IP: 217.98.233.* 07.02.02, 11:27
Taki mily, tlusto-czwartkowy obrazek:
sloneczny dzien, kobieta sprzedajaca precle kolo Bagateli. Obok jej wozka stoi
wor pelen niedawno przywiezionych, swiezutkich obwarzankow. Nagle pani robi
zbyt zamaszysty krok i wor sie przewraca, a cala niemal zawartosc wysypuje sie
na chodnik i asfalt. Ale przeciez to nie problem - blota nie ma za wiele, kupy
golebi tez nie zalegaja gruba warstwa. Sprawnymi ruchami pani zbiera precle z
powrotem do worka, ocierajac co brudniejsze szara szmatka. Chwile potem
przesypuje je do wozka i sprzedaje wyglodzonym przechodniom.
MNIAM, MNIAM
Obserwuj wątek
    • Gość: Kraqs Re: SMACZNEGO IP: 217.98.233.* 08.02.02, 15:53
      Hi, hi, powiedzialem tej uroczej pani, ze mozna o niej poczytac w sieci. Nawet
      dalem adres inernetowy. Strasznie sie ucieszyla, ciekawe co powie jak
      przeczyta. (choc pewnie nie poradzi sobie...).
      • tom.hartman Re: SMACZNEGO 08.02.02, 16:48
        Można by podsunąć jej taki pomysł, by umieściła sobie tak napis:
        "Jesteśmy najlepsi! Mówią o nas nawet w internecie"
        :)))
        To by dopiero była reklama...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka