Dodaj do ulubionych

Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły?

10.08.10, 17:57
Kiepski wybór. Prince juz sie przejadł.

Obserwuj wątek
    • Gość: hłe hłe Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.187.237.4.ip.abpl.pl 10.08.10, 18:00
      Pasuje jak ulał!
    • Gość: zett Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: 77.236.0.* 10.08.10, 18:21
      Prince? :) niezły pedzio - gwiazdą to on był jakieś 10 lat temu, w
      sam raz na otwarcie tego stadion
      • Gość: tsw Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.multi-play.net.pl 11.08.10, 08:19
        pedzio to ty masz na imie
    • Gość: Krak U.S. Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.vzbi.com 10.08.10, 18:27
      To on jeszcze zyje?!?!
      • Gość: kamil Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.10, 18:36
        Zły pomysł. Może zamiast niego, zaprosić np. Scorpions? Przecież w
        składzie tego zespołu gra Polak, pochodzący zresztą z Wieliczki,
        Paweł Mąciwoda
        • Gość: 14-ty pełnomocnik a może trochę klasyki, kibice mogliby wykonać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.10, 22:50
          "Taniec z maczetami" do muzyki Chaczaturiana albo odegrać
          spektakl "Siekierezada" do muzyki Rimskiego-Korsakowa ....
    • Gość: yakubus eminem bardziej pasuje do kolesi z wisly IP: *.chello.pl 10.08.10, 19:12
      obawiam sie ze prince moglby byc za ambitny, zwlaszcza jak zanuci jakas
      klasyczna balade ze swojego repertuaru
    • Gość: 123 Ale Prince już dawn nie istnieje!!! IP: *.zone9.bethere.co.uk 10.08.10, 19:42
      Ten koleś używa jakiegoś znaczka zamiast ksywy artystycznej od iluś lat.
      Chyba że będzie jakiś taki swojski "Prins". Dostosuje się poziomem do obiektu.
      • Gość: Pewex Re: Ale Prince już dawn nie istnieje!!! IP: *.chello.pl 11.08.10, 08:24
        Nie tak :) Był Prince potem Symbol i teraz jest znowu Prince. Ale fakt to zbyt ambitnie. Osobiście chętnie bym zobaczył, bo Prince to Prince a jego otoczka to jego olbrzymi atut.
    • Gość: billy Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.chello.pl 10.08.10, 20:00
      tylko prince
    • Gość: ktos Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.08.10, 20:08
      Justin Bieber
    • Gość: gosciowa Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.chello.pl 10.08.10, 20:14
      Bardzo bym chciala ale szczerze watpie. Rozmowy z Princem na temat koncertu w
      Polsce (nie na stadionie Wisly) trwaja juz do dawna i niestety sa jak dotad
      bezowocne. Prince, choc w Polsce niedoceniany, jest wielkim artysta, grajacym
      za ogromne pieniadze i niestety majacym ogromne wymagania. Show robi znakomity
      ale nie kazdy jest w stanie to docenic. Chcialabym sie zdziwic, ale naprawde
      watpie zeby zagral na otwarciu stadionu. No a jesli tak sie stanie to ja dam
      kazde pieniadze zeby tam byc.
      • Gość: Gość z Krakowa Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.chello.pl 10.08.10, 20:45
        Oj tak - Gościowa, oj tak :)
      • Gość: gosciowy Majchrowski spróbuj tylko IP: *.adsl.inetia.pl 10.08.10, 23:09
        sfinansować Wiśle jakąś drogą "gwiazdę"

        Mało już Wiśle dałeś: prawie 600 mln na badziew co miał kosztować
        280?

        niech teraz gwiazdę na otwarcie stadionu załatwia OPERATOR STADIONU tak jak jest to w każdym innym przypadku

        spróbuj tylko Majchrowski dać choć grosz na "gwiazdę otwarcia" , a
        stracisz kilkanaście tysięcy głosów.
        • Gość: ttt Re: Majchrowski spróbuj tylko IP: *.ists.pl 10.08.10, 23:32
          a zyska kilkaset. majcherowi nic nie zaszkodzi. faktem jest tez ze prince jest
          za dobry zeby grac w takiej wiosce jak krakow.
          • Gość: hehe Re: Majchrowski spróbuj tylko IP: 20.142.116.* 11.08.10, 10:42
            w takiej wiosce jak stadion wisly...
      • Gość: hisroyal Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.10, 00:07
        Dla mnie prince jest coraz lepszy. Rainbow children i LotusFlow3r to
        jedne z najlepszych płyt w jego dorobku. Widziałem jego koncert w
        Londynie w O2 - mimo kłopotów z akustyką w tej hali, czegoś takiego
        w wykonaniu żadnego innego artysty zobaczyć nie można. Wszędzie w
        Europie gdzie się pojawia jego bilety znikają błyskawicznie. W samym
        O2 zagrał chyba 40 razy pod rząd przy pełnej widowni. W tym roku był
        na 3 festiwalach w Europie - bilety nie do zdobycia.

        Co do koncertu w Polsce na stadionie to nie bardzo to widzę. Nie
        wiem czy kilkadziesiąt tysięcy osób kupiłoby bilety jak na stinga,
        bo w sumie w naszym kraju z princa zrobił się artysta niszowy i
        chyba niewiele osób kojarzy, żeby coś stworzył po roku 90. Ale
        niewątpliwie byłaby to odważna decyzja Krakowa - w razie czego
        zamawiam 2 bilety w Golden Circle ;-)
        • Gość: hisroyal Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.10, 00:15
          chociaż tak po przemyśleniu, myślę że bilety sprzedałyby się bez
          problemu. jeśli nawet wszystkich nie kupiliby Polacy, przeżylibyśmy
          nalot fanów z całej Europy. Przecież nie ma żadnej trasy koncertowej
          Prince'a w Europie - byłaby to niewątpliwa gratka, jedyna okazja
          zobaczyć go teraz na żywo. Kilkadziesiąt tysięcy nowych turystów
          Krakowowi przecież nie zaszkodzi, prawda?
          • Gość: gość Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.adsl.inetia.pl 11.08.10, 08:28
            troszkę mały ten stadion jak na "artystę dawniej znanego jako prince" byłaby to kolejna klapa , z tego co rozumię to ten stadion ten sposób ma zarabiać na siebie. sam też miałem okazję widzieć prince na koncercie i był to niezły szoł z doskonałą muzyką. a co do przejedzenia się jakąś muzuką.....hm, jakoś dalej lubie posłuchać ciemnej strony księżyca......po 37 latach od ukazania się albumu. ale na pewno lepszym miejscem jest kraków na koncert "trudnego" w dbiorze artysty niż stolec: małopolska jest dość ludna i artystycznie nieźle wyrobiona , a jak do tego doda się śląsk w zasięgu godziny jazdy , czy okręg karwińsko-ostrawski, a nawet dolny sląsk, który do krakowa dojeżdza do 3 h..........miałby kto słuchać - bardziej jednak obawiałbym się ,tego , że stadion troszkę maławy.
      • Gość: riva Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.multi-play.net.pl 11.08.10, 08:19
        zgadzam sie w 100%, mam nadzieje ze zagra purple rain :-)
    • Gość: x ludzie schowacie sie z tym bublem pod ziemie! IP: *.89.101.10.static.crowley.pl 10.08.10, 20:18
      ludzie schowacie sie z tym bublem pod ziemie!
      i nie zwolujcie tu gwiazd na otwarcie tego badziewia jakby to bylo
      Wembley lub choc Arena Baltycka!
    • Gość: Tolo Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: 81.219.227.* 10.08.10, 20:19
      A ja zabiłbym za bilet na koncert McCartneya w PL ;) Eh..
    • Gość: Osykosy Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.adsl.inetia.pl 10.08.10, 20:26
      Pedzio, nie pedzio, a mnie sie jego ostatnia plyta BARDZO podoba, chociaz jestem hetero. Kto sie nie zna na muzyce niech lepiej zamknie dziob, bo om tylko zboczony seks w glowie.I to by bylo tyle na ten temat...
    • gj_archi Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? 10.08.10, 21:14
      z trochę innej beczki: ciekawe, czy Doda poda wyborczą do sądu za znieważenie
      ? ponieważ proszę szanownych redaktorów jej nazwisko brzmi RABCZEWSKA :-D
    • Gość: greg Re: Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisł IP: *.net-serwis.pl 10.08.10, 22:26
      Normalne kluby na otwarcie stadionu zapraszaja mocne kluby
      piłkarskie. W Poznaniu i Krakowie w obawie przed wstydem po
      ewentualnej porażce w mecu piłkarskim wolą zaprosić gwiazdy
      muzyki :))

      A wstyd to już norma na Wiśle

      Bach, Bach, Bach, Karabach!!! :))))
    • Gość: widz przeciaż nie ma większej Gwiazdy niż... IP: *.skarzysko.vectranet.pl 10.08.10, 22:51
      Biała gwiazda:))) po śwetnych występach w pucharach to niekwestionowany lider
      swojego makabrycznie starodawnego stadioniku.Może supportem byłby MC Hammer z
      nieśmiertelnym hitem "Kańciasty"...:)))
    • Gość: podbudką Budka Suflera do Krakowa najbardziej pasuje, wąsy, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.10, 23:18
      i inne atrybuty buraka.
    • Gość: mw Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.146.116.119.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.08.10, 23:42
      jaki stadion taki artysta ;-)
      • tatali Prince.............POLO;) 11.08.10, 22:13
        I dobrze-wole Price Polo niż narkomana z lat 90, sikajacego pod
        sebie pana M. który teraz tak chetnie spiewa wasz hymnik.....
    • Gość: jarek Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: 20.142.116.* 11.08.10, 08:09
      Ż A Ł Ó Ś Ć !!!
    • Gość: MM To dobrze że murawę polożyli... IP: *.adsl.inetia.pl 11.08.10, 08:39
      Wg. Informacji GW z przed bodaj trzech dni, stadion nie jest
      przystosowany do tego typu imprez. Kazdorazowo trzeba demontowac
      płytę lub ją zadeptywac. Zanosi się, ze będziemy się niedługo
      cieszyc porządną murawą, która jest pielęgnowana o miesiąca i od
      tygodnia dopiero nieźle wygląda.
      Gdzie tu logika?
    • Gość: fun_tastik miałem nadzieję na Fasolki. IP: *.toya.net.pl 11.08.10, 09:37
    • maciek_sc Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? 11.08.10, 09:51
      Jeszcze niedawno stadion miał się nie nadawać na koncerty. Przynajmniej wg. Gazety.
    • tupkal Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? 11.08.10, 10:25
      O, pedzio otworzy ten stadion! dobre, będzie pasował do tych amatorów
      bigających po boisku!
    • Gość: gość Życzę mu bardzo dłuuugiego życia, ale... IP: *.ists.pl 12.08.10, 02:15
      On tego nie doczeka.

      To pokolenie tego nie doczeka. Ani następne też.

      To być może uda się za jakieś kilkaset lat.
    • Gość: Eminem Prince zagra na otwarcie nowego stadionu Wisły? IP: *.dream.net.pl 15.09.10, 19:07
      Eminem lepiej pasuje ja bym poszedł
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka