Gość: Student21 IP: 5.2.* / *.chello.pl 06.05.04, 21:01 Nie zycze sobie aby ci podludzie afiszoweali sie swoja ulomnoscia w moim miescie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: k Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 21:15 te student od kiedy to homoseksualizm jest ulomnoscia? chyba zyjesz w sredniowieczu no gora w komunizmie i to miasto nie jest twoje tylko nasze !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: regulgator Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.fornet.waw.pl 06.05.04, 22:01 ktoś mądrze powiedział, że dla ludzi, którzy przede wszystkim czują się homoseksualistami, potem dopiero ludźmi i Polakami i tak dalej nie ma miejsca w społeczeństwie/narodzie. Jeżeli ktoś chce być homoseksualistą nie mam nic przeciwko temu, ale przepraszam bardzo z jakiej racji należą się mniejszościom seksualnym jakiekolwiek prawa? co to za bzdura? prawo jest absolutnie dla wszystkich a nie dla wyselekcjowanych grup, które zamiast identyfikować się z resztą, jeszcze bardziej się odcinają. Jeżeli ktoś wątpi, niech przeczyta Konstytucję, nie ma w niej ani jednego słowa dyskryminującego kogokolwiek za jego przekonania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:10 to niech przeczyta konstytucję i się przekona, że w Polsce każdy ma prawo demontrować w każdej sprawie, jaka mu przyjdzie do głowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to MANIPULACJA CZEPCIE SIĘ SLD lepiej! Nie dajcie się SPROWOKOWAĆ IP: *.chello.pl 06.05.04, 22:25 SLD wymyśliło coś MOCNEGO dla ODWRÓCENIA UWAGI od rządu BELKI żeby NIE PRZESZKADZAĆ BETONOWI PZPR w WYCIĄGNIĘCIU OSTATNICH SOKÓW z Narodu, w PRYWATYZACJI Orlenu, w kasowaniu na masową skalę ministerialnych twardych dysków, od OSZUSTW W UZRZĘDZIE SKARBOWYM i szeregu innych PRZEKRĘTÓW! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to MANIPULACJA w OPOZYCJI są WTYKI SLD by KOMPROMITOWAĆ "głupotą" IP: *.chello.pl 06.05.04, 22:46 służby specjalne na polecenie SLD już od dawna inwigilują partie opozycyjne, ale najniebezpieczniejsze są "wtyki", czyli NASŁANI formalni członkowie tych partii (każdy się może zapisać), których zadaniem jest PUBLICZNE GŁOSZENIE HIPER-EKSTREMALNYCH ABSURDALNYJCH poglądów DLA OCZYWISTEGO OŚMIESZENIA tych partii pozorną "GŁUPOTĄ" - teraz na celowniku pozostała LPR jako właściwie OSTATNIA NIEZALEŻNA SIŁA polityczna w Polsce i ostatnia REALNIE GROŹNA DLA UWŁASZCZONEGO BETONU PZPR !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ururasek Calm down, bejbe IP: *.pronet.lublin.pl 07.05.04, 11:31 SLD (vel SDPL), czyli PZPR, nigdy nie będzie i nie było uczciwą partią (do rozpatrywania ich działalności w ramach "uczciwości" brakuje im jeszcze paru stopni wtajemniczenia, ale zrobię im tą przyjemność. I tak są biedni, bo mają takie twarde główki). Tym bardziej napawa mnie wstrętem fakt, że wokół mnie żyje jakieś 25-30% zrogowaciałej tkanki wtórnej po PRL-u, która głosuje na nieudaczników i imbecyli z SDPL, SLD i Samoobrony. Twoja teoria spiskowa jest nieco przesadzona. Dla ludzi o IQ powyżej tych 110 jest oczywiste, że komuszki nigdy nie zrezygnowały z dawnych metod sterowania władzą, ale Twoja wyobraźnia sięga nieco za daleko. Widzę, że będąc przeciwnikiem wstąpienia do UE (tak, to właśnie tam rządzą baronowie i oligarchowie, którzy nie myślą o niczym innym, niż o wymordowaniu i wykupieniu Polaków), nie zgadzasz się z idiotyzmami głoszonymi przez LPR. Nie neguję oczywiście wszystkich ich poglądów, raczej ich prezentowania, ale to by było zbyt łatwe, gdyby wypowiedź jakiegoś napuszonego sceptyka można było zawsze tłumaczyć: "ee tam, to właśnie jeden z tych wtyków SLD". Trzeba być odpowiedzialnym za wizerunek partii, ale nie można odcinać się od baranów, którzy znajdują się w każdej. Jak daleko posuniesz się z dociekaniami? Wrzodak i jego mrzonki o utracie tożsamości też są agentami? PS Po co komu niezależna partia? Ona ma być mądra i mieć dobry program wyborczy, a później go zrealizować. To, że nie obchodzi ją, co inni o niej myślą, nie stanowi jeszcze niezależności, a na pewno nie jest powodem, dla którego miałbym na nią zagłosować. Tak samo nigdy nie zagłosuję na Samoobronę (po pierwsze, że są w niej jedynie idioci i oszuści) tylko dlatego, że jeszcze nie rządziła (co zresztą też mija się z prawdą). PS2 Ten post o "podludziach" jest podłożony, żeby wyszło, że przeciwnicy homomarszu uważają homulusów z podludzi. Wstrętne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lidka TO SWIETNA ZABAWA !!! IP: *.cybernet.ch 07.05.04, 15:35 KTO NIE POJDZIE - NIECH ZALUJE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SDPL OK Re: Calm down, bejbe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 18:43 SLD SO SYF Odpowiedz Link Zgłoś
tomqpl Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar 06.05.04, 22:10 > przepraszam bardzo z jakiej racji należą się mniejszościom > seksualnym jakiekolwiek prawa? co to za bzdura? prawo jest absolutnie dla > wszystkich a nie dla wyselekcjowanych grup, które zamiast identyfikować się z > resztą, jeszcze bardziej się odcinają. Jeżeli ktoś wątpi, niech przeczyta > Konstytucję, nie ma w niej ani jednego słowa dyskryminującego kogokolwiek za > jego przekonania. rację ma większość ale przy tym należy respektować prawa mniejszości tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grant Liga Polskich Rodzin powinna zająć się patologiami IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.05.04, 22:33 w tzw. rodzinach tradycyjnych, gdzie często " najwyższą wartością "jest trzymanie " za mordę " poddanych przez pana i władcę- tzw. " głowę rodziny ". To jest wielki problem polskich rodzin i nim proszę nie zająć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antygrant a skad ty pedale wiesz jak to jest w rodzinach IP: *.com 06.05.04, 22:38 tradycyjnych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: profesor Re: a skad ty pedale wiesz jak to jest w rodzinac IP: 217.8.188.* 07.05.04, 00:00 bo każdy gej pochodzi z normalnej, heteryckiej rodziny ( z mamusi i tatusia), a te rodzinki heteryckie to też rózne bywają..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quarknoir wstyd mi, ze jestem Polakiem... IP: *.afp.com 07.05.04, 14:29 Czytajac te posty (90%) wstydze sie, ze jestem Polakiem. Czemu tak wiele osob nie potrafi sie wypowiedziec w cywilizowany sposob, czemu w tak zacofany i agresywny sposob poniewieraja ludzmi, ktorzy (w 99% - wyjatki zdarzaja sie zawsze) nie chca nikomu zrobic krzywdy, nikogo nie chca do niczego zmuszac, ktorzy najzwyczajniej w swiecie chca pokazac, ze istnieja, przyprowadzic sojego partnera/swaja partnerke, i moze, jezeli szanowny narod pozwoli, cieszyc sie miloscia. Sam jestem gejem, nie afiszuje sie z tym, bo czym mam sie afiszowac? Tym ze jestem szczesliwy? Ze moj partner mnie kocha? Tym, ze wbrew powszechnej w Polsce opinii, obydwaj jestesmy sobie wierni? Tym, ze zyjemy razem jak kazda inna para - heteroseksualna czy homoseksualna? Szczesliwym trafem mieszkam od kilku lat poza Polska. Nikt mnie tutaj nie probuje leczyc, nikt mnie nie obraza, moge isc ulica trzymajac mojego partnera za reke i nikomu to nie przeszkadza. Dlaczego tak jest? Dlatego, ze nikomu by do glowy nie przyszlo, ze moj sposob zycia, ze to, co robie i co czego nie robie z moim partnerem, ze to wszystko nie ma cokolwiek wspolnego z ich zyciem. Jestem calym sercem z kazda osoba w Polsce, ktora jest, ze wzgledu na odmiennosc seksualna, religijna, rasowa czy swiatopogladowa, dyskryminowana, lzona czy wrecz fizycznie zagrozona. "Postępuj zawsze tak, jakbyś chciał, aby postępowano w stosunku do ciebie" [Immanuel Kant] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tradycyjni Re: Liga Polskich Rodzin powinna zająć się patolo IP: *.miedzylesie.waw.pl 07.05.04, 11:17 proponuję przyjrzeć się bliżej tym tzw. tradycyjnym rodzinom. One właśnie są źródłem zła - to właśnie z nich pochodzi 100% morderców, złodziei i seksistów. Czas z tym wreszcie skończyć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pio Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.crowley.pl 07.05.04, 11:27 a od kiedy to racja zaley od statystyki?? jakas nowa teoryjka?? mam nadzieje ze nie studiujesz, bo to bylby tylko wstyd... chyba ze jestes z mlodziezowki Uni Wolnosci, oni takie bzdury czesto powtarzaja za swoim "tytanem intelektualnym" Frasyniukiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pk007 Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 12:36 jak bys byl dyskryminowanym gejem to wtedy moze zrozumialbys problem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pk007 Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.04, 12:37 jak bys byl dyskryminowanym gejem czy lesbijka to wtedy moze zrozumialbys problem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YaBasta Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.magma / *.magma-net.pl 07.05.04, 12:39 > Jeżeli ktoś chce być homoseksualistą nie mam nic >przeciwko temu, ale przepraszam bardzo z jakiej racji należą się mniejszościom >seksualnym jakiekolwiek prawa? co to za bzdura? Zawsze kiedy wydaje mi się, że głupszej wypowiedzi nie przeczytam na tym forum trafiają się takie perełki. Żadnych praw dla Homoseksualistów!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WUJEK OD ZARANIA DZIEJOW IP: *.tnt17.chi15.da.uu.net 06.05.04, 22:10 To jest odpowiedz na twoje pytanie. Macie problem z mozgiem dlatego tak sie afiszujecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hetero Za nic bym nie dał aby mi ktoś coś wkładał w odbyt IP: *.waw-bro.leased-e.ids.pl 07.05.04, 10:41 Ludzie którzy to lubią nie powinni tego propagować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: silesius Wasze? to wprowadzacie dyktature 300? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.05.04, 23:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robotnik Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.waw-bro.leased-e.ids.pl 07.05.04, 10:37 Homoseksualizm to ułomność, nieszczęście i wstyd. Jak można wkładać swój organ w miejsce, z którego wychodzi kupa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ironia Losu Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.04, 11:29 A jak można wkładać członka w miejsce, z którego wychodzi dziecko? Odpowiedz Link Zgłoś
gibki Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar 07.05.04, 12:57 zapytaj sie hetero ktorzy lubia analnie zapytaj sie wiezniow ktorzy gwalca wspolwiezniow i nie uwazaja sie za pedalow zapytaj sie pieskow co sie podjezdzaja na trawnikach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fgh Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.05.04, 16:04 To niezwyle interesujaca i reprezentatywna wypowiedz. Kiedy idzie ulica para hetero nikt nie zastanawia sie, co i gdzie sobie wsadzaja, gdy idzie para homo jest to problem natury zasadniczej, zdecydowanie zacierajacy inne, typu uczucie itp. Robotnik jak to robotnik, nie jest wyksztalcony, ale gdyby choc czasem pomyslal i gdyby byl hetero, pewnie zauwazylby, ze penis sluzy rowniez do oddawania moczu... Nie brzydzi Cie to? Zreszta nikt do niczego Ciebie nie zmusza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DeathEnder No cóż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 22:02 Geje,gejami, lesbijki lesbijkami. Za bardzo ich nie popieram ale cóż to też ludzie i chcą mieć swoje prawa. Choć jakby u mnie w mieście by był taki protest to geje mieliby przechlapane (tak mi się wydaje). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uborka Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 22:04 Podludzie? czyli przeciwieństwo takich nadludzi jak ty, rozumiem? Czy uważasz że pogarda w stosunku do drugiego człowieka jest cnotą? Co to za nazistowska retoryka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żenada Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 06.05.04, 22:05 Student, jak wiekszosc studentow w Krakowie, jest pewnie ze wsi. Albo jest z Krakowa, tyle ze jego rodzice przyjechali budowac Nowa Hute. Nie ma sie co dziwic jego sredniowecznym pogladom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wsiok Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 213.199.193.* 07.05.04, 09:00 te, żenada, wielu krakusów z dziada pradziada jest przeciw marszowi, więc może nie uogólniaj: jak ktoś ze wsi, to od razu homofob Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kin Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.proxy.aol.com 06.05.04, 22:06 Marsz zapatrzonych w siebie NARCYZOW! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypedal te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone za IP: *.com 06.05.04, 22:10 pieniadze z moich podatkow, a w tym czasie przestepcy zrobia pare wlamow, pare rozbojow itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:12 z moich podatków, nie z Twoich, kolego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktos Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:27 Poza tym jesli nie byloby oszolomow, ktorzy probuja ograniczac prawo do demostracji i groza osobom, ktore chca wyrazic swoja akceptacje dla mniejszosci, to 100 policjantow nie byloby potrzebne, wystarczyloby jedynie kilku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wqrwiony2 Możesz pisać pod jednym nickiem? I tak nie zrobisz IP: *.aine.pl 07.05.04, 10:45 "sztucznego tłoku". Poza tym rób se "to" po cichu, w domu, spodnia desko łóżka króla Bitynii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abd Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: 213.199.193.* 07.05.04, 09:02 a homoseksualiści to ustawowo są zwolnieni z podatków? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat28 Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: 195.136.33.* 07.05.04, 09:29 Ty, antypedal. Nie afiszuj sie swoja ulomnoscia umyslowa bo ja sobie tego nie zycze. Jak jestes chory to siedz w domu. A jesli juz o podatkach to nie slyszalem, zeby homoseksualisci byli zwolnieni z placenia podatkow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adieu Re: te pedalskie smieci dostana policyjna ochrone IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 07.05.04, 12:16 gliny w krakowie ochraniają pedałów, a w Poznaniu mordują niewinnych chłopaków......qrwa co to za policja..?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:10 a czy ty mógłbyś się na tym forum nie afiszować ze swoją ułomnością? Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: free Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.cable.mindspring.com 06.05.04, 22:11 Student21 i homoseksualisci cierpia na ta sama chorobe, tylko objawy sa inne. Ta choroba jest egoizm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:13 a w ogóle Heil Hiter, panie student. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehe HH IP: 213.25.78.* 06.05.04, 22:32 Ba, Hitler też lubił chłopców, jak i wiele osób z NSDAP nie skrywało specjalnie swoich homoseksualnych zachowań i to wcale nie przeszkadzało im być porządnymi niemcami i obywatelami. Także narodowcy, nie krępujcie się i zjawcie się na demonstracji, może uda się kogoś wyrwać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pedalydogazu ty na pewno jestes brzydki, wiec nowa sukienka ci IP: 195.205.185.* 06.05.04, 23:34 nie pomoze, zostan w domu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZXC PE-DA-ŁY DO BRU-KSE-LI !!! TAM WA-SZE MIEJSCE! IP: 211.126.209.* 06.05.04, 22:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ASD PE-DA-ŁY DO BRU-KSE-LI !!! TAM WA-SZE MIEJSCE! IP: *.shimz.co.jp 06.05.04, 22:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 22:25 A policjanci to nie mają w tym kraju już nic do roboty tylko ochraniać pedałów.Ciekawe czy Gadzinowski będzie szedł na czele pochodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:27 no jak mogą kibiców nawzajem przed sobą ochraniać to przepraszam, ale bycie gejem to większe zboczenie czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lui Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 194.29.129.* 06.05.04, 23:17 Spoko, co się martwicie przyjdzie Andrzej Lepper to zrobi porzadek z pedałami i nie tylko ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ira Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.jugow.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 22:29 Do wszystkich gejów i lesbijek- nie dajcie sobą manipulować.Miejcie swoją godność.To ,że prowokują was do manifestowania swojej odmienności to wyłuzdana polityczna prowokacja. To nie was ale tych prowokatorów powinno się eliminować ze społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehe Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 213.25.78.* 06.05.04, 22:40 A wogóle co to za odmienność. Jedni lubia tak, inni inaczej, a jeszcze inni wcale... Można by organizować pochody sado masochistów, onanistów, fetyszystów, lubiących sex analny albo oralny... Pochody dziewic i mężczyzn w celibacie. Czy afiszowanie swoich upodobań seksualnych jest naprawde aż tak ważne dla homo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jawas Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: .48.213.* / *.skawina.eu.org 07.05.04, 00:25 Gość portalu: Hehe napisał(a): > A wogóle co to za odmienność. Jedni lubia tak, inni inaczej, a jeszcze inni > wcale... Można by organizować pochody sado masochistów, onanistów, fetyszystów, > > lubiących sex analny albo oralny... Pochody dziewic i mężczyzn w celibacie. Czy > > afiszowanie swoich upodobań seksualnych jest naprawde aż tak ważne dla homo? A Zdarzyło Ci się w miejscu publicznym trzymać swoją dziewczynę/chłopaka za rękę, publicznie ją/ jego pocałować, mieszkać z nią/ z nim pod wspólnym dachem, i czy jeśli tak to twoi znajomi, koledzy z pracy rodzina o tym wiedzieli, nawet pomimo tego , że się z tym NIE OBNOSIŁEŚ, i czy zdecydowana większość z nich traktowała ten fakt jako rzecz zupełnie normalną (ot ma kogoś, kochają się, jest mu dobrze) i czy w końcu nie przyszło Ci do głowy, że być może homoseksualiści chcą tylko i wyłącznie tego samego, ani mniej ani więcej, i że tylko po to aby właśnie wywalczyć sobie to prawo do PRYWATNOŚCI „obnoszą się po mieście ze swoim życiem seksualnym”? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LLW ZADNYCH PRAW RODZINNYCH DLA HOMO!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 06.05.04, 22:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HeHE Re: ZADNYCH PRAW RODZINNYCH DLA HOMO!!!!!!!! IP: 213.25.78.* 06.05.04, 22:34 Masz na myśli Homo Sapiens ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gej Re: Jezus tez byl pedalem IP: *.chello.pl 07.05.04, 09:31 no, bez przesady. przez takie teskty, jak ten, mamy pozniej klopoty. to po prostu glupia prowokacja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fredzio JAKIE PONCZOCHY ZALOZYC NA PARADE ? IP: 192.139.221.* 06.05.04, 22:37 Doradzcie mi, bo moj chlopak mowi ze mu wszystko jedno. Fredzio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehe Re: JAKIE PONCZOCHY ZALOZYC NA PARADE ? IP: 213.25.78.* 06.05.04, 22:43 no na taką okazje to tylko kabaretki... Czarne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ira Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.04, 22:39 A ja popatrzę lubię patrzeć na szczęśliwych ludzi.Bóg ich kocha kiedy ich stworzył. A ty: 1.zamknij się w domciu 2.przyjedź na JUWNALIA,albo się zastrzel maszwybór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: free Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.cable.mindspring.com 06.05.04, 22:44 >Bóg ich kocha kiedy ich stworzył. Niewatpliwe! Ale czy oni kochaja Boga? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: george Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.icpnet.pl 07.05.04, 09:26 Panu Bogu, jak każdemu z nas, przy robocie czasami coś się nie udaje. Dlatego stworzył lekarzy, by naprawili to, co spartolił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten sam Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.04, 22:47 Bombowy Woodstock? Leszek Kostrzewski 06-05-2004, ostatnia aktualizacja 06-05-2004 18:29 - Jeśli saperzy znajdą niebezpieczne materiały na poligonie, na którym ma się odbyć Przystanek Woodstock, imprezę odwołamy - zapowiada burmistrz Kostrzyna. Przystanek Woodstock 2004 ma odbyć się 30 i 31 lipca w Kostrzynie nad Odrą. Jurek Owsiak postanowił przenieść tu imprezę z Żar po konflikcie z tamtejszymi handlarzami. Właśnie odbywają się przygotowania do Przystanku: trwa nabór zespołów, szkoli się 1,2 tys. członków patrolu pokojowego. Na miejsce festiwalu władze Kostrzyna wyznaczyły 100 ha dawnego poligonu przy drodze wylotowej, ok. 2 km od centrum miasta. Teren oglądali już technicy, którzy będą budować sceny i fachowcy od nagłośnienia i oświetlenia. Nie mieli zastrzeżeń. Zachwalali, że plac jest skanalizowany i że bez trudu z każdego miejsca będzie można podłączyć prąd. Również sam Owsiak zapewniał, że teren poza miastem, otoczony lasami i świetnie skomunikowany, idealnie nadaje się na imprezę. Nie do końca jednak wiadomo, czy festiwal w ogóle się odbędzie. Jak dowiedziała się "Gazeta", przedstawiciele Komedy Wojewódzkiej Policji oraz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chcą mieć pewność, że plac jest bezpieczny i nie ma na nim żadnych ładunków wybuchowych. W końcu jeszcze sześć lat temu ćwiczyli tam żołnierze. - Nie mogliśmy tego zagwarantować - przyznaje burmistrz Kostrzyna Andrzej Kunt. - Dlatego ogłosiłem przetarg na wybór firmy, która dokładnie zbada teren. Liczymy, że na polach festiwalu namioty rozłoży 100 tys. osób, drugie tyle przyjedzie na koncerty. Teren musi mieć więc wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Jeśli na poligonie pojawią się niebezpieczne ładunki, damy sobie spokój z organizacją festiwalu. Burmistrz dodaje, że teren poligonu wojsko badało już w 1998 r. i nic nie wykryło. Tymczasem do magistratu napływają oferty firm, które mają zbadać kostrzyński poligon. Za przeszukanie i oczyszczenie z ładunków metra kw. ziemi chcą od 50 do 20 gr. Co z imprezą, jeśli okaże się, że poligon jest niebezpieczny i Kostrzyn wycofa się z organizacji? - To zwykłe gdybanie, będziemy się zastanawiać, jak będą znane wyniki - powiedział nam wczoraj Radek Mysłek, szef patrolu pokojowego, który dba o logistykę tegorocznego Woodstoku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.sympatico.ca 06.05.04, 22:48 te student w hitlera sie bawisz ze tu jakies teksty o podludziach prawisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biblista_amator Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 217.8.188.* 06.05.04, 23:03 A może Jezus będzie w tym pochodzie - też będziecie krzyczeć - do gazu z nim ( a może biblijne:ukrzyżować Go!!!)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: free Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.cable.mindspring.com 06.05.04, 23:15 Dobrze, tylko badz szczery z samym soba i zauwaz, ze Jezus nie tylko pokazal tolerancje dla czlowieka. Rowniez pokazal brak tolerancji dla grzechu. Nie powiedzial kobiecie przylapanej na cudzolostwie, ze to co zrobila nie jest problemem i ze moze robic co jej sie podoba, tylko: "I Ja cie nie potepiam: Idz i odtad juz NIE GRZESZ". I ja to samo bym powiedzial do homoseksualistow. Problem tylko w tym, ze oni maja gdzies czy ja ICH potepiam czy nie. Oni chca, zebym przyznal (albo byl zmuszony przez prawo przyznac) ze homoseksualizm nie jest zlem. Z ich wypowiedzi jasno wynika, ze nie chodzi o akceptacje ich osob tylko o akceptacje zjawiska. A o tym nie moze byc mowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jeszu Ha-Nocri Biblisto IP: *.ipt.aol.com 06.05.04, 23:22 Jezeli jestes biblista,to powinienes wiedziec,ze w Biblii sodomia zostala potepiona przez JHWH.Wiec dla mnie jako czlowieka wierzacego w Slowo Boze sprawa jest jasna - homoseksualisci beda potepieni,a moim zadaniem,jak i innych wierzacych jest upominanie ich by zaniechali grzechu sodomii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lutek Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.ols.vectranet.pl / 213.76.143.* 06.05.04, 23:10 Świat zwariował. Rozumiem tolerancję - tolerancja, ale to co dzieje się w dzisiejszym świecie to jest jakaś paranoja. Ze względu na tzw. tolerancję nic już nie jest nazywane po imieniu. Głupi to mądry inaczej, przestępca to uczciwy inaczej, homoseksualista to normalny inaczej...(gdyby homosesksualizm był normalny to ludzkość rozmanżała by się przez pączkowanie). Rozumiem, że kazdy człowiek powinien znaleźć miejsce w społeczeństwie, ale krótkowidze nie mogą domagać się absolutnie takich samych praw jak ludzie z dobrym wzrokiem (mają ograniczenia np. co do zatrudnienia na wysokościach) a przecież stanowia ileś tam procent społeczeństwa. Nie dajmy się zwariować. Wszyscy powinni mieć możliwość normalnego funkcjonowania w społeczeństwie ale też każdy powinien sobie zdawać sprawę ze swoich ograniczeń. Klaustrofoba nie zatrudnią w kopalni, krótkowidz nie zostanie snajperem, z człowieka z lękiem wysokości nie zrobią pilotem, homoseksulista nie zostanie ojcem... itd. A swoją drogą kręgi homoseksualistów są częściowo same winne temu jak ich odbiera społeczeństwo. Patrząc na parady gejów w Berlinie czy innych miastach, naprawdę miałem wątpliwości czy to są normalin ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehe Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: 213.25.78.* 06.05.04, 23:33 A jakby tak krotkowidz był dobrym snajperem, to mógłby? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kristi Obrońca cywilizacji?? IP: *.golebia.clarus.com.pl 07.05.04, 14:24 Czy ty żenisz sie po to by kopulowac i dawać kolejne pokolenia? Czy moze z czystej miłości... Geje nie kochaja inaczej!! KOCHAJA TAK SAMO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gedymin Re: 100 policjantów będzie ochraniać piątkowy mar IP: *.gwardii.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 06.05.04, 23:15 Przedtem mieliśmy festiwale kultury socjalistycznej a teraz festiwal kultury gejowsko-lesbijskiej ... O ,,normalnej''kulturze jakoś cicho Odpowiedz Link Zgłoś
njord A ja sobie nie życzę... 06.05.04, 23:15 Gość portalu: Student21 napisał(a): > Nie zycze sobie aby ci podludzie afiszoweali sie swoja ulomnoscia w moim > miescie. A ja sobie nie życzę, żeby tacy ludzie jak Ty afiszowali się swoją ułomnością (umysłową) w naszym mieście. Miasto nie jest ani Twoje, ani moje. Mam jednak nadzieję, że nie studiujesz w mojej najbliższej okolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antycioty NORMALNYCH będzie tam kilka tysięcy,drżyjcie cioty IP: 195.205.185.* 06.05.04, 23:28 przegonic zaraze z naszego miasta!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antywujek Re: NORMALNYCH będzie tam kilka tysięcy,drżyjcie IP: 217.8.188.* 06.05.04, 23:51 Antycioty - czy chcesz przegonić z naszego miasta zarazę głupoty, tępoty, nietolerancji, chamstwa i prymitywizmu? Chyba Cię polubiłem! Pozdrawiam.Antywujek. Odpowiedz Link Zgłoś