Dodaj do ulubionych

Wisla Krakow v. Real

IP: *.241.114.135.adsl.inetia.pl 11.08.04, 09:29
Wisla - smieszny stadion, smieszni kibice, smieszna druzyna - WSTYD!
Obserwuj wątek
    • peteen Re: Wisla Krakow v. Real 11.08.04, 09:51
      twós post też smieszny, też wstyd...
      i co, remis ?
      • Gość: MAG Re: Wisla Krakow v. Real IP: *.241.114.135.adsl.inetia.pl 11.08.04, 10:01
        Mysle ze Real zagra jak w sparingu i w Krakowie kazdy wynik jest mozliwy, lecz
        w Madrycie Wisla nie ma absolutnie zadnych szans - koniec pucharow w tym roku!
        PS. Ale stadion macie smieszny no nie!?
        • peteen Re: Wisla Krakow v. Real 11.08.04, 10:06
          na tym samym stadionie, choć w innej konfiguracji, wisła pokonała celtic
          glasgow 2:0 w obecności 42,5 tysiąca widzów - też miało być śmiesznie...
          ilość miejsc na stadionie nie świadczy o sile drużyny, a kiedy nazywasz ją
          śmieszną, obrażasz zespoły, które z wisełką w meczach poległy, a są tam
          prawdziwe sportowe tuzy...
          zobaczysz sparing dziś o 20:45, może zmienisz zdanie (barca też miała
          pierdziela, kiedy wisełka 3 razy wychodział na prowadzenie)
          • Gość: MAG Re: Wisla Krakow v. Real IP: *.241.114.135.adsl.inetia.pl 11.08.04, 11:21
            Proponuje bysmy wrocili do dyskusji jutro rano znajac wynik spotania!

            pozdr. z Poznania!
            • peteen Re: Wisla Krakow v. Real 11.08.04, 11:39
              tu nie chodzi o dyskusję, tu chodzi o szacunek...
              dobrego odbioru życzę
              • Gość: 7 Re: Wisla Krakow v. Real IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 12:56
                ale byloby fajnie, gdyby real przegral i ci wszyscy 'zyczliwi' przestaliby szczekac na wisle:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka