Gość: ja IP: *.crowley.pl 03.02.04, 20:28 czy ktoś nie ma jakiś reministencji z ostatniego egzaminu z logiki???? chetnie usłyszałabym jakieś przykładowe zadanka z wykładów... bo już sama nie wiem co mam robić Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ty Re: Jutrzejsza Logika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.04, 12:32 wyśpij się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :op Jak tam dziś poszło IP: *.dialup.telenergo.pl 04.02.04, 15:23 Jak tam dziś poszło. POdobno było bardzo spox..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skowronek Re: Jak tam dziś poszło IP: *.crowley.pl 04.02.04, 21:40 bylo spoko - naprawdę- jestem zaskoczona. To był normalny zestaw zadań, troszkę trudniejszy niz te z Grabowskiego(tzn. Skryptu) Mam nadzieje że się nigdzie nie walnelam - i ze będzie dobrze A wyspac sie - swoja droga wyspałam się :) Jeśli można - podziękowania dla dr. Czai - że mogłam go poznać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malcolm Re: Jakoś tam poszło IP: 217.99.155.* 05.02.04, 22:48 Faktycznie,egzamin bardzo przyzwoity,nawet liczę,że zdam;) Ty lizusie:)przy kawie nie tylko o prawie co?:) Odpowiedz Link Zgłoś