Gość: luk
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.12.06, 21:14
Dać petardy a kielecki cham jest uhachany po pachy. Ja mam wrażenie że
sylwester trwa już od tygodnia. No cóż dla niektórych kielczan wystrzał
kapiszona jest tak zajebisty że powinni go sobie nagrać na CD i puszczać w
samochodzie podczas jazdy przez cały rok.