Gość: Krakmen IP: *.60.citypartner.pl 01.03.12, 14:14 A co z dzielnymi przełożonymi odpowiedzialnymi za podległy personel. Pewnie spokojnie popierdują w swoje fotele. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: góral Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.12, 14:17 Za taki figiel w mieście z tak dziurawymi ulicami i ciągłym tłumaczeniem że ZIKiT nie ma pieniędzy to oboje powinni dostać KaeSa ;-))) a tak serio - to duch imć Tajstera chyba nawiedza tamte mury ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx to smierdzaca sprawa nie wierze w to IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 15:44 ustalili ze Czarnecką poświęcą dla dobra sprawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee wzięli już stoperan IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.12, 14:23 Pewnie mieli lekką sra...ę, ale stoperan działa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mania Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 14:29 Przez bagatelizowanie obowiazkow przez Dyrekcje,i niedopatrzenia, pani Iwona kradla pieniazki,a moja wspolnota kiedy prosila o wysprzatanie terenow gminy,dostala odpowiedz:"przykro nam ale w kasie ZIKiT-u nie ma pieniedzy, i pielegnacja zieleni,oraz sprzatanie bedzie robione bardzo rzadko.Napewno te 5 mln,pomoglo by takie"drobne"problemy rozwiazac,a tak to mamy fige z makiem....Dyrekcja rowniez powinna odopwiedziec za taki stan rzeczy.Chcieli miec swiety spokoj,niech maja teraz niepokoj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.messagelabs.net 01.03.12, 14:39 5 mln zarobić "siedząc w celi przez 10 lat i oglądając TV" - wychodząc na wszystkie święta do domu... hmm full wypas ... to jest jakieś 40tyś do kieszeni za miesiąc odsiadki. A są ludzie co za mniejszą kasę emigrują i spędzają święta daleko od rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lusjola no to mamy odzyskana czesc dlugu IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 14:41 Krakowa a pozostałą częśc niech zwróci magistrat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 14:48 Wychodzi cała prawda o przydatności tej firmy w mieście.Pewnie pani księgowa i jej wspólnik sami wyznaczą sobie karę(w zawiasach),a nasz niezawisły sąd chętnie na to przystanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 15:07 Kto tam rządzi ? Gdzie kontrole?Zwalnia się tam ludzi za upominanie się o swoje,a złodzieje tam grasują latami.Przypadek decyduje o ich wykryciu.Panie prezydencie goń pan to towarzystwo,a pieniądze zaoszczędzone na nich przeznacz pan na ważniejsze dla nas mieszkańców cele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakauer Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.12, 15:20 ooooo to tam bilansów nie robia i kontroli nie ma? własciwie to poco ...przecież to nie ich <<< pogonić bandę i im podobnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mąż kardynałowej Tumany na stołkach IP: *.play-internet.pl 01.03.12, 15:21 'Jak napisano wówczas w oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej ZIKiT: "Mechanizm, który zastosowano w tej przykrej dla ZIKiT sprawie, praktycznie uniemożliwiał wykrycie takiego działania ...."' Oczywiście: bardzo skomplikowany mechanizm polegający na dokonywaniu przelewów bez uprawnień i poza kontrolą, co dla tępaków z politycznej i kumoterskiej łapanki w ZIKiT jest ponad ich mozliwości intelektualne. Jak się zatrudnia na zasadzie bierny, mierny, ale wierny, jak sie wyszukuje najmniej zdolnych i najmniej gorliwych, by nie zagrozili szefostwu; jak się zatrudnia pociotków - a w UM i zaprzyjaźnionych firemkach prywatnych nepotyzm to plaga; jak się wreszcie zatrudnia w nagrodę za usługi i lojalność polityczną to nie ma się kompetentnej służby publicznej tylko bandę nieudaczników i niekompetentów, którzy tylko marnują i przeżerają publiczne pieniadze. Rozgonić to złodziejskie towarzystwo trutni i szkodników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żona kardynała Re: Tumany na stołkach IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 19:43 Piszesz świetnie. Tak jest w każdym wydziale. Np taka architektura. Zdolniejszych i mądrzejszych się tępi, poniża. Króluje głupota, wszechogarniająca niemoc, REFERAT ORGANIZACJI pęka od nadmiaru pracowników , a organizacji pracy brak. MERYTORYCZNE DNO. Brak szkoleń, specjalizacji ( CELOWO) SKUTKUJE tym, że decyzje WZ wydaje się źle, w terminach rocznych i odleglejszych, albo po łepkach, każda