Dodaj do ulubionych

100 policjantów będzie ochraniać piątkowy marsz...

IP: 5.2.* / *.chello.pl 06.05.04, 21:01
Nie zycze sobie aby ci podludzie afiszoweali sie swoja ulomnoscia w moim
miescie.
Obserwuj wątek
    • Gość: k Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 21:15
      te student od kiedy to homoseksualizm jest ulomnoscia? chyba zyjesz w
      sredniowieczu no gora w komunizmie i to miasto nie jest twoje tylko nasze !!!
      • Gość: regulgator Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.fornet.waw.pl 06.05.04, 22:01
        ktoś mądrze powiedział, że dla ludzi, którzy przede wszystkim czują się
        homoseksualistami, potem dopiero ludźmi i Polakami i tak dalej nie ma miejsca w
        społeczeństwie/narodzie. Jeżeli ktoś chce być homoseksualistą nie mam nic
        przeciwko temu, ale przepraszam bardzo z jakiej racji należą się mniejszościom
        seksualnym jakiekolwiek prawa? co to za bzdura? prawo jest absolutnie dla
        wszystkich a nie dla wyselekcjowanych grup, które zamiast identyfikować się z
        resztą, jeszcze bardziej się odcinają. Jeżeli ktoś wątpi, niech przeczyta
        Konstytucję, nie ma w niej ani jednego słowa dyskryminującego kogokolwiek za
        jego przekonania.
        • Gość: aaa Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:10
          to niech przeczyta konstytucję i się przekona, że w Polsce każdy ma prawo
          demontrować w każdej sprawie, jaka mu przyjdzie do głowy
          • Gość: to MANIPULACJA CZEPCIE SIĘ SLD lepiej! Nie dajcie się SPROWOKOWAĆ IP: *.chello.pl 06.05.04, 22:25
            SLD wymyśliło coś MOCNEGO dla ODWRÓCENIA UWAGI od rządu BELKI żeby NIE
            PRZESZKADZAĆ BETONOWI PZPR w WYCIĄGNIĘCIU OSTATNICH SOKÓW z Narodu, w
            PRYWATYZACJI Orlenu, w kasowaniu na masową skalę ministerialnych twardych
            dysków, od OSZUSTW W UZRZĘDZIE SKARBOWYM i szeregu innych PRZEKRĘTÓW!
            • Gość: to MANIPULACJA w OPOZYCJI są WTYKI SLD by KOMPROMITOWAĆ "głupotą" IP: *.chello.pl 06.05.04, 22:46
              służby specjalne na polecenie SLD już od dawna inwigilują partie opozycyjne,
              ale najniebezpieczniejsze są "wtyki", czyli NASŁANI formalni członkowie tych
              partii (każdy się może zapisać), których zadaniem jest PUBLICZNE GŁOSZENIE
              HIPER-EKSTREMALNYCH ABSURDALNYJCH poglądów DLA OCZYWISTEGO OŚMIESZENIA tych
              partii pozorną "GŁUPOTĄ" - teraz na celowniku pozostała LPR jako właściwie
              OSTATNIA NIEZALEŻNA SIŁA polityczna w Polsce i ostatnia REALNIE GROŹNA DLA
              UWŁASZCZONEGO BETONU PZPR !!!
              • Gość: ururasek Calm down, bejbe IP: *.pronet.lublin.pl 07.05.04, 11:31
                SLD (vel SDPL), czyli PZPR, nigdy nie będzie i nie było uczciwą partią (do
                rozpatrywania ich działalności w ramach "uczciwości" brakuje im jeszcze paru
                stopni wtajemniczenia, ale zrobię im tą przyjemność. I tak są biedni, bo mają
                takie twarde główki). Tym bardziej napawa mnie wstrętem fakt, że wokół mnie
                żyje jakieś 25-30% zrogowaciałej tkanki wtórnej po PRL-u, która głosuje na
                nieudaczników i imbecyli z SDPL, SLD i Samoobrony.

                Twoja teoria spiskowa jest nieco przesadzona. Dla ludzi o IQ powyżej tych 110
                jest oczywiste, że komuszki nigdy nie zrezygnowały z dawnych metod sterowania
                władzą, ale Twoja wyobraźnia sięga nieco za daleko. Widzę, że będąc
                przeciwnikiem wstąpienia do UE (tak, to właśnie tam rządzą baronowie i
                oligarchowie, którzy nie myślą o niczym innym, niż o wymordowaniu i wykupieniu
                Polaków), nie zgadzasz się z idiotyzmami głoszonymi przez LPR. Nie neguję
                oczywiście wszystkich ich poglądów, raczej ich prezentowania, ale to by było
                zbyt łatwe, gdyby wypowiedź jakiegoś napuszonego sceptyka można było zawsze
                tłumaczyć: "ee tam, to właśnie jeden z tych wtyków SLD". Trzeba być
                odpowiedzialnym za wizerunek partii, ale nie można odcinać się od baranów,
                którzy znajdują się w każdej. Jak daleko posuniesz się z dociekaniami? Wrzodak
                i jego mrzonki o utracie tożsamości też są agentami?

                PS Po co komu niezależna partia? Ona ma być mądra i mieć dobry program
                wyborczy, a później go zrealizować. To, że nie obchodzi ją, co inni o niej
                myślą, nie stanowi jeszcze niezależności, a na pewno nie jest powodem, dla
                którego miałbym na nią zagłosować. Tak samo nigdy nie zagłosuję na Samoobronę
                (po pierwsze, że są w niej jedynie idioci i oszuści) tylko dlatego, że jeszcze
                nie rządziła (co zresztą też mija się z prawdą).

                PS2 Ten post o "podludziach" jest podłożony, żeby wyszło, że przeciwnicy
                homomarszu uważają homulusów z podludzi. Wstrętne...
                • Gość: Lidka TO SWIETNA ZABAWA !!! IP: *.cybernet.ch 07.05.04, 15:35
                  KTO NIE POJDZIE - NIECH ZALUJE !!!
                • Gość: SDPL OK Re: Calm down, bejbe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 18:43
                  SLD SO SYF
        • tomqpl Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar 06.05.04, 22:10
          > przepraszam bardzo z jakiej racji należą się mniejszościom
          > seksualnym jakiekolwiek prawa? co to za bzdura? prawo jest absolutnie dla
          > wszystkich a nie dla wyselekcjowanych grup, które zamiast identyfikować się z
          > resztą, jeszcze bardziej się odcinają. Jeżeli ktoś wątpi, niech przeczyta
          > Konstytucję, nie ma w niej ani jednego słowa dyskryminującego kogokolwiek za
          > jego przekonania.

          rację ma większość
          ale przy tym należy respektować prawa mniejszości
          tyle
          • Gość: grant Liga Polskich Rodzin powinna zająć się patologiami IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.05.04, 22:33
            w tzw. rodzinach tradycyjnych, gdzie często " najwyższą wartością "jest
            trzymanie " za mordę " poddanych przez pana i władcę- tzw. " głowę rodziny ".
            To jest wielki problem polskich rodzin i nim proszę nie zająć.
            • Gość: antygrant a skad ty pedale wiesz jak to jest w rodzinach IP: *.com 06.05.04, 22:38
              tradycyjnych?
              • Gość: profesor Re: a skad ty pedale wiesz jak to jest w rodzinac IP: 217.8.188.* 07.05.04, 00:00
                bo każdy gej pochodzi z normalnej, heteryckiej rodziny ( z mamusi i tatusia), a
                te rodzinki heteryckie to też rózne bywają.....
              • Gość: quarknoir wstyd mi, ze jestem Polakiem... IP: *.afp.com 07.05.04, 14:29
                Czytajac te posty (90%) wstydze sie, ze jestem Polakiem. Czemu tak wiele osob
                nie potrafi sie wypowiedziec w cywilizowany sposob, czemu w tak zacofany i
                agresywny sposob poniewieraja ludzmi, ktorzy (w 99% - wyjatki zdarzaja sie
                zawsze) nie chca nikomu zrobic krzywdy, nikogo nie chca do niczego zmuszac,
                ktorzy najzwyczajniej w swiecie chca pokazac, ze istnieja, przyprowadzic sojego
                partnera/swaja partnerke, i moze, jezeli szanowny narod pozwoli, cieszyc sie
                miloscia.

                Sam jestem gejem, nie afiszuje sie z tym, bo czym mam sie afiszowac? Tym ze
                jestem szczesliwy? Ze moj partner mnie kocha? Tym, ze wbrew powszechnej w Polsce
                opinii, obydwaj jestesmy sobie wierni? Tym, ze zyjemy razem jak kazda inna para
                - heteroseksualna czy homoseksualna?

                Szczesliwym trafem mieszkam od kilku lat poza Polska. Nikt mnie tutaj nie
                probuje leczyc, nikt mnie nie obraza, moge isc ulica trzymajac mojego partnera
                za reke i nikomu to nie przeszkadza. Dlaczego tak jest? Dlatego, ze nikomu by do
                glowy nie przyszlo, ze moj sposob zycia, ze to, co robie i co czego nie robie z
                moim partnerem, ze to wszystko nie ma cokolwiek wspolnego z ich zyciem.

                Jestem calym sercem z kazda osoba w Polsce, ktora jest, ze wzgledu na odmiennosc
                seksualna, religijna, rasowa czy swiatopogladowa, dyskryminowana, lzona czy
                wrecz fizycznie zagrozona.

                "Postępuj zawsze tak, jakbyś chciał, aby postępowano w stosunku do ciebie"
                [Immanuel Kant]
            • Gość: tradycyjni Re: Liga Polskich Rodzin powinna zająć się patolo IP: *.miedzylesie.waw.pl 07.05.04, 11:17
              proponuję przyjrzeć się bliżej tym tzw. tradycyjnym rodzinom. One właśnie są
              źródłem zła - to właśnie z nich pochodzi 100% morderców, złodziei i seksistów.
              Czas z tym wreszcie skończyć!!!
          • Gość: Pio Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.crowley.pl 07.05.04, 11:27
            a od kiedy to racja zaley od statystyki??
            jakas nowa teoryjka??

            mam nadzieje ze nie studiujesz, bo to bylby tylko wstyd...
            chyba ze jestes z mlodziezowki Uni Wolnosci, oni takie bzdury czesto powtarzaja
            za swoim "tytanem intelektualnym" Frasyniukiem...
        • Gość: pk007 Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 12:36
          jak bys byl dyskryminowanym gejem to wtedy moze zrozumialbys problem
        • Gość: pk007 Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 12:37
          jak bys byl dyskryminowanym gejem czy lesbijka to wtedy moze zrozumialbys
          problem
        • Gość: YaBasta Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.magma / *.magma-net.pl 07.05.04, 12:39
          > Jeżeli ktoś chce być homoseksualistą nie mam nic
          >przeciwko temu, ale przepraszam bardzo z jakiej racji należą się mniejszościom
          >seksualnym jakiekolwiek prawa? co to za bzdura?

          Zawsze kiedy wydaje mi się, że głupszej wypowiedzi nie przeczytam na tym forum trafiają się takie perełki. Żadnych praw dla Homoseksualistów!!
      • Gość: WUJEK OD ZARANIA DZIEJOW IP: *.tnt17.chi15.da.uu.net 06.05.04, 22:10
        To jest odpowiedz na twoje pytanie. Macie problem z mozgiem dlatego tak sie
        afiszujecie.
        • Gość: hetero Za nic bym nie dał aby mi ktoś coś wkładał w odbyt IP: *.waw-bro.leased-e.ids.pl 07.05.04, 10:41
          Ludzie którzy to lubią nie powinni tego propagować.
      • Gość: silesius Wasze? to wprowadzacie dyktature 300? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.05.04, 23:45
      • Gość: robotnik Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.waw-bro.leased-e.ids.pl 07.05.04, 10:37
        Homoseksualizm to ułomność, nieszczęście i wstyd. Jak można wkładać swój organ
        w miejsce, z którego wychodzi kupa?
        • Gość: Ironia Losu Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 11:29
          A jak można wkładać członka w miejsce, z którego wychodzi dziecko?
        • gibki Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar 07.05.04, 12:57
          zapytaj sie hetero ktorzy lubia analnie
          zapytaj sie wiezniow ktorzy gwalca wspolwiezniow i nie uwazaja sie za pedalow

          zapytaj sie pieskow co sie podjezdzaja na trawnikach
        • Gość: fgh Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.05.04, 16:04
          To niezwyle interesujaca i reprezentatywna wypowiedz. Kiedy idzie ulica para
          hetero nikt nie zastanawia sie, co i gdzie sobie wsadzaja, gdy idzie para homo
          jest to problem natury zasadniczej, zdecydowanie zacierajacy inne, typu uczucie
          itp. Robotnik jak to robotnik, nie jest wyksztalcony, ale gdyby choc czasem
          pomyslal i gdyby byl hetero, pewnie zauwazylby, ze penis sluzy rowniez do
          oddawania moczu... Nie brzydzi Cie to? Zreszta nikt do niczego Ciebie nie
          zmusza.
    • Gość: DeathEnder No cóż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 22:02
      Geje,gejami, lesbijki lesbijkami. Za bardzo ich nie popieram ale cóż to też
      ludzie i chcą mieć swoje prawa. Choć jakby u mnie w mieście by był taki protest
      to geje mieliby przechlapane (tak mi się wydaje).
    • Gość: Uborka Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 22:04
      Podludzie? czyli przeciwieństwo takich nadludzi jak ty, rozumiem?
      Czy uważasz że pogarda w stosunku do drugiego człowieka jest cnotą?
      Co to za nazistowska retoryka?
    • Gość: żenada Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 06.05.04, 22:05
      Student, jak wiekszosc studentow w Krakowie, jest pewnie ze wsi. Albo jest z
      Krakowa, tyle ze jego rodzice przyjechali budowac Nowa Hute. Nie ma sie co
      dziwic jego sredniowecznym pogladom.
      • Gość: wsiok Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 213.199.193.* 07.05.04, 09:00
        te, żenada, wielu krakusów z dziada pradziada jest przeciw marszowi, więc może nie uogólniaj: jak ktoś ze wsi, to od razu homofob
    • Gość: Kin Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.proxy.aol.com 06.05.04, 22:06
      Marsz zapatrzonych w siebie NARCYZOW!
    • Gość: antypedal te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone za IP: *.com 06.05.04, 22:10
      pieniadze z moich podatkow, a w tym czasie przestepcy zrobia pare wlamow, pare
      rozbojow itd.
      • Gość: aaa Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:12
        z moich podatków, nie z Twoich, kolego!
        • Gość: Ktos Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:27
          Poza tym jesli nie byloby oszolomow, ktorzy probuja ograniczac prawo do
          demostracji i groza osobom, ktore chca wyrazic swoja akceptacje dla
          mniejszosci, to 100 policjantow nie byloby potrzebne, wystarczyloby jedynie
          kilku...
          • Gość: Wqrwiony2 Możesz pisać pod jednym nickiem? I tak nie zrobisz IP: *.aine.pl 07.05.04, 10:45
            "sztucznego tłoku". Poza tym rób se "to" po cichu, w domu, spodnia desko łóżka
            króla Bitynii...
      • Gość: abd Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: 213.199.193.* 07.05.04, 09:02
        a homoseksualiści to ustawowo są zwolnieni z podatków?
      • Gość: mat28 Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: 195.136.33.* 07.05.04, 09:29
        Ty, antypedal. Nie afiszuj sie swoja ulomnoscia umyslowa bo ja sobie tego nie
        zycze. Jak jestes chory to siedz w domu.
        A jesli juz o podatkach to nie slyszalem, zeby homoseksualisci byli zwolnieni z
        placenia podatkow.
      • Gość: adieu Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 07.05.04, 12:16
        gliny w krakowie ochraniają pedałów, a w Poznaniu mordują niewinnych
        chłopaków......qrwa co to za policja..??
    • Gość: aaa Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:10
      a czy ty mógłbyś się na tym forum nie afiszować ze swoją ułomnością? Z góry
      dziękuję.
    • Gość: free Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.cable.mindspring.com 06.05.04, 22:11
      Student21 i homoseksualisci cierpia na ta sama chorobe, tylko objawy sa inne. Ta choroba jest
      egoizm.
    • Gość: aaa Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:13
      a w ogóle Heil Hiter, panie student.
      • Gość: Hehe HH IP: 213.25.78.* 06.05.04, 22:32
        Ba, Hitler też lubił chłopców, jak i wiele osób z NSDAP nie skrywało specjalnie
        swoich homoseksualnych zachowań i to wcale nie przeszkadzało im być porządnymi
        niemcami i obywatelami. Także narodowcy, nie krępujcie się i zjawcie się na
        demonstracji, może uda się kogoś wyrwać.
        • Gość: pedalydogazu ty na pewno jestes brzydki, wiec nowa sukienka ci IP: 195.205.185.* 06.05.04, 23:34
          nie pomoze, zostan w domu
    • Gość: ZXC PE-DA-ŁY DO BRU-KSE-LI !!! TAM WA-SZE MIEJSCE! IP: 211.126.209.* 06.05.04, 22:18
    • Gość: ASD PE-DA-ŁY DO BRU-KSE-LI !!! TAM WA-SZE MIEJSCE! IP: *.shimz.co.jp 06.05.04, 22:21
    • Gość: Michał Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 22:25
      A policjanci to nie mają w tym kraju już nic do roboty tylko ochraniać
      pedałów.Ciekawe czy Gadzinowski będzie szedł na czele pochodu.
      • Gość: aaa Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:27
        no jak mogą kibiców nawzajem przed sobą ochraniać to przepraszam, ale bycie
        gejem to większe zboczenie czy jak?
        • Gość: Lui Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 194.29.129.* 06.05.04, 23:17
          Spoko, co się martwicie przyjdzie Andrzej Lepper to zrobi porzadek z pedałami i
          nie tylko ;)
    • Gość: ira Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.jugow.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 22:29
      Do wszystkich gejów i lesbijek- nie dajcie sobą manipulować.Miejcie swoją
      godność.To ,że prowokują was do manifestowania swojej odmienności to wyłuzdana
      polityczna prowokacja. To nie was ale tych prowokatorów powinno się eliminować
      ze społeczeństwa.
      • Gość: Hehe Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 213.25.78.* 06.05.04, 22:40
        A wogóle co to za odmienność. Jedni lubia tak, inni inaczej, a jeszcze inni
        wcale... Można by organizować pochody sado masochistów, onanistów, fetyszystów,
        lubiących sex analny albo oralny... Pochody dziewic i mężczyzn w celibacie. Czy
        afiszowanie swoich upodobań seksualnych jest naprawde aż tak ważne dla homo?
        • Gość: jawas Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: .48.213.* / *.skawina.eu.org 07.05.04, 00:25
          Gość portalu: Hehe napisał(a):

          > A wogóle co to za odmienność. Jedni lubia tak, inni inaczej, a jeszcze inni
          > wcale... Można by organizować pochody sado masochistów, onanistów,
          fetyszystów,
          >
          > lubiących sex analny albo oralny... Pochody dziewic i mężczyzn w celibacie.
          Czy
          >
          > afiszowanie swoich upodobań seksualnych jest naprawde aż tak ważne dla homo?

          A Zdarzyło Ci się w miejscu publicznym trzymać swoją dziewczynę/chłopaka za
          rękę, publicznie ją/ jego pocałować, mieszkać z nią/ z nim pod wspólnym dachem,
          i czy jeśli tak to twoi znajomi, koledzy z pracy rodzina o tym wiedzieli, nawet
          pomimo tego , że się z tym NIE OBNOSIŁEŚ, i czy zdecydowana większość z nich
          traktowała ten fakt jako rzecz zupełnie normalną (ot ma kogoś, kochają się,
          jest mu dobrze) i czy w końcu nie przyszło Ci do głowy, że być może
          homoseksualiści chcą tylko i wyłącznie tego samego, ani mniej ani więcej, i że
          tylko po to aby właśnie wywalczyć sobie to prawo do PRYWATNOŚCI „obnoszą się po
          mieście ze swoim życiem seksualnym”?


    • Gość: LLW ZADNYCH PRAW RODZINNYCH DLA HOMO!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 06.05.04, 22:30
      • Gość: HeHE Re: ZADNYCH PRAW RODZINNYCH DLA HOMO!!!!!!!! IP: 213.25.78.* 06.05.04, 22:34
        Masz na myśli Homo Sapiens ??
        • Gość: c AHA CZYLI CHODZI WAM O TE PRAWA!!!! IP: *.crowley.pl 06.05.04, 22:37
    • Gość: wrog pedalstwa dobry pedal, to martwy pedal IP: *.com 06.05.04, 22:34
      • Gość: lll Jezus tez byl pedalem IP: *.nwrk.east.verizon.net 06.05.04, 23:19
        • Gość: gej Re: Jezus tez byl pedalem IP: *.chello.pl 07.05.04, 09:31
          no, bez przesady. przez takie teskty, jak ten, mamy pozniej klopoty. to po
          prostu glupia prowokacja!
    • Gość: Fredzio JAKIE PONCZOCHY ZALOZYC NA PARADE ? IP: 192.139.221.* 06.05.04, 22:37
      Doradzcie mi, bo moj chlopak mowi ze mu wszystko jedno.
      Fredzio
      • Gość: Hehe Re: JAKIE PONCZOCHY ZALOZYC NA PARADE ? IP: 213.25.78.* 06.05.04, 22:43
        no na taką okazje to tylko kabaretki... Czarne
    • Gość: Ira Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.04, 22:39
      A ja popatrzę lubię patrzeć na szczęśliwych ludzi.Bóg ich kocha kiedy ich
      stworzył. A ty: 1.zamknij się w domciu 2.przyjedź na JUWNALIA,albo się zastrzel
      maszwybór.
      • Gość: free Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.cable.mindspring.com 06.05.04, 22:44
        >Bóg ich kocha kiedy ich stworzył.

        Niewatpliwe! Ale czy oni kochaja Boga?
      • Gość: george Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.icpnet.pl 07.05.04, 09:26
        Panu Bogu, jak każdemu z nas, przy robocie czasami coś się nie udaje. Dlatego
        stworzył lekarzy, by naprawili to, co spartolił.
    • Gość: ten sam Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 22:47
      Bombowy Woodstock?




      Leszek Kostrzewski 06-05-2004, ostatnia aktualizacja 06-05-2004 18:29

      - Jeśli saperzy znajdą niebezpieczne materiały na poligonie, na którym ma się
      odbyć Przystanek Woodstock, imprezę odwołamy - zapowiada burmistrz Kostrzyna.

      Przystanek Woodstock 2004 ma odbyć się 30 i 31 lipca w Kostrzynie nad Odrą.
      Jurek Owsiak postanowił przenieść tu imprezę z Żar po konflikcie z tamtejszymi
      handlarzami.

      Właśnie odbywają się przygotowania do Przystanku: trwa nabór zespołów, szkoli
      się 1,2 tys. członków patrolu pokojowego.

      Na miejsce festiwalu władze Kostrzyna wyznaczyły 100 ha dawnego poligonu przy
      drodze wylotowej, ok. 2 km od centrum miasta. Teren oglądali już technicy,
      którzy będą budować sceny i fachowcy od nagłośnienia i oświetlenia. Nie mieli
      zastrzeżeń. Zachwalali, że plac jest skanalizowany i że bez trudu z każdego
      miejsca będzie można podłączyć prąd. Również sam Owsiak zapewniał, że teren
      poza miastem, otoczony lasami i świetnie skomunikowany, idealnie nadaje się na
      imprezę.

      Nie do końca jednak wiadomo, czy festiwal w ogóle się odbędzie. Jak dowiedziała
      się "Gazeta", przedstawiciele Komedy Wojewódzkiej Policji oraz fundacji
      Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chcą mieć pewność, że plac jest
      bezpieczny i nie ma na nim żadnych ładunków wybuchowych. W końcu jeszcze sześć
      lat temu ćwiczyli tam żołnierze. - Nie mogliśmy tego zagwarantować - przyznaje
      burmistrz Kostrzyna Andrzej Kunt. - Dlatego ogłosiłem przetarg na wybór firmy,
      która dokładnie zbada teren. Liczymy, że na polach festiwalu namioty rozłoży
      100 tys. osób, drugie tyle przyjedzie na koncerty. Teren musi mieć więc
      wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Jeśli na poligonie pojawią się
      niebezpieczne ładunki, damy sobie spokój z organizacją festiwalu.

      Burmistrz dodaje, że teren poligonu wojsko badało już w 1998 r. i nic nie
      wykryło.

      Tymczasem do magistratu napływają oferty firm, które mają zbadać kostrzyński
      poligon. Za przeszukanie i oczyszczenie z ładunków metra kw. ziemi chcą od 50
      do 20 gr.

      Co z imprezą, jeśli okaże się, że poligon jest niebezpieczny i Kostrzyn wycofa
      się z organizacji? - To zwykłe gdybanie, będziemy się zastanawiać, jak będą
      znane wyniki - powiedział nam wczoraj Radek Mysłek, szef patrolu pokojowego,
      który dba o logistykę tegorocznego Woodstoku

    • Gość: kate Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.sympatico.ca 06.05.04, 22:48
      te student w hitlera sie bawisz ze tu jakies teksty o podludziach prawisz?
    • Gość: Biblista_amator Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 217.8.188.* 06.05.04, 23:03
      A może Jezus będzie w tym pochodzie - też będziecie krzyczeć - do gazu z nim (
      a może biblijne:ukrzyżować Go!!!)?
      • Gość: free Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.cable.mindspring.com 06.05.04, 23:15
        Dobrze, tylko badz szczery z samym soba i zauwaz, ze Jezus nie tylko pokazal tolerancje dla
        czlowieka. Rowniez pokazal brak tolerancji dla grzechu. Nie powiedzial kobiecie przylapanej na
        cudzolostwie, ze to co zrobila nie jest problemem i ze moze robic co jej sie podoba, tylko: "I Ja
        cie nie potepiam: Idz i odtad juz NIE GRZESZ".

        I ja to samo bym powiedzial do homoseksualistow. Problem tylko w tym, ze oni maja gdzies czy
        ja ICH potepiam czy nie. Oni chca, zebym przyznal (albo byl zmuszony przez prawo przyznac)
        ze homoseksualizm nie jest zlem. Z ich wypowiedzi jasno wynika, ze nie chodzi o akceptacje ich
        osob tylko o akceptacje zjawiska. A o tym nie moze byc mowy.
      • Gość: Jeszu Ha-Nocri Biblisto IP: *.ipt.aol.com 06.05.04, 23:22
        Jezeli jestes biblista,to powinienes wiedziec,ze w Biblii sodomia zostala
        potepiona przez JHWH.Wiec dla mnie jako czlowieka wierzacego w Slowo Boze
        sprawa jest jasna - homoseksualisci beda potepieni,a moim zadaniem,jak i innych
        wierzacych jest upominanie ich by zaniechali grzechu sodomii.
    • Gość: Lutek Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.ols.vectranet.pl / 213.76.143.* 06.05.04, 23:10
      Świat zwariował. Rozumiem tolerancję - tolerancja, ale to co dzieje się w
      dzisiejszym świecie to jest jakaś paranoja. Ze względu na tzw. tolerancję nic
      już nie jest nazywane po imieniu. Głupi to mądry inaczej, przestępca to uczciwy
      inaczej, homoseksualista to normalny inaczej...(gdyby homosesksualizm był
      normalny to ludzkość rozmanżała by się przez pączkowanie). Rozumiem, że kazdy
      człowiek powinien znaleźć miejsce w społeczeństwie, ale krótkowidze nie mogą
      domagać się absolutnie takich samych praw jak ludzie z dobrym wzrokiem (mają
      ograniczenia np. co do zatrudnienia na wysokościach) a przecież stanowia ileś
      tam procent społeczeństwa. Nie dajmy się zwariować. Wszyscy powinni mieć
      możliwość normalnego funkcjonowania w społeczeństwie ale też każdy powinien
      sobie zdawać sprawę ze swoich ograniczeń. Klaustrofoba nie zatrudnią w kopalni,
      krótkowidz nie zostanie snajperem, z człowieka z lękiem wysokości nie zrobią
      pilotem, homoseksulista nie zostanie ojcem... itd. A swoją drogą kręgi
      homoseksualistów są częściowo same winne temu jak ich odbiera społeczeństwo.
      Patrząc na parady gejów w Berlinie czy innych miastach, naprawdę miałem
      wątpliwości czy to są normalin ludzie.
      • Gość: Hehe Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 213.25.78.* 06.05.04, 23:33
        A jakby tak krotkowidz był dobrym snajperem, to mógłby?
      • Gość: kristi Obrońca cywilizacji?? IP: *.golebia.clarus.com.pl 07.05.04, 14:24
        Czy ty żenisz sie po to by kopulowac i dawać kolejne pokolenia? Czy moze z czystej miłości... Geje nie kochaja inaczej!! KOCHAJA TAK SAMO!!!
    • Gość: Gedymin Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.gwardii.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 06.05.04, 23:15
      Przedtem mieliśmy festiwale kultury socjalistycznej a teraz festiwal kultury
      gejowsko-lesbijskiej ...

      O ,,normalnej''kulturze jakoś cicho
    • njord A ja sobie nie życzę... 06.05.04, 23:15
      Gość portalu: Student21 napisał(a):

      > Nie zycze sobie aby ci podludzie afiszoweali sie swoja ulomnoscia w moim
      > miescie.

      A ja sobie nie życzę, żeby tacy ludzie jak Ty afiszowali się swoją ułomnością
      (umysłową) w naszym mieście. Miasto nie jest ani Twoje, ani moje.

      Mam jednak nadzieję, że nie studiujesz w mojej najbliższej okolicy.
    • Gość: antycioty NORMALNYCH będzie tam kilka tysięcy,drżyjcie cioty IP: 195.205.185.* 06.05.04, 23:28
      przegonic zaraze z naszego miasta!!!
      • Gość: Antywujek Re: NORMALNYCH będzie tam kilka tysięcy,drżyjcie IP: 217.8.188.* 06.05.04, 23:51
        Antycioty - czy chcesz przegonić z naszego miasta zarazę głupoty, tępoty,
        nietolerancji, chamstwa i prymitywizmu? Chyba Cię polubiłem!
        Pozdrawiam.Antywujek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka