Gość: balusz IP: *.multi-play.net.pl 08.09.09, 18:13 2 lata za zabicie człowieka nożem w bójce ?!?!!! Z takimi sądami to ja się nie dziwię że za znęcanie się nad zwierzętami w tym kraju w zasadzie nie ma żadnej kary. Żenujące Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kk Stanowczo za lagodnie! IP: 80.48.47.* 08.09.09, 18:18 Nie wiem, moze dlatego ze nie znam sprawy, ale wydaje mi sie, ze 2 czy 3 lata wiezienia za rozboj w wyniku ktorego raniono kogos nozem, na skutek czego ten zmarl, to stanowczo zbyt lagodny wyrok. Tego typu ludzi trzeba izolowac i basta! Ja chce isc na stadion i sie czuc bezpiecznie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciul 2 lata w zawiasach IP: *.93.classcom.pl 08.09.09, 18:39 2 lata w zawiasach za zamordowanie człowieka, rzeczywiście taka kara jest postrachem dla wszystkich. Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anastazy Re: 2 lata w zawiasach IP: *.2-0.pl 08.09.09, 19:05 nie za zamordowanie, tylko za udział w bójce; główny sprawca ukrywa się jeszcze, ale myślę, że dostanie nieco wyższy wyrok. Trudno jednak "wycenić" odebranie komuś życia na ileś tam lat w więzieniu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bob Re: 2 lata w zawiasach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.09, 13:29 studenci ehhh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Kary więzienia dla kibiców Wisły Kraków IP: *.autocom.pl 08.09.09, 19:26 Dlaczego takich bandytów nazywa się kibicami !!!!!! A kara stanowczo zbyt łagodna!! Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Kary więzienia dla kibiców Wisły Kraków 08.09.09, 20:12 Kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawdziwy kibic Kary więzienia dla kibiców Wisły Kraków IP: *.chello.pl 08.09.09, 20:19 Wszystkich kibolów powinni zamknąć do jakiegoś obozu pracy na 25 lat jak wydją to zmądrzeją. Niech pracują po 16 godzin dzienie w kamieniołomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lkj Tytuł świadczy o poziomie redaktorów wyborczej IP: *.zax.pl 08.09.09, 20:20 Przecież to byli mordercy i bandyci, a nie kibice, więc pisanie, że skazano kibiców delikatnie mówiąc jest nadużyciem. Inna sprawa, że ci zwyrodnialcy tłumaczą swoje kryminalne zachowanie "wiernością" dla klubu.Problem w tym, że w Polsce w każdym klubie jest przyzwolenie na takie zachowania i to jest problem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Pseudokibice Wisły skazani na więzienie IP: *.devs.futuro.pl 09.09.09, 02:37 Taaaaak... Biedny Karolek pojawił się tam zupełnie przypadkiem. I w żadnym razie to nie była ustawka. A uzasadnienie sędziego, jeśli jest prawdziwe, całkowicie załamuje. Od kiedy kodeksy troglodytów czy innych kibiców są prawem? W takich sprawach winni powinni być skazani na ustawkę, z której nikt nie może wyjść żywy. Zwycięzcy do dobicia przez policję i problem zniknie. Na sprawienie chuliganom takiej przyjemności nie szkoda podatków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytający A co z pseudokibicami Korony? IP: 94.42.115.* 09.09.09, 09:32 Jeżeli to była bójka, to czy Ci kibice Wisły bili się sami ze sobą, skoro tyclko oni byli sądzeni i tylko oni zostali skazani? A co z kibicami Korony? Czy oni w tej bójce nie brali udziału? Czy czasem nie jest tak, że kielecki sąd i kielecka prokuratura są pobłażliwi dla "swoich", a obcych chcą karać jak najsurowiej? Nie twierdzę, że kibice Wisły są bez winy, ale cos mi tu nie gra? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scyzor Re: A co z pseudokibicami Korony? IP: *.ksknet.pl 09.09.09, 13:02 koleś zastanów się co Ty piszesz,przecież to bońdziory wiślackie najechały na Kielce a nie była to żadna ustawka.Jak zostajesz napadnięty to się musisz bronić.Wyroki skandalicznie niskie, powinny być odstraszające innych myślących o podobnych"akcjach" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic korony Pseudokibice Wisły skazani na więzienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.09, 20:49 To paranoja by za pozbawienie człowieka życia zasadzić tak idiotycznie niska kare i jeszcze w uzasadnieniu mydlić oczy, że to ma być przestroga!!!!! Taki wyrok to wręcz zachęta dla stadionowych bandytów do pozbawiania życia innych kibiców. Bo czym jest wyrok 3 lat gdy się wyjdzie z wiezienia po roku i 6 miesiącach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator uefa Pseudokibice Wisły skazani na więzienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.09, 21:08 Ludzie kochani!!! jak mamy mieć porządna reprezentacje jak kluby mamy poniżej krytyki!!!! jak porządny kibic ma iść na widowisko sportowe i zabierać na nie swoja rodzinę jak na stadionach jest jedna wielka banda bandytów i kryminalistów którzy po meczu nie wiedza jaki był jego wynik!!!!! Tych bandytów i kryminalistów mieniących się kibicami Wisły winno się skazać na dożywocie!!!! wówczas panie sędzio w uzasadnieniu wyroku mógłby pan napisać , ze to ma być przestroga dla innych! oby pana syn czy córka nigdy nie wybrali się na jakikolwiek mecz by nie musiał pan drzeć czy z niego wrócą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic wisły Re: Pseudokibice Wisły skazani na więzienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.09, 21:48 Choć to moi krajani popieram przedmówców!!!! skończmy z bandyctwem na stadionach. Wyroki 3 lat idiotycznie niskie za śmierć człowieka!!!! dożywocie dla bandytów!!!! bo to ujma dla mnie jak i całej masy ludzi zakochanych w Naszej Wisełce, ze takie bydlaki śmią się nazywać kibicami Wisły!!!! Niech w końcu mecze futbolowe będą widowiskami a stadiony świątyniami na których te widowiska będziemy oglądali!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: the bil tylko 2 lata dla wykształciuchów IP: *.ver.abpl.pl 23.10.09, 22:12 jeszcze gostek po prawie, on powinien dostać z 15 lat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cracovia GTS IP: *.ghnet.pl 11.05.10, 22:37 Gdzie twoje berło berło i korona gdzie twoje mistrzostwo Zwisło PIERDOLONA Waszym ojcem Josef Fritzl, W mieście nie znaczycie nic, Wisła starą Kurwa jest Jebać Jebać GTS Waszym ojcem Josef Fritzl, W mieście nie znaczycie nic, Wisła starą Kurwa jest Jebać Jebać GTS Waszym ojcem Josef Fritzl, W mieście nie znaczycie nic, Wisła starą Kurwa jest Jebać Jebać GTS Waszym ojcem Josef Fritzl, W mieście nie znaczycie nic, Wisła starą Kurwa jest Jebać Jebać GTS Odpowiedz Link Zgłoś