Dodaj do ulubionych

Petardy....

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 21:14
Dać petardy a kielecki cham jest uhachany po pachy. Ja mam wrażenie że
sylwester trwa już od tygodnia. No cóż dla niektórych kielczan wystrzał
kapiszona jest tak zajebisty że powinni go sobie nagrać na CD i puszczać w
samochodzie podczas jazdy przez cały rok.
Obserwuj wątek
    • Gość: chamciuch z kielc Re: Petardy.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 21:46
      wiesz , mosz racje, strzelom se jusz ot tygodnia i kóńca nie widać
      • Gość: wyborca Re: Petardy.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.06, 22:35
        [a] powinien być zakaz strzelania przed 31 grudnia tak jak jest w Lublinie! -
        lubawski burzawa i nowaki mają to w du_pi_e

        [b] sprzedają środki pirotechniczne młodziezy poniżej 16 roku życia

        [c] policja i straż miejska nie ma czasu na ganianie zieci z petardami bo tępią
        piratów w okularkach małych intelektualistów i babcie co handlują jajkami na
        rynku

        tak więc jutro najlepiej po zmroku nie wychodzic z pieskiem

        • Gość: n,, Re: Petardy.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.06, 10:54
          kto normalny trzyma w mieszkaniu psa
          • Gość: nienormalny Re: Petardy.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.06, 12:58
            trzymam w mieszkaniu psa a wy co trzymacie ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka