IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.04, 17:40
Czy ktos odwiedzil najnowszy lokal na Pijarskiej Pryzmat???Jak wiesz jaki tam
panuje klimat to napisz. Z gory dziekuje.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka