Gość: Aska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.04, 17:40 Czy ktos odwiedzil najnowszy lokal na Pijarskiej Pryzmat???Jak wiesz jaki tam panuje klimat to napisz. Z gory dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj