletne zamówienie Odpowiedz Link Zgłoś
ilonsa Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 05.02.14, 13:55 zamówienia z 19.01 nadal nie ma ale już dwa razy dostałam maila z prośbą o wystawienie oceny transakcji Odpowiedz Link Zgłoś
onlylilly Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 07.02.14, 12:53 u mnie mam info, ze towar opóżniony, myślicie, że przyślą? Odpowiedz Link Zgłoś
mamachlopca1 Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 24.02.14, 14:25 mialam 2 zamowienia.1 z platnoscia on-line-zrealizowana od razu.a 2 z odbiorem w ksiegarni-zrealizowali mi dopiero dzis!!!!! a i tak nie w calosci.juz zdazylam prawie zapomniec ze je skladalam-tym barzdiej ze nie bylo podanego czasu realizacji(w merlinie czasem widac ze np 14 dni-tutaj ponad 3 tyg).wysylalam im meila-napisali ze dostane meila jak bedzie do odbioru.tyle-no i dostalam po prawie miesiacu Odpowiedz Link Zgłoś
eo_n Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 24.02.14, 14:55 A moje nadal czeka... Jedno znaczy. W pozostałych telefonicznie anulowałam niedostępne pozycje i ok. A to... najpierw miało być 10.02, potem chyba 18, a teraz 26... Odpowiedz Link Zgłoś
eo_n Re: fabryka.pl -70% na dobre książki 24.02.14, 21:28 Ja to już eksperymentalnie czekam. Tzn. nie obraziłabym się za zrealizowanie całości jedna pozycja niby "dostępna", na drugą niby czekam. Zobaczymy. To na czym mi zależało najbardziej mam dawno w domu, więc ogólnie nie jest źle. Ciekawa jestem po prostu stylu działania sklepu, więc póki co czekam i tylko status czasami sprawdzam. O! Weszłam teraz i już oba tytuły mam dostępne To się wyjaśniło! Cieszę się Czyli w moim przypadku dotrzymali słowa - tylko trzeba było sporo cierpliwości Odpowiedz Link Zgłoś
calineczka793 ekade 07.03.14, 20:33 Odpisali Ci na Twojego emaila w sprawie przywrócenie zamówienia? Odpowiedz Link Zgłoś