Dodaj do ulubionych

Czy Olszewski jest uczciwym człowiekiem?

18.10.07, 00:29
Czy Olszewski to uczciwy człowiek? Jakiej kasy dorobił się na
posłowaniu? Ktoś go zna osobiście? Zamierzam na niego glosować, ale
chce się upewnić, że jakby jakimś cudem się dostał to że nie będzie
łasy na kasę, szczególnie lewą.
Proszę aby kłamliwy aparat partyjny się nie wypowiadał, bo od razu
będzie śmierdziało aparatczykiem a to łatwo wyczuć. I tak zagłosuje
na te listę, tylko jeśli okaże się, że jest „niegodny” jak mówią
jego klakierzy, wybiorę kogoś innego. np. Dagmarę Chmielewską z
leclerca.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: El Diablo Re: Czy Olszewski jest uczciwym człowiekiem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.07, 12:20
      Wątpię
    • Gość: el-pisuar Tak jak każdy inny, prowokacje były za słabe IP: *.83.171.172.32.ip-pool.NEFkom.net 18.10.07, 14:02
      Każdy pięknie mówi jednak socjalizm nie wróci
      • Gość: Ja Re: Tak jak każdy inny, prowokacje były za słabe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.07, 14:43
        Uczciwy?Uczciwy jak chce dostać się do Sejmu?
    • el_diavolo Nie zrozumieliście pytania? 18.10.07, 16:30
      Macie problemy ze zrozumieniem słowa pisanego? Wydawało mi się, że
      mój komunikat jest zwięzły i klarowny, jak widze nie dla wszyskich...

      I prosiłem przecież aktyw partyjny aby nie wyładowywał swoich
      frustracji w tym wątku. Macie tyle miejsca na forum, że możecie to
      robić gdzie indziej. Szanujcie trochę innych jeśli Was o to
      grzecznie proszą. Taką metoda w polityce daleko nie zajdziecie...
      Mnie chodzi o rzetelną, najlepiej zwięzłą i jasną odpowiedź, której
      nadawcą będzie osoba dobrze znająca owego człowieka. Z góry dziękuję
      za pozytywne rozpatzrenie mojej prośby:)
      Pozdrawiam
      • Gość: Redaktor Re: Nie zrozumieliście pytania? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 18.10.07, 20:31
        Znam Mariusza z czasów kiedy pracował w Radiu Jedność.
        Był juz raz posłem, walczył o nasze województwo. Nie zauważyłem,
        żeby się czegoś szczególnego dorobił.
        Jeśli chczesz głosować na PPP, to głosuj na Niego.
        • Gość: endrju Re: Nie zrozumieliście pytania? IP: *.chello.pl 18.10.07, 21:22
          Olszewski był z ZCHN-ie.
          • Gość: Komunista I co z tego że był? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.07, 22:19
            W PZPR było także wielu ludzi a dziś często reprezentują tak poglądy że trudno
            byłoby ich posądzić że byli kiedyś socjalistami czy komunistami.
            Rodowody partyjne mają najmniejsze znaczenie.
            Liczy się ale praktyczne działanie danego człowieka, uczciwość w tym działaniu a
            także ideowość którą akurat według mnie M. Olszewski posiada.
            Ktoś z przedmówców zarzucił Olszewskiemu iż "ładnie gada".
            Może naszą politykę właśnie należy zmieniać najpierw od czynów ale także od
            wypowiadanych słów. Powinniśmy się dostosowywać do standardów jakie panują w
            Europie a tam takie słowa jak "Europa socjalna", "socjalizm" są używane dość
            często podczas licznych demonstracji pracowniczych, strajków. W Polsce fakt o
            tym się nie mówi, bo i po co wywoływać wilka z lasu.
          • el_diavolo Re: Nie zrozumieliście pytania? 18.10.07, 22:44
            No i co z tego... Wcale mi to nie przeszkadza, że był w ZCHN.
            Człowiek to nie krowa, a tylko krowa nie zmienia poglądów. Jeśli w
            dodatku to że zmienił poglądy pokazuje czynem, to tym bardziej
            zasługuje na uznanie. A z tego co obserwuje to pokazuje. Lepszy
            jeden aktywny nawrócony niż 100 o stałych poglądach, ale pierdzących
            w stołek i żyjących od wyborów do wyborów. Poszukałem sobie jakichś
            informacji o nim. Głupi nie jestem, żeby swoją wiedze opierać tylko
            na opiniach aparatu partyjnego. Znalazłem obronę Premy, protest w
            sprawie impela, pomoc pracownikom poprzez uczestnictwo w
            organizacjach pracowniczych i jeszcze parę innych ciekawych rzeczy.
            Znalazłem też przez przypadek artykuł o zamierzeniach wyborczych z
            ubiegłorocznych wyborów samorządowych. Jako jedyny jednoznacznie
            sprzeciwiał się budowie lotniska w Obicach wskazując na wątpliwości
            co do racjonalności, efektywności i opłacalności inwestycji. Chyba
            nie jest taki głupi jak mu niektórzy zarzucają skoro na to samo
            wskazują obecnie przedstawiciele Komisji Europejskiej. Powiem
            szczerze, że tego nie zapamiętałem. Jednego na pewno mu nie zapomnę.
            Stanowczego sprzeciwu wobec stanowiska własnego ugrupowania w
            sprawie naszego województwa. Wojewoda Lubawski wtedy tego nie zrobił
            i siedział cicho jak mysz pod miotłą a teraz się mianował kreatorem
            polityki regionalnej. Redaktor mówi że się niczego nie dorobił i ja
            mu wierzę, a opinię forumowego propagandowego aparatu partyjnego mam
            w głęboko w zakończeniu jelita grubego. Nie mniej jednak jeśli ktoś
            jeszcze go zna to niech cos skrobnie.
            I jeszcze raz powtarzam, bardzo prosiłem aparat partyjny o darowanie
            sobie komentarzy w dodatku głupich. Nie będziecie mi półgłówki
            narzucać swojego zdania.
            Muchas Gracias
            Pozdrawiam
        • Gość: xxxx Tylko nie Olszewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.07, 22:28
          POPRZECIERAŁ SOBIE KOLANKA OD KLĘKANIA PRZED KWACHEM
          • Gość: OL Re: Tylko nie Olszewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.07, 22:33
            Olszewski uczciwy? Najpierw ZCHN, później próbował przyjaźnić się z SLD, teraz
            PPP, a szwagierka w ARiMR oskarżona o doprowadzenie do śmierci kolegi z pracy.
            Niezły kram... oby jak najmniej takich kandydatów.
            • el_diavolo Re: Tylko nie Olszewski 18.10.07, 22:57
              No przestań ... Czy ty jesteś oszołomem czy co? A co mnie obchodzi
              postępowanie jego szwagierki. Mam go oceniać przez pryzmat kogoś
              innego. Zgłupiałeś czy co? Jak mój szwagier zgwałci staruszkę to ja
              tez będę winny? Pomyśl trochę zanim cos głupiego pieprzniesz. No
              chyba że jesteś zwolennikiem karania za przestępstwo jednej osoby
              całych rodzin. A tak na marginesie. To udowodniono jej winę i
              skazano, czy ty to postanowiłeś zrobić przed wyborami? Już raz na
              ten temat się wypowiadałem. "Próbował przyjaźnić się z SLD". Ale
              argument. Normalnie jak w przedszkolu... A ja się nie przyjaźnie z
              Tadkiem, bo on kiedyś bawił się z Wandzią. Proszę cię dorośnij bo to
              jest naprawdę śmieszne. A miało być „porażające”. Echhhhhhhhh...
              Ręce opadają...
          • el_diavolo Re: Tylko nie Olszewski 18.10.07, 23:19
            Gość portalu: xxxx napisał(a):

