c.t.k 11.04.12, 11:13 Nie żebym się czepiał-dużo tych ścierek było?. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bareja Re: Pożar w kamienicy Szarej na Rynku. Zapaliła s IP: 31.187.12.* 11.04.12, 12:37 Ścierkę mi spalił! Moje narzędzie pracy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :D płonące ścierki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.12, 13:05 W tytule jest, że był "pożar w kamienicy Szarej". No to zaglądam z przeświadczeniem, że pewnie połowa budynku poszła z dymem... W trakcie lektury okazuje się jednak, że paliła się kuchnia... (TYLKO kuchnia)... Ale jak się wczytać dokłądnie, to wychodzi na to, że owszem... spaliły się ścierki! Czy jak zatem będzie tytuł "niusa": "Epidemia nieuleczalnej choroby w Krakowie", to będzie to oznaczać, ze ktoś na Rynku Głównym kichnął, bo ma katar? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gonzo Pożar w kamienicy Szarej na Rynku. Zapaliła się... IP: *.tktelekom.pl 11.04.12, 13:09 Życzę smacznego wszystkim, którzy będą tam dzisiaj jedli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TM Re: Pożar w kamienicy Szarej na Rynku. Zapaliła s IP: *.aster.pl 11.04.12, 21:41 Ścierki :) Odpowiedz Link Zgłoś