19790222x 10.08.10, 17:57 Kiepski wybór. Prince juz sie przejadł. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hłe hłe Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.187.237.4.ip.abpl.pl 10.08.10, 18:00 Pasuje jak ulał! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zett Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: 77.236.0.* 10.08.10, 18:21 Prince? :) niezły pedzio - gwiazdą to on był jakieś 10 lat temu, w sam raz na otwarcie tego stadion Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tsw Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.multi-play.net.pl 11.08.10, 08:19 pedzio to ty masz na imie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krak U.S. Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.vzbi.com 10.08.10, 18:27 To on jeszcze zyje?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.10, 18:36 Zły pomysł. Może zamiast niego, zaprosić np. Scorpions? Przecież w składzie tego zespołu gra Polak, pochodzący zresztą z Wieliczki, Paweł Mąciwoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 14-ty pełnomocnik a może trochę klasyki, kibice mogliby wykonać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.10, 22:50 "Taniec z maczetami" do muzyki Chaczaturiana albo odegrać spektakl "Siekierezada" do muzyki Rimskiego-Korsakowa .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yakubus eminem bardziej pasuje do kolesi z wisly IP: *.chello.pl 10.08.10, 19:12 obawiam sie ze prince moglby byc za ambitny, zwlaszcza jak zanuci jakas klasyczna balade ze swojego repertuaru Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Ale Prince już dawn nie istnieje!!! IP: *.zone9.bethere.co.uk 10.08.10, 19:42 Ten koleś używa jakiegoś znaczka zamiast ksywy artystycznej od iluś lat. Chyba że będzie jakiś taki swojski "Prins". Dostosuje się poziomem do obiektu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pewex Re: Ale Prince już dawn nie istnieje!!! IP: *.chello.pl 11.08.10, 08:24 Nie tak :) Był Prince potem Symbol i teraz jest znowu Prince. Ale fakt to zbyt ambitnie. Osobiście chętnie bym zobaczył, bo Prince to Prince a jego otoczka to jego olbrzymi atut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: billy Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.chello.pl 10.08.10, 20:00 tylko prince Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.08.10, 20:08 Justin Bieber Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciowa Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.chello.pl 10.08.10, 20:14 Bardzo bym chciala ale szczerze watpie. Rozmowy z Princem na temat koncertu w Polsce (nie na stadionie Wisly) trwaja juz do dawna i niestety sa jak dotad bezowocne. Prince, choc w Polsce niedoceniany, jest wielkim artysta, grajacym za ogromne pieniadze i niestety majacym ogromne wymagania. Show robi znakomity ale nie kazdy jest w stanie to docenic. Chcialabym sie zdziwic, ale naprawde watpie zeby zagral na otwarciu stadionu. No a jesli tak sie stanie to ja dam kazde pieniadze zeby tam byc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość z Krakowa Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.chello.pl 10.08.10, 20:45 Oj tak - Gościowa, oj tak :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciowy Majchrowski spróbuj tylko IP: *.adsl.inetia.pl 10.08.10, 23:09 sfinansować Wiśle jakąś drogą "gwiazdę" Mało już Wiśle dałeś: prawie 600 mln na badziew co miał kosztować 280? niech teraz gwiazdę na otwarcie stadionu załatwia OPERATOR STADIONU tak jak jest to w każdym innym przypadku spróbuj tylko Majchrowski dać choć grosz na "gwiazdę otwarcia" , a stracisz kilkanaście tysięcy głosów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttt Re: Majchrowski spróbuj tylko IP: *.ists.pl 10.08.10, 23:32 a zyska kilkaset. majcherowi nic nie zaszkodzi. faktem jest tez ze prince jest za dobry zeby grac w takiej wiosce jak krakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Majchrowski spróbuj tylko IP: 20.142.116.* 11.08.10, 10:42 w takiej wiosce jak stadion wisly... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hisroyal Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.10, 00:07 Dla mnie prince jest coraz lepszy. Rainbow children i LotusFlow3r to jedne z najlepszych płyt w jego dorobku. Widziałem jego koncert w Londynie w O2 - mimo kłopotów z akustyką w tej hali, czegoś takiego w wykonaniu żadnego innego artysty zobaczyć nie można. Wszędzie w Europie gdzie się pojawia jego bilety znikają błyskawicznie. W samym O2 zagrał chyba 40 razy pod rząd przy pełnej widowni. W tym roku był na 3 festiwalach w Europie - bilety nie do zdobycia. Co do koncertu w Polsce na stadionie to nie bardzo to widzę. Nie wiem czy kilkadziesiąt tysięcy osób kupiłoby bilety jak na stinga, bo w sumie w naszym kraju z princa zrobił się artysta niszowy i chyba niewiele osób kojarzy, żeby coś stworzył po roku 90. Ale niewątpliwie byłaby to odważna decyzja Krakowa - w razie czego zamawiam 2 bilety w Golden Circle ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hisroyal Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.10, 00:15 chociaż tak po przemyśleniu, myślę że bilety sprzedałyby się bez problemu. jeśli nawet wszystkich nie kupiliby Polacy, przeżylibyśmy nalot fanów z całej Europy. Przecież nie ma żadnej trasy koncertowej Prince'a w Europie - byłaby to niewątpliwa gratka, jedyna okazja zobaczyć go teraz na żywo. Kilkadziesiąt tysięcy nowych turystów Krakowowi przecież nie zaszkodzi, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.adsl.inetia.pl 11.08.10, 08:28 troszkę mały ten stadion jak na "artystę dawniej znanego jako prince" byłaby to kolejna klapa , z tego co rozumię to ten stadion ten sposób ma zarabiać na siebie. sam też miałem okazję widzieć prince na koncercie i był to niezły szoł z doskonałą muzyką. a co do przejedzenia się jakąś muzuką.....hm, jakoś dalej lubie posłuchać ciemnej strony księżyca......po 37 latach od ukazania się albumu. ale na pewno lepszym miejscem jest kraków na koncert "trudnego" w dbiorze artysty niż stolec: małopolska jest dość ludna i artystycznie nieźle wyrobiona , a jak do tego doda się śląsk w zasięgu godziny jazdy , czy okręg karwińsko-ostrawski, a nawet dolny sląsk, który do krakowa dojeżdza do 3 h..........miałby kto słuchać - bardziej jednak obawiałbym się ,tego , że stadion troszkę maławy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: riva Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.multi-play.net.pl 11.08.10, 08:19 zgadzam sie w 100%, mam nadzieje ze zagra purple rain :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x ludzie schowacie sie z tym bublem pod ziemie! IP: *.89.101.10.static.crowley.pl 10.08.10, 20:18 ludzie schowacie sie z tym bublem pod ziemie! i nie zwolujcie tu gwiazd na otwarcie tego badziewia jakby to bylo Wembley lub choc Arena Baltycka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tolo Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: 81.219.227.* 10.08.10, 20:19 A ja zabiłbym za bilet na koncert McCartneya w PL ;) Eh.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Osykosy Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.adsl.inetia.pl 10.08.10, 20:26 Pedzio, nie pedzio, a mnie sie jego ostatnia plyta BARDZO podoba, chociaz jestem hetero. Kto sie nie zna na muzyce niech lepiej zamknie dziob, bo om tylko zboczony seks w glowie.I to by bylo tyle na ten temat... Odpowiedz Link Zgłoś
gj_archi Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? 10.08.10, 21:14 z trochę innej beczki: ciekawe, czy Doda poda wyborczą do sądu za znieważenie ? ponieważ proszę szanownych redaktorów jej nazwisko brzmi RABCZEWSKA :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.net-serwis.pl 10.08.10, 22:26 Normalne kluby na otwarcie stadionu zapraszaja mocne kluby piłkarskie. W Poznaniu i Krakowie w obawie przed wstydem po ewentualnej porażce w mecu piłkarskim wolą zaprosić gwiazdy muzyki :)) A wstyd to już norma na Wiśle Bach, Bach, Bach, Karabach!!! :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz przeciaż nie ma większej Gwiazdy niż... IP: *.skarzysko.vectranet.pl 10.08.10, 22:51 Biała gwiazda:))) po śwetnych występach w pucharach to niekwestionowany lider swojego makabrycznie starodawnego stadioniku.Może supportem byłby MC Hammer z nieśmiertelnym hitem "Kańciasty"...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podbudką Budka Suflera do Krakowa najbardziej pasuje, wąsy, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.10, 23:18 i inne atrybuty buraka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mw Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.146.116.119.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.08.10, 23:42 jaki stadion taki artysta ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tatali Prince.............POLO;) 11.08.10, 22:13 I dobrze-wole Price Polo niż narkomana z lat 90, sikajacego pod sebie pana M. który teraz tak chetnie spiewa wasz hymnik..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: 20.142.116.* 11.08.10, 08:09 Ż A Ł Ó Ś Ć !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM To dobrze że murawę polożyli... IP: *.adsl.inetia.pl 11.08.10, 08:39 Wg. Informacji GW z przed bodaj trzech dni, stadion nie jest przystosowany do tego typu imprez. Kazdorazowo trzeba demontowac płytę lub ją zadeptywac. Zanosi się, ze będziemy się niedługo cieszyc porządną murawą, która jest pielęgnowana o miesiąca i od tygodnia dopiero nieźle wygląda. Gdzie tu logika? Odpowiedz Link Zgłoś
maciek_sc Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? 11.08.10, 09:51 Jeszcze niedawno stadion miał się nie nadawać na koncerty. Przynajmniej wg. Gazety. Odpowiedz Link Zgłoś
tupkal Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? 11.08.10, 10:25 O, pedzio otworzy ten stadion! dobre, będzie pasował do tych amatorów bigających po boisku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Życzę mu bardzo dłuuugiego życia, ale... IP: *.ists.pl 12.08.10, 02:15 On tego nie doczeka. To pokolenie tego nie doczeka. Ani następne też. To być może uda się za jakieś kilkaset lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eminem Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.dream.net.pl 15.09.10, 19:07 Eminem lepiej pasuje ja bym poszedł Odpowiedz Link Zgłoś