            > POPRZECIERAŁ SOBIE KOLANKA OD KLĘKANIA PRZED KWACHEM

            Jezu... następny światły... A teraz to jest inaczej. Jedni
            przecierają sobie kolanka przed Tuskiem inni przed Kaczyńskim czy
            Gosiewskim a jeszcze inni przed Lepperem, Gierychem i Kwasniewskim.
            Dlaczego tych nie ganisz? Skoro robił to w słusznej sprawie to nie
            widzę w tym nic zdrożnego. Skoro nie robił tego w swoim interesie a
            interesie mieszkańców, to raczej należy mu się pochwała i uznanie, a
            nie obelgi i wyśmiewanie. Gdyby nie było wtedy takich ludzi jak on
            to Kielce byłyby wioska przyległą do Krakowa i musiałby się prosić o
            każdy grosz na inwestycje. To min. dzięki niemu mamy województwo i
            taki instrument jak program regionalny finansowany z unii. Jakbyśmy
            nie byli województwem to pieniądze dzieliliby w Krakowie. Byśmy na
            tym zyskali jak Radom na Warszawie. Czytaj czasami prasę i myśl
            samodzielnie...
    • Gość: wyborca Re: Czy Olszewski jest uczciwym człowiekiem? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.07, 11:16
      a kto to jest ta Dagmara Chmielewska? coś tam słyszałem ale nie
      wiedziałem że kandyduje? Była juz w polityce? proszę o odpowiedź.
      dziekuję.
      • el_diavolo Dagmara Chmielewska 19.10.07, 17:03
        Z tego co ustaliłem, to owa Pani nigdy wcześniej nie bawiła się w
        politykę. Była zwykłym człowiekiem pracującym w Leclercu w
        Kielcach, kierownikiem działu kas. Stanowczo sprzeciwiła się
        notorycznemu łamaniu prawa pracy oraz poniżaniu ludzi, za co ją
        wywalili. Później organizowała ruch byłych pracowników w celu walki
        o swoje prawa. Współtworzyła m.in. stowarzyszenie zrzeszające
        pracowników Leclerca, które wspiera pracowników w walce przed sądem.
        Ja myślę, że to uczciwa babka, aktywistka jakich mało w dzisiejszym
        świecie, osoba która widzi coś więcej poza czubkiem własnego nosa.
        Ale jak chcesz wiedzieć więcej i wyrobić sobie samemu zdanie o niej
        to wklep w wyszukiwarkę jej imie i nazwisko. Wyskoczy ci sporo
        tekstów. Polecam Ci ten:
        www.pracownicy.org/phpfn/View.php?ArticleID=857
        Ja już więcej nie dociekam. Zdecydowałem się głosować na
        Olszewskiego i mam w odbytnicy jakieś głupie insynuacje jego
        oponentów.
    • Gość: wyborca Re: Czy Olszewski jest uczciwym człowiekiem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.07, 15:01
      Tak, Mariusz Olszewski jest uczciwym człowiekiem. Jak do tej pory to
      dorobił się aż wspanialej żony, dwójki wspanialych synow, kilku
      przyjaciól. skromnego mieszkania i długów. Jest godnym człowiekiem,
      który powinien być posłem.
    • bollek007 Re: Czy Olszewski jest uczciwym człowiekiem? 19.10.07, 20:22
      Mariusz jest uczciwym człowiekiem, znam go prywatnie, to porządny
      facet mimo tego że był posłem. Zachował zdrowy rozsądek, władza nie
      przewróciła mu w głowie, także niczego się nie dorobił, poza
      wspaniała żoną i dziećmi. Warto oddac na niego głos. Mariusz jestem
      z Tobą i popieram Twoją decyzję o kandydowaniu, trzymam kciuki,
      powodzenia!!
      • Gość: cojak Re: Czy Olszewski jest uczciwym człowiekiem? IP: *.mtm-info.pl 19.10.07, 21:36
        I ja też życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki.
        • Gość: gość Re: Czy Olszewski jest uczciwym człowiekiem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.07, 22:31
          aż się niedobrze robi - lizusy i klakierzy - aktyw partyjny albo
          sam "bohater" tak się wychwala, a to chory na władzę kameleon
          polityczny
          • Gość: ja Re: Czy Olszewski jest uczciwym człowiekiem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.07, 23:33
            Do boju !!!! Do zwycięstwa !!!!!
          • bollek007 Re: Czy Olszewski jest uczciwym człowiekiem? 20.10.07, 21:37
            gdyby był jak to nazywasz "kameleonem politycznym" pewnie nie
            siedziałby w PPP tylko szedł z nurtem, jak to pewnie ty zrobiłeś. i
            nic nie potrafisz tylko obrażac innych, nieładnie
    • Gość: El Diablo Halo Zastałem tu posła Olszewskiego? Nie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.07, 12:24
      To przepraszam HAHAHAHAHA

      Weź już nie startuj bo sobie ociach robisz.
    • Gość: El Diablo Halo Zastałem tu posła Olszewskiego? Nie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.07, 12:27
      To przepraszam HAHAHAHAHA

      Weź już nie startuj bo sobie obciach robisz !
      • Gość: cojak Re: Halo Zastałem tu posła Olszewskiego? Nie? IP: *.mtm-info.pl 22.10.07, 19:53
        a mnie sie nasuwa takie stwierdzenie do El_Diablo:Precz DIABLE!!! masz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka