Dodaj do ulubionych

I liga: Legia - Cracovia 2:1

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.04, 22:55
Bramkarz i obrona to najslabsze ogniwa pasów .Olszewski i Baster
znowu "bohaterami " meczu . Mimo wszystko dał bym jeszcze jedną szansę
Stawowemu to napewno utarło mu nosa i będzie liczył się z opinią innych w
tym Mikulskiego . Z którym chyba na razie nie współpracuje....
Obserwuj wątek
    • Gość: Mann Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 00:09
      tekst o niewpuszczeniu kibiców z Krakowa jest nieprawdziwy
      i Bednarz i "dziennikarz" delikatnie pisząc mijają się z prawdą
    • Gość: kibic33 Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 05:12
      Zapowiedzi o walce o puchary trzeba włożyć między bajki!Liczy się nie dobra gra
      ale zdobyte punkty a te pokazują miejsce w szeregu.Kolejny mecz zawaliła
      obrona,dlaczego zamiast Bastera nie gra Wawrzyczek?Stawowy swoim uporem
      doprowadzi do tego ,że usłyszt:panu już dziękujemy.Mikulski na to czeka i na
      pewno jest lepszym trenerem na 1 ligę!!
      • Gość: cdew Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 08:06
        Mann ty szmato 1 Jak śmiesz łgać w żywe oczy? Kto ty jesteś? To jest pytanie
        retoryczne1 Ty po prostu jesteś nikim!
        • Gość: Mann Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 10:50
          hehe, dziecko wyluzuj, bo na zawał zejdziesz przed osiemnastką
    • Gość: Miki Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: 5.2.* / *.chello.pl 30.08.04, 10:52
      Chwieje się krzesełko pod Stawowym oj chwieje....
      • Gość: Antyubek Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 11:52
        Nie szkodzi. A może nawet przydałby się Wojtkowi krótki urlopik w celu
        poprawienia jasności poglądu. To nic, że się chwieje, czasami trzeba zrobić
        krok do tyłu, aby pokonać milę. Nawet gdyby stracił posadę to nie zmieni ten
        fakt powszechnej opinii,że jest , a właściwie będzie, wielkim trenerem. A ty
        Miki jesteś i zawsze będziesz głupi!
        • Gość: kibic 33 Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 12:19
          Stawowy był dobrym(nie wielkim!)na 3 i 2 gą ligę.Ekstraklasa go przerosła o
          głowę(niedługo ją straci) co widać po czterech przegranych meczach
          Cracowii.Dobrze że Gieksa w tym sezonie jest beznadziejnie słaba i spadnie i
          tym samym wam zostaną baraże!!!
          • Gość: Antyubek Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 12:38
            Kibicu ubecki! Stawowy ma przed sobą przyszłość i pięknie potrafi mówić, a wasz
            Kasper to stękajło i półanalabeta. I jeszcze jedno: pamiętaj wiślacki psie o
            swoim milicyjnym rodowodzie oraz to, że Cracovia dokopie zwiśle. Popatrz na
            fakt, że w Warszawie olano Gwardię, bo tam mają honor i nie myślą kolaborować z
            zaborcą, a ta część Krakowa kibicująca gts to takie krakowskie świnie bez
            godności! I na koniec.......... Zwisła, dziwko derby blisko! Cracovii nadszedł
            czas!
            • Gość: Ster STAWOWY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 13:12
              Co do Stawowego, wyniki w I lidze nie klamia. Choc przykro to przyznac, na
              razie nie sprawdzaja sie jego koncepcje.
            • Gość: Samuraj Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.veranet.pl 31.08.04, 19:06
              Nie wiedziałem,że w 1906 roku była już milicja natomiast wiem,że mieszkali już
              w Krakowie żydzi.A ty jeśli masz więcej niż 15 lat to znaczy że jesteś
              komunistą,mieszkałeś w PRLu i kolaborowałeś z CCCP.A co do pana S.to co to
              znaczy,że ma przed sobą przyszłość i pięknie potrafi mówić?Wystąpi na jakiejś
              olimpiadzie recytatorskiej?
    • Gość: Paweł Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.streamcn.pl 30.08.04, 17:41
      Ej, pasiaki! Zagralibyście trochę lepiej, bo chociaż jestem wiślakiem, to
      jednak chciałbym widzieć 2 pierwszoligowe kluby w Krakowie, a przede wsztstkim
      miec derby co pół roku. Szkoda że nie wygraliscie z Legią, bo Legii to już w
      ogóle nie znoszę.
      • Gość: Mann Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 19:28
        przeciez masz dwa pierwszoligowe kluby w Krakowie....

        ... i tak juz zostanie
    • Gość: KC Re: I liga: Legia - Cracovia 2:1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 23:42
      Niech ci, ktorzy domagaja sie zmian (trenera zwlaszcza)
      - niektorzy dzialacze (podobno), niektorzy dziennikarze (chyba)
      sie opamietaja.
      Bylby to pomysl absolutnie nonsensowny.
      Ta druzyna w ciagu dwoch lat weszla z trzeciej ligi do pierwszej
      i jak gra! z Legia, na przyklad, wicemistrzem Polski
      uczestnikiem pucharu UEFA jak rowny z rownym.
      Zawodnikom chce sie grac, "gryza trawe"
      graja piekny futbol.
      Czy komus dwa lata temu snilo sie, ze teraz Cracovia bedzie w pierwszej lidze?
      Dajcie im spokojnie ten rok na "dotarcie sie'
      cieszcie sie z tego, ze w tym roku tylko jedna druzyna spada
      a wiec mamy rok na "ogranie sie".
      Poczekajmy - z tą grą muszą zacząć wkrótce zdobywać punkty.

      Przypomne - rok temu , w II lidze, tez na poczatku sezonu mowilo sie
      "by okrzepnac, aby w przyszlosci powalczyc o pierwsza lige
      - chyba ze pojawi sie szansa, to trzeba postarac sie wykorzystac".
      Ale już po kilku meczach jacyś pseudofachowcy sprowadzali Smudę
      i bodaj Broniszewskiego...
      Gdy pod koniec sezonu parę meczy nie wyszlo tak jak by sie chcialo
      z "trybuny dzialaczy" wołano
      "do zwolnienia wszyscy, z trenerem na czele!"
      Co by sie stało, gdyby prezes Filipiak zwolnił Stawowego?
      Czy bylibyśmy w pierwszej lidze?
      A przecież weszliśmy - mimo serii cudownych zwycięstw Zagłębia Lubin
      i sędziego Żyro...

      Warto przypomnieć historię - takie rzeczy już w Cracovii były...
      gdy pięknie juniorzy lat temu kilkanaście weszli do drugiej ligi
      kilka meczy nie wyszło (trudno się dziwić
      - nie da się grać samymi juniorami,
      nawet jak wśród nich są Rząsa, Kubik, Gