Dodaj do ulubionych

Kibic Korony zadźgany po meczu

IP: *.netcity.pl 23.09.07, 23:42
Obserwuj wątek
    • Gość: A. Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.07, 23:44
      Okropna sprawa i mam nadzieje, ze bedzie spokojnie wyjasniona.
      Z jednej strony tragedia - z drugiej skrajny debilizm sprawcow...
      Mam nadziej, ze zostana zlapani i posiedza...

      Edytorowi zwracam uwage, ze w chwili obecnej artykul ilustruje
      zdjecia....przedstawiajace kieleckich rowerzystow. Jak mniemam mialo
      ilustrowac artykul o protestach rowerzystow....
      Prosze o korekte...
      • Gość: Gość Tragedja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 11:35
        Jak można pozbawić kogos życia. Ludzie stają sie co raz to gorsi.
        Strach wychodzić teraz na ulice, patrząc na to co sie w tych
        Kieolcach zaczyna dziać...samobójstwa...gwałty...pobicia, a co
        gorsze najwiecej z tego morderstw. Wyobraście sobie jak by wam tak
        zabili kogos bliuskiego! Mam nadzieje, że sprawcy tego okropnego
        wydażenia zostaną surowo ukarani! Składam wyrazy współczucia dla
        całej rodziny zamordowanego kibica.
        • Gość: optymista E tam IP: *.pccwglobal.net 25.09.07, 00:10
          Gość portalu: Gość napisał(a):

          > Ludzie stają sie co raz to gorsi.

          No, nie powiedział bym. To, że jakiś kibol zadźga od czasu do czasu drugiego to
          jednak mały pikuś w porównaniu z np. II wojną światową albo paleniem czarownic
          na stosach. Ludzie w ostatnich latach zdecydowanie złagodnieli. :D
    • t-mon Kibic Korony zadźgany po meczu 24.09.07, 00:02

      Cała ta sprawa jest jakaś chora,pokazuje jak niskie jest poczucie moralności ludzi związanych z bandyterką stadionową,
      jedyne osoby których mi żal w całej sprawie to rodzice zabitego,

      to wszystko skończy sie tylko eskalacją bandytyzmu...
    • Gość: mks Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.cg.shawcable.net 24.09.07, 08:06
      A dlaczego na forum wisly krakow jak sie chcialem wypowiedziec w
      tej sprawie to mi skasowali post? Milcza jakby sie nie stalo nic,
      ani kondolencjiani pocaluj mnie w dupe.... ich czas nadejdzie
      niedlugo.
      • Gość: ter Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.07, 08:35
        A moze to co sie stalo bylo konsekwencja tego co wydarzylo sie pare
        godzin wczesniej....moze tym powinna zajac sie policja...to nie
        kibice to bandziory...
        • Gość: gosc Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.complex.net.pl 24.09.07, 08:37
          A co takiego się stało parę godzin wczesniej??
    • Gość: kazik Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 08:46
      I tyle daje to szowinistyczne zapatrzenie w swój klub. Cały młyn
      zieje nienawiścią, której pokłosie zbierają później rodziny zabitych
      i okaleczonych. Była tu kiedyś dyskusja nt. zachowania kibiców.
      Wielu z młyna się podniecało, że bez nich nie udałby się żaden mecz.
      No i macie... Rozpędzic towarzycho ze wszystkich młynów na
      wszystkich stadionach. To tylko wylęgarnia nienawiści.
    • Gość: Obserwator Sępy, sępy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 09:12
      Jestem zbulwersowany niektórymi postami dotyczącymi tego
      nieszczęścia. Zginął młody, nie czyniący nikomu krzywdy,
      zaangażowany człowiek. Tymczasem są tacy, którzy chcą wykorzystać Tą
      śmierć dla swoich chorych poglądów. Sieją nienawiść wobec kibiców,
      stadionów, sportu. To oni są agresywni, nietolerancyjni. Wstydźcie
      się źli ludzie!!!!
      • Gość: dede Re: Sępy, sępy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 09:36
        Nienawiść to sieją tabuny pijanych, wyzywających wszystkich wokół "kibiców",
        przemieszczających się miastem po każdym meczu.
        • Gość: Obserwator Re: Sępy, sępy... IP: 81.26.2.* 24.09.07, 11:04
          Muszę stwierdzić, ze generalnie to nie jest prawdą. Z reguły nie
          dochodzi do żadnych większych scysji po meczach. Natomiast już
          kilkukrotnie widziałem w akcji tzw. "antykibiców" zaczepiających
          młodych ludzi wracających z imprez sportowych pod byle pozorem,
          ubliżających im, wyzywających od chołoty itd. Prawdziwi kibice
          jakich mamy na szczęście w Kielcach w takich sytuacjach nie dają się
          sprowokować.
      • Gość: KSZO żyje Sieją nienawiść IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.07, 09:37
        cyt "Sieją nienawiść wobec kibiców,
        stadionów, sportu. To oni są agresywni, nietolerancyjni. Wstydźcie
        się źli ludzie!!!!"
        Ludzie szukają przyczyn tego nieszczęśliwego wypadku po to "aby zło dobrem
        zwyciężyć".To co się stało wynikło z agresji i nietolerancji kibiców wobec
        innych kibiców.Piłka nożna stała się tym w starożytnym Rzymie były igrzyska z tą
        tylko różnicą tylko że gladiatorzy ginęli tylko na stadionie.W koloniach dzieci
        z Kielc dokuczały dziewczynce tylko dlatego że była jedyna z Ostrowca (jaki był
        powód kibice wiedzą).
        • Gość: scyzor Re: Sieją nienawiść IP: *.chello.pl 24.09.07, 10:27
          Ale wróciła z kolonii cała i zdrowa?
          Zastanów sie co piszesz...
    • Gość: x Kibic Korony zadźgany po meczu IP: 82.160.241.* 24.09.07, 11:51
      jesteśmy z TOBĄ :(
      A tych gnoji powinno sie rozstrzelać.
      • Gość: miki Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: 78.88.219.* 24.09.07, 12:03
        A więc jednak... Kraków

        Kielecka policja zatrzymała sześciu mężczyzn zamieszanych w
        zabójstwo 22-letniego kibica Korony.
        - Do zatrzymań doszło w Krakowie - mówią policjanci. Szczegółowe
        informacje mają być ujawnione podczas konferencji prasowej o godz.
        12 w kieleckiej komendzie miejskiej.

      • Gość: miki Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: 78.88.219.* 24.09.07, 12:05
        A więc jednak kraków....

        Kielecka policja zatrzymała sześciu mężczyzn zamieszanych w
        zabójstwo 22-letniego kibica Korony.
        - Do zatrzymań doszło w Krakowie - mówią policjanci. Szczegółowe
        informacje mają być ujawnione podczas konferencji prasowej o godz.
        12 w kieleckiej komendzie miejskiej.
    • Gość: victoria Kibic Korony zadźgany po meczu IP: 78.88.222.* 24.09.07, 12:31
      ej wie ktoś może kiedy jest pogrzeb Karola? bo nie moge sie
      skontaktować z jego rodziną
      • Gość: a Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 24.09.07, 14:32
        W dniu 26.09.07 o godzinie 11 zostanie odprawiona msza żałobna w kosciele pod wezwanie Sw.Wojciecha.

        Następnie udamy sie w ostania droge Karola na cmentarz na Cedzynie


        W niedziela 30.09.07 o godzinie 16 w kosciele Sw.Wojciecha zostanie odprawiona msza swieta w intecji Karola
    • Gość: iac1 Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.arcnxx21.adsl-dhcp.tele.dk 24.09.07, 16:16
      moze wszystko jest na monitoringu!!!!!
      • gabriel Re: Kibic Korony zadźgany po meczu 24.09.07, 16:43
        Nie wiem kto pisał oświadczenie które tutaj się ukazało, i kto je zatwierdzał.
        Ale to jest po prostu farsa. Jacy pseudokibice?
        Człowieka mordują bandyci, obojętnie czy mają na sobie dres garnitur czy są w
        samych kąpielówkach.
        To że jeden z drugim zakłada koszulkę czy szalik klubu nie czyni z niego kibica.
        Bo nie szata zdobi człowieka.
    • Gość: WK..Y_człowiek Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 24.09.07, 17:04
      Nie ważne kto,-psudo,czy nie -pseudo-kibice.W naszym kraju powinna
      być przywrócona kara śmierci.Ktoś kto odbiera komuś życie powinien
      sam być jego pozbawiony...!Co?Dożywocie???Mamy jeszcze utrzymywać
      takiego degenerata,płacić podatki na utrzymanie mordercy...???Bo on
      przecież jest człowiekiem!!!Nie!!!To nie człowiek,to nawet nie
      zwierze,to wynaturzony degenerat!!!Kara śmierci jest
      niecywilizowana???!!!A zabijanie jest cywilizowane???!!!To może
      jeszcze pocałujmy go w pupcie i pogłaszczmy i pklepmy po
      ramieniu,jaki to biedy!!!Poprostu szok i farsa !!!!
      • polonus3 Re: Kibic Korony zadźgany po meczu 24.09.07, 17:40
        Definitywnie musimy dac w tych wyborach pelna wladze PiS-owi aby
        zlikwidowac te wszelkie patologie spoleczne wprowadzone do Polski
        przez lewakow z UE!

    • Gość: [*][*][*] Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.07, 17:13
      Wszyscy pamiętamy o Karolu(*)... Był wspaniałym kolegą. Na cześc
      Karola Niech każdy wpisze imię ponizej.
    • Gość: WK..Y_człowiek Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 24.09.07, 17:17
      Karol
      • Gość: as Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.aster.pl 24.09.07, 18:46
        a to Polska właśnie. "Solidarne Państwo". Prymitywy, bandziory,
        oszołomy. Pardzo dobrze wychodzą msze, świeczki, marsze, apele i
        inne gówna. A potem się idzie wbić nóż komuś. Niech żyje katolicka
        Polska!!!!
        • Gość: Entuzjasta krytyki Fakt... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 19:00
          • Gość: GórnikZabrze S P Karol [*] IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 24.09.07, 19:24
            Kondolencje od kibica Górnika Zabrze
        • Gość: żenada Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.07, 03:23
          Co ma do tego katolickość Polski dziecko?
          • Gość: Entuzjasta krytyki Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.07, 10:57
            Otóż wydaje mi się że as-owi chodziło oto że wychowanie w duchu religijnym które
            od kilkunastu lat jest wdrażane do systemu edukacji nie przysłużyło się do
            utrwalania właściwych, pozytywnych postaw jakie powinny w życiu przyświecać
            młodym ludziom. Nie trzeba być "dzieckiem" żeby to zrozumieć...

            Mi zdecydowanie podoba się postawa kibiców ze Śląska i Zagłębia którzy wyrażają
            swój ból i solidarność z rodziną zamordowanego chłopaka...
    • Gość: kjdg Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 24.09.07, 22:05
      odwiedze cie
    • Gość: Znawca tematu Kto mieczem wojuje od miecza ginie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.07, 23:44
      Prawda jest taka, że nie do końca było tak jak opisują gazety. Fakt,
      że dostało się niewinnemu chłopakowi ale nikt nie wspomniał, że jego
      koledzy zatrzymali dwa samochody na KR(rejestracjach) i urządzili
      sobie małe nap... w centrum miasta. Problem polega na tym, że Ci z
      Krakowa zamiast bić się na gołe pięści walczyli ze srzętem.
      Oczywiście nic nie usprawiedliwia srzedanie drugiemu "kosy" ale
      ludzie czasami dostają małpiego rozumu. Nikt nie pisze o akcjach
      koroniarzy jeżdżących po Krakowie po to by bić ludzi (małolatów) w
      szalikach Wisły czy wybijających szyby samochodom z wrogimi
      rejestracjami. Zawsze znajdzie się grupka debili, którzy po alkoholu
      mają odje.y i żeby się zabawić muszą kogoś zabić. Najbardziej
      przykre jest to, że Ci bandyci utożsamiają się z klubem piłkarskim i
      krzywdzą prawdziwych kibiców. Ale spójrzmy sobie prawdzie w oczy.
      Dla takiego idioty zawsze znajdzie się powód. Nie raz w Kielcach
      swój swego bił za niewinność (dawno to zginął chłopak z Dalni
      potrącony przez dwa samochody gdy uciekał przed oprawcami ?). Trzeba
      koniecznie wyeliminować bandytyzm bez względu na to jakie ma
      podłoże. Ja osobiście w sytuacji zagrożenia nie zawahałbym się nawet
      ani chwili by takiego bandziora z zimną krwią zastrzelić (w obronie
      koniecznej).
      • Gość: Iloa Re: Kto mieczem wojuje od miecza ginie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 11:16
        Wklejam link do Echa www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?
        AID=/20070924/POWIAT0104/70923044&SearchID=73294534679757..........bo
        niektórzy pozwalają sobie traktować Karola jak "takiego
        dresiarza" ;co mu sie należało.................i oprócz tego , że
        chłopak studiował itp. itd.........TO ON SIEDZIAŁ W SAMOCHODZIE JAKO
        PASAŻER.....zabili go szybko przez uchylona
        szybkę.................czy Wy ludzie wyobraźni nie
        macie............traktujecie czsami Karola jak
        dresierza,,,,,,,,,,był zaangażowany w ruch
        kibicowski................ale to nie grzech.............i nie bił
        sie z Wiślakami---------SIEDZIAŁ W SAMOCHODZIE.............
    • Gość: hugon Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.07, 08:28
      Od wielu lat z grupą Kolegów jeżdżę na wyjazdy za swoją druzyną ,
      jest piwko , wódeczka dużo zabawy . Emocje raz większe raz mniejsze
      jedno jest pewne w każdym mieście -klubie są zdegenerowani
      osobnicy gotowi robić awntury dopuszczać się bestialskich czynów.
      Wyrazy współczucia dla Rodziny i Kolegów zamordowanego Człowieka.

      ZAGŁĘBIE S..
    • Gość: HANYS Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 25.09.07, 09:51
      TYLKO LUDZIE BEZ HONORU UŻYWAJĄ NOŻY W WALCE .WIELKIE NIE
      KRAKOWSKIM NOŻOWNIKOM .SZKODA MŁODEGO CHŁOPAKA,MIAŁ CAŁE ŻYCIE
      PRZED SOBĄ.WIEMY CO TERAZ CZUJECIE RUCH TEZ STRACIŁ DWÓCH KIBOLI
      Z RĄK C....I ŻABSKICH. TRZYMAJCIE SIĘ
      • Gość: zabol Re: Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.07, 12:00
        ty szmato chorzoska jeszcze ciebie trza ogolić zydzie i na golasa po
        Kielcach puścic do Włoszczowy piechty!!
    • Gość: słowo ironii Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.onecik.pl 25.09.07, 12:39
      Po pierwsze DLACZEGO mój post na krakowskim forum został
      wykasowany???????? Prawda w oczy kole???????? Nie napisałam w nim
      nic obraźliwego ani nie ubliżyłam nikomu....
      Po drugie (to do kibiców wisły kraków)- chłopaki jesteście super!
      Naprawdę pokazaliście swoją wyższość nad Kielcami! Podziwiamy was!
      Co za akcja! Jacy wy sprytni jesteście, wow! Jesteście ekstra!
      Fajnie być ekstra w pierdlu, co nie?! Ale szkoda że długo nie
      dowiecie się jak fajnie być nieekstra chodząc sobie wolno po ziemi.

      Słowo prawdy- Moja wyobraźnia jest zbyt mała żeby zrozumieć jak
      można zabic drugiego człowieka. Nie ma takiego powodu, nie ma
      żadnego wytłumaczenia, nie ma takiej idei która moglaby to
      usprawiedliwić. NIE MA.
    • Gość: focus Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 25.09.07, 16:20
    • Gość: focus Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 25.09.07, 16:23
      kondolencje od kibiców CRACOVI my to zapamiętamy
    • Gość: fo Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.chello.pl 25.09.07, 16:25
      KORONO JESTEŚMY Z WAMI CRACOVIA
    • Gość: ewa// Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.vf.pl 26.09.07, 09:19
      co on byl winny to ze kochal swaja druzyne mysle ze osoby za to
      winne zostana zlapane i nie wyjda na wolnosc po 15 latach tragedia
      dla rodzinny i mieszancow kielc
    • Gość: /////// Kibic Korony zadźgany po meczu IP: *.vf.pl 26.09.07, 09:28
      i tak miala byc jednosc o ktora prosil nasz kochany papiez i co
      mamy nie nawolujmy do zemsty bo ona sama przyjdzie na kazdego z nas
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka