Dodaj do ulubionych

Jutrzejsza Logika

IP: *.crowley.pl 03.02.04, 20:28
czy ktoś nie ma jakiś reministencji z ostatniego egzaminu z logiki????
chetnie usłyszałabym jakieś przykładowe zadanka z wykładów...
bo już sama nie wiem co mam robić
Obserwuj wątek
    • Gość: ty Re: Jutrzejsza Logika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.04, 12:32
      wyśpij się
    • Gość: :op Jak tam dziś poszło IP: *.dialup.telenergo.pl 04.02.04, 15:23
      Jak tam dziś poszło. POdobno było bardzo spox.....
      • Gość: skowronek Re: Jak tam dziś poszło IP: *.crowley.pl 04.02.04, 21:40
        bylo spoko - naprawdę- jestem zaskoczona. To był normalny zestaw zadań,
        troszkę trudniejszy niz te z Grabowskiego(tzn. Skryptu) Mam nadzieje że się
        nigdzie nie walnelam - i ze będzie dobrze
        A wyspac sie - swoja droga wyspałam się :)

        Jeśli można - podziękowania dla dr. Czai - że mogłam go poznać!

        • Gość: malcolm Re: Jakoś tam poszło IP: 217.99.155.* 05.02.04, 22:48
          Faktycznie,egzamin bardzo przyzwoity,nawet liczę,że zdam;)

          Ty lizusie:)przy kawie nie tylko o prawie co?:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka