Gość: AGM IP: *.* 03.12.02, 12:40 Błagam o jakiś sposób na katarek dla 8-mi miesięcznego dzidziusia..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mamaoleńka Re: Katarek IP: *.* 03.12.02, 18:40 Mojej Zuzance zawsze bardzo pomaga syrop Calcium w połączeniu z posmarowaniem pod noskiem maścią majerankową. Pozdrawiam -Alex Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ika Re: Katarek IP: *.* 03.12.02, 19:06 Euphorbium Compositum. Bez recepty.P.S. Ale właściwie dlaczego na forum regionalnym, a nie na eDziecko lub Zdrowie...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KasiaR Re: Katarek IP: *.* 06.12.02, 16:33 A ja polecam taki zestaw - po 2 dniach katarek mojej 8-miesięcznej Córeczce przeszedł!2x dziennie po 1 kropli Nasivinu2x dziennie po 1 wtryśnięcie Euphorbium Compositumprzed snem, po kąpieli natrzyj plecki i "dekolt" maścią Pulmex Baby (przedtem posmaruj skórę kremem, żeby Pulmex nie podrażnił jej). A na końcu - kropelkę olejku Olbas nakraplam na śpioszki przy szyi. Odpowiedz Link Zgłoś