urbanizm
05.08.10, 23:13
Nie rozumiem jak można tak nielogicznie malować bloki jak w Polsce, przecież ciemne kolory (a te wszystkie brązy, beże, pomarańcze i czerwienie należą do kolorów o niskim stopniu odbicia promieni słonecznych) powodują, że elewacja szybciej kruszeje (rozszerzalność cieplna) i w okolicy bloku jest ciemniej. Totalnie bez sensu i jak można odreagowywać kompleksy prlowskie przez 20lat?! Więc czy to aby na pewno przez prl?!