Gość: art IP: *.multi-play.net.pl 30.12.10, 16:52 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: Najazd na Zakopane: tłok na Krupówkach i na d IP: 217.97.240.* 30.12.10, 17:32 Za każdym razem jak jestem w Zakopanem (tylko dlatego żeby pójść dalej w góry) zastanawiam się co ludzie widzą w tym mieście i jak można z przyjemnością spacerować kilka razy po Krupówkach. Byłem raz, dziękuje, nie wrócę przez najbliższe 30 lat (na Krupówki, bo do Tatr trzeba jakoś dojechać niestety...). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Najazd na Zakopane: tłok na Krupówkach i na d IP: *.187.249.75.ip.abpl.pl 30.12.10, 20:15 Masz rację, ogólnie Zakopane to smętna mieścina, do której ciężko dojechać, mnie także interesują tylko i wyłącznie szlaki turystyki pieszej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos najazd IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.11, 17:33 Takiego bydła i prostactwa z całej polski dawno nie widziałem , ludzie gdzie wy się wychowywaliście . Czasami wstyd że jest się polakiem . Odpowiedz Link Zgłoś