Gość: Pasiak
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
29.08.04, 22:55
Bramkarz i obrona to najslabsze ogniwa pasów .Olszewski i Baster
znowu "bohaterami " meczu . Mimo wszystko dał bym jeszcze jedną szansę
Stawowemu to napewno utarło mu nosa i będzie liczył się z opinią innych w
tym Mikulskiego . Z którym chyba na razie nie współpracuje....