inna. Brak spójności w pracy, brak polityki wydziału i koncepcji rozwoju miasta. Architekt miasta, ma taką sklerozę, że nie pamięta co mówił poprzedniego dnia. Petenta traktuje się jak złoczyńce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roko Re: Tumany na stołkach IP: *.naszasiec.net 01.03.12, 21:00 To ten Wydział Architektury "świetnie opracował" dokumentację do Szkieletora i wydał decyzję ULICP dla spalarni krakowskiej, która 29 lutego poległa przed WSA w Krakowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żona kardynała Re: Tumany na stołkach IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 19:48 piszesz świetnie. Prawda. Tak jest na wszystkich wydziałach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mąż kardynałowej Złodziej na urzędzie IP: *.play-internet.pl 01.03.12, 15:30 ...to polska specjalność ... i krakowska. Niedawno podobny przekręt miał miejsce w MORD-zie: paniusie z kasy (prywatna firma obsługująca MORD w ramach mody na outsourceing, która to dotarła i do tych tępaków od placu manewrowego) zamiast wpłacać pieniążki pobierane od interesantów (kursantów na prawko) do publicznej kasy odprowadzały je... w kosmos. Po latach przypadkiem to wykryto, ale pajac "dyrektor" nadal dyrektoruje. Zero odpowiedzialności. Tutaj jest podobnie i konsekwencje będą podobne: włos z głowy na niekompetencje i brak nadzoru nie spadnie żadnej biurwie na "dyrektorskim" stołku od nic-nie-robienia poza biurokratucznym laniu wody i kanalizowaniu publicznej kasy do głebokich prywatnych kieszeni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: staszek Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.12, 15:31 dziwie się że jeszcze Bartlewicz nie wypowiedzial się na ten temat, on tak pieknie potrafi wszystko wyjaśnic. A co z tym lokalem "strefy parkowania? na ul Smolki? dalej placicie miliony za dzierżawę? ucichlo i uschlo jak g........o ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ONIT Re: Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: 31.187.12.* 01.03.12, 15:36 Za lokal biura strefy dalej płacą a pomieszczenia na stadionach świecą pustkami . Kto miał zarobić to zarabia . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 15:53 Pani dyrektor Joasiu.Pani już dziękujemy ,zresztą wszystkim pani podległym pracownikom też.Nie panuje pani nad tym bałaganem.Tu afera finansowa,a co z aferą parkingową,też ktoś musi zarobić.A po co mamy te puste stadjony,mało tam miejsca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zosia Re: Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.play-internet.pl 01.03.12, 16:10 Księgowa? - a gdzie Niedziałkowska, Olewicz a na końcu Trzmiel i Majchrowski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1y4i Re: Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: 31.187.12.* 01.03.12, 16:53 No cóż, wszyscy wymienieni mają się dobrze .Olewicz ponoć nie ma nic do gadania i nie orientuje się wcale co się tam dzieje więc jemu dałabym spokój i zostawiłana stanowisku referenta . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kraka A to z dzielnymi przełożonymi IP: 188.72.225.* 01.03.12, 17:45 A co z dzielnymi przełożonymi?, ktoś zapytał. Prezydent Majchrowski jest na urlopie, Dyrektor ZIKiT-u Niedziałkowska chyba poszła do fryzjera, a Dyrektor Biura Kontroli UMK Fryczek pewnie odpoczywa po dniu ciężkiej pracy, bo bardziej męczące jest zamiatanie spraw pod dywan niż właściwe sprzątanie. Pod jego dywanem jest tyle spraw, że tam to dopiero prokuratura miałaby pole do popisu. A radni z Komisji Rewizyjnej, no cóż, czy oni kiedykolwiek coś wykryli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BOLI ZIKiT Pijalnia Kawy - 7-15 IP: *.acn.waw.pl 01.03.12, 19:26 ZiKiT to każdy wie - Pijalnia kawy i pasożyt dla Krakowa . Nawet pierdnąć nie można bez zezwolenia . 10 cm coś wystaje i komisja się zbiera . Na dziury brak środków . Korki sie nie liczą . Wiecej siedzib więcej uprawnień i więcej zatrudnić fachowców nie radzą debatują i rzeczników prasowych z bożej łaski. Kraków - małe malownicze miasteczko nad rzeczką - ma problemy komunikacyjne jak San Francisco . Płakać się chce . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zresztą Juz pisano o długu Krakowa IP: *.acn.waw.pl 01.03.12, 19:30 forum.gazeta.pl/forum/w,410,129908329,129958351.html?f=410&w=129908329&a=129958351&wv.x=2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Przywłaszczyli ponad 5 mln zł z kasy ZIKiT IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 20:19 Od Bartlewicza sie odp.........,pare zapisow kretyńskich od członków stowarzyszenia krakow tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mimo brudne interesy IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.12, 23:28 Teraz wypadałoby aby MIASTO wzieło się do roboty. Problemy finansowe w Krakowie są, gdyż ludzie na stanowiskach, źle gospodarują kasą, albo ewidentnie pozwalają na tego typu kradzieże. Trzeba wziąć się za rozliczenie wszystkich nietrafionych inwestycji UM, ZIKIT, ZIS, za różnego typu pralnie pieniędzy i dzielenie się kasą pod stołami. Wszelkie Hotele, Internaty, Kluby sa tylko przykrywką do brudnych interesów. Ile jeszcze? Przeciez to nie średniowiecze i takie rzeczy można badać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: molok Re: brudne interesy IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.12, 22:39 teraz moze wezmą za dupy wszystkich znajmych wać państwa i jeszcze więcej ciekawych rzeczy się dowiemy, kolejna afera pewnie w Zarzeądzie Infrastruktury Sportowej-tam to dopiero rzeczy się dzieją i pieniędzy się marnuje, na pijaństwo, podejrzane instytucje sportowe-BURDEL!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pubz Wiadomo jak z ZIKiT-u wyciekło 5 mln zł 02.03.12, 02:34 Może posypywali w ziemie drogi i chodniki solą spożywczą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xi Re: Wiadomo jak z ZIKiT-u wyciekło 5 mln zł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.12, 09:21 Raczej solą znad Morza Martwego :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yr Wiadomo jak z ZIKiT-u wyciekło 5 mln zł IP: 31.187.12.* 02.03.12, 07:33 Kto jest za odwołaniem dyrekcji ZIKiT natychmiast niech dodaje na forum krótkie : zwolnić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balusz Wiadomo jak z ZIKiT-u wyciekło 5 mln zł IP: *.ists.pl 02.03.12, 08:07 Zwolnić babę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww Wiadomo jak z ZIKiT-u wyciekło 5 mln zł IP: *.play-internet.pl 02.03.12, 08:53 Uwga ZIKIT nie płaci Wykonawcom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!za wykonane prace pomimo podpisanych w umowach deklaracji o posiadaniu środków na finansowanie Odpowiedz Link Zgłoś
jackers_ea Wiadomo jak z ZIKiT-u wyciekło 5 mln zł 02.03.12, 13:11 To samo pytanie co Krakmen.No i kto był szefem instytucji wtedy.Czy czasem nie Jan T.Suma duża i tylko 50 tys kaucji.Nie siedzą.Tzn,że już wyjaśnione wszystko? Coś to wszystko jest mało jasne.5 baniek ukradli,a tylko "zabezpieczono" 300.000.To co oni przepili? Domów ,nieruchomości nie kupowali? Teraz to zdaje się zabierają dom jak złodziej ma 2, a jak jeden to nie no bo gdzie by mieszkał. A w pierdlu to nie łaska? Odpowiedz Link Zgłoś
jackers_ea Wiadomo jak z ZIKiT-u wyciekło 5 mln zł 02.03.12, 13:20 Macie wszyscy rację.A ja sobie tak myślę,że oni /w tym ZZKKTR/zapatrzyli się na tych z Warszawy /od stadionu/ jak oni sobie przyznają milionowe premie to co nam zostaje .Trzeba samenu brać bo może zabraknąć.No i biorą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Wiadomo jak z ZIKiT-u wyciekło 5 mln zł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.12, 21:29 z kasy ZikiT nie tylko są kradzione pieniądze ale też wydawane bez kontroli i z olbrzymią rozrzutnością - to wynik zatrudnionych pracowników i kadry kierowniczej po znajomościach bez odpowiedniego przygotowania zawodowego - w dużej ilości po szkole majchrowskiego - zresztą nie tylko w tej jednostce miejskiej.....zarówno kadra kierownicza , dyrekcja jak i szeregowi urzędnicy są w wielu przypadkach bez pojęcia o tym co robią i jak wydają państwowe pieniądze...ale cóż państwowe czyli niczyje......taka niegospodarność jak w ZIKiT rzadko jest spotykana - wymaga to bardzo szczegółowej i dogłębnej kontroli przez bardzo dobrze wyszkolonych kontrolerów we wszystkich działach gdzie wypłacane są pieniądze - zapewne będzie dużo więcej zmarnowanych pieniędzy niż 5 mln .......bądż takich które powinny być wpłacone do kasy ZIkiT a nie zostało to dopilnowane.......Ale nie przy tej Dyrekcji........nepotyzm i bylejakość to podstawy ZIkiT - jak długo będzie jeszcze na to przyzwolenie Rady Miasta - czy tam tez nikt nic nie wie i nie umie......a tylko opowiadane są non stop bajki ile chca zrobić... to niech wreszcie zaczną coś robić !!!!, bo Kraków zasługuje na to!!!!! bo to bagno wciąga nas coraz bardziej........ Odpowiedz Link Zgłoś