Dodaj do ulubionych

Kary więzienia dla kibiców Wisły Kraków

IP: *.multi-play.net.pl 08.09.09, 18:13
2 lata za zabicie człowieka nożem w bójce ?!?!!! Z takimi sądami to ja się nie
dziwię że za znęcanie się nad zwierzętami w tym kraju w zasadzie nie ma żadnej
kary. Żenujące
Obserwuj wątek
    • Gość: kk Stanowczo za lagodnie! IP: 80.48.47.* 08.09.09, 18:18
      Nie wiem, moze dlatego ze nie znam sprawy, ale wydaje mi sie, ze 2
      czy 3 lata wiezienia za rozboj w wyniku ktorego raniono kogos nozem,
      na skutek czego ten zmarl, to stanowczo zbyt lagodny wyrok. Tego
      typu ludzi trzeba izolowac i basta! Ja chce isc na stadion i sie
      czuc bezpiecznie!
    • Gość: Ciul 2 lata w zawiasach IP: *.93.classcom.pl 08.09.09, 18:39
      2 lata w zawiasach za zamordowanie człowieka, rzeczywiście taka kara jest
      postrachem dla wszystkich. Żenada.
      • Gość: Anastazy Re: 2 lata w zawiasach IP: *.2-0.pl 08.09.09, 19:05
        nie za zamordowanie, tylko za udział w bójce; główny sprawca ukrywa się jeszcze,
        ale myślę, że dostanie nieco wyższy wyrok. Trudno jednak "wycenić" odebranie
        komuś życia na ileś tam lat w więzieniu...
        • Gość: bob Re: 2 lata w zawiasach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.09, 13:29
          studenci ehhh
    • Gość: kibic Re: Kary więzienia dla kibiców Wisły Kraków IP: *.autocom.pl 08.09.09, 19:26
      Dlaczego takich bandytów nazywa się kibicami !!!!!! A kara stanowczo zbyt łagodna!!
    • spokojny.zenek Re: Kary więzienia dla kibiców Wisły Kraków 08.09.09, 20:12
      Kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem?
    • Gość: prawdziwy kibic Kary więzienia dla kibiców Wisły Kraków IP: *.chello.pl 08.09.09, 20:19
      Wszystkich kibolów powinni zamknąć do jakiegoś obozu pracy na 25 lat jak wydją to zmądrzeją. Niech pracują po 16 godzin dzienie w kamieniołomie.
    • Gość: lkj Tytuł świadczy o poziomie redaktorów wyborczej IP: *.zax.pl 08.09.09, 20:20
      Przecież to byli mordercy i bandyci, a nie kibice, więc pisanie, że
      skazano kibiców delikatnie mówiąc jest nadużyciem. Inna sprawa, że ci
      zwyrodnialcy tłumaczą swoje kryminalne zachowanie "wiernością" dla
      klubu.Problem w tym, że w Polsce w każdym klubie jest przyzwolenie na
      takie zachowania i to jest problem
    • emelem1 babcia za kostkę masła dostanie wiecej 08.09.09, 22:08

      • spokojny.zenek co ty bredzisz? 09.09.09, 08:58
    • Gość: ja Pseudokibice Wisły skazani na więzienie IP: *.devs.futuro.pl 09.09.09, 02:37
      Taaaaak... Biedny Karolek pojawił się tam zupełnie przypadkiem. I w żadnym
      razie to nie była ustawka.
      A uzasadnienie sędziego, jeśli jest prawdziwe, całkowicie załamuje. Od kiedy
      kodeksy troglodytów czy innych kibiców są prawem?
      W takich sprawach winni powinni być skazani na ustawkę, z której nikt nie może
      wyjść żywy. Zwycięzcy do dobicia przez policję i problem zniknie. Na
      sprawienie chuliganom takiej przyjemności nie szkoda podatków.
    • Gość: pytający A co z pseudokibicami Korony? IP: 94.42.115.* 09.09.09, 09:32
      Jeżeli to była bójka, to czy Ci kibice Wisły bili się sami ze sobą,
      skoro tyclko oni byli sądzeni i tylko oni zostali skazani? A co z
      kibicami Korony? Czy oni w tej bójce nie brali udziału? Czy czasem
      nie jest tak, że kielecki sąd i kielecka prokuratura są pobłażliwi
      dla "swoich", a obcych chcą karać jak najsurowiej? Nie twierdzę, że
      kibice Wisły są bez winy, ale cos mi tu nie gra?
      • Gość: scyzor Re: A co z pseudokibicami Korony? IP: *.ksknet.pl 09.09.09, 13:02
        koleś zastanów się co Ty piszesz,przecież to bońdziory wiślackie
        najechały na Kielce a nie była to żadna ustawka.Jak zostajesz
        napadnięty to się musisz bronić.Wyroki skandalicznie niskie, powinny
        być odstraszające innych myślących o podobnych"akcjach"
    • Gość: kibic korony Pseudokibice Wisły skazani na więzienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.09, 20:49
      To paranoja by za pozbawienie człowieka życia zasadzić tak idiotycznie niska
      kare i jeszcze w uzasadnieniu mydlić oczy, że to ma być przestroga!!!!! Taki
      wyrok to wręcz zachęta dla stadionowych bandytów do pozbawiania życia innych
      kibiców. Bo czym jest wyrok 3 lat gdy się wyjdzie z wiezienia po roku i 6
      miesiącach.
    • Gość: obserwator uefa Pseudokibice Wisły skazani na więzienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.09, 21:08
      Ludzie kochani!!! jak mamy mieć porządna reprezentacje jak kluby mamy poniżej
      krytyki!!!! jak porządny kibic ma iść na widowisko sportowe i zabierać na nie
      swoja rodzinę jak na stadionach jest jedna wielka banda bandytów i
      kryminalistów którzy po meczu nie wiedza jaki był jego wynik!!!!! Tych
      bandytów i kryminalistów mieniących się kibicami Wisły winno się skazać na
      dożywocie!!!! wówczas panie sędzio w uzasadnieniu wyroku mógłby pan napisać ,
      ze to ma być przestroga dla innych! oby pana syn czy córka nigdy nie wybrali
      się na jakikolwiek mecz by nie musiał pan drzeć czy z niego wrócą!
      • Gość: kibic wisły Re: Pseudokibice Wisły skazani na więzienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.09, 21:48
        Choć to moi krajani popieram przedmówców!!!! skończmy z bandyctwem na
        stadionach. Wyroki 3 lat idiotycznie niskie za śmierć człowieka!!!! dożywocie
        dla bandytów!!!! bo to ujma dla mnie jak i całej masy ludzi zakochanych w Naszej
        Wisełce, ze takie bydlaki śmią się nazywać kibicami Wisły!!!! Niech w końcu
        mecze futbolowe będą widowiskami a stadiony świątyniami na których te widowiska
        będziemy oglądali!!!!
    • Gość: the bil tylko 2 lata dla wykształciuchów IP: *.ver.abpl.pl 23.10.09, 22:12
      jeszcze gostek po prawie, on powinien dostać z 15 lat
    • Gość: Cracovia GTS IP: *.ghnet.pl 11.05.10, 22:37
      Gdzie twoje berło berło i korona gdzie twoje mistrzostwo Zwisło PIERDOLONA



      Waszym ojcem Josef Fritzl, W mieście nie znaczycie nic, Wisła starą Kurwa jest
      Jebać Jebać GTS

      Waszym ojcem Josef Fritzl, W mieście nie znaczycie nic, Wisła starą Kurwa jest
      Jebać Jebać GTS

      Waszym ojcem Josef Fritzl, W mieście nie znaczycie nic, Wisła starą Kurwa jest
      Jebać Jebać GTS

      Waszym ojcem Josef Fritzl, W mieście nie znaczycie nic, Wisła starą Kurwa jest
      Jebać Jebać GTS
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka