28.09.07, 11:30
Super program! Gratuluję. Szkoda , że nie codziennie. Dla mnie
jednoznacznym jest gra PIS-u w kierunku LiD-u której celem jest
nawiązanie koalicji. Kaczyńscy już udowodnili jak są w stanie
zmieniać fronty. Wynika to z zasady władza za wszelką cenę. Nie
zazdroszczę PO tej sytuacji a z drugiej strony nie zdziwiłbym sie
informacją o tajnych rozmowach PIS - LiD o przyszłej koalicji. Co
jeszcze łączy oba ugrupowania to koncepcja socjalistycznej
gospodarki.
Obserwuj wątek
    • Gość: Lelekl Re: PIS a LiD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.07, 18:45
      Nie wiem ile masz lat ale chyba nie zdajesz sobie sprawy jak
      wyglądała socjalistyczna gospodarka. Koalicja LID i PiS to
      podejrzenie tak samo prawdopodobne jak to, że szklanka zimnej wody,
      bez podgrzewania zacznie wrzeć
      • Gość: GregMar Re: PIS a LiD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 00:43
        A koalicja PIS, Samoobrona i LPR była dla ciebie wystarczajaco za
        zimna czy wrzaca?
    • Gość: Gienek Re: PIS a LiD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 00:39
      Powiem Ci ze mnie co prawda w polityce juz niewiele zaskoczy, szczegolnie po
      tych dwoch latach, ale koalicja PIS-LID to jest cos nie z tej planety i juz
      zdecydowanie bardziej wierze w to ze Kaczynscy wprowadza stan wyjatkowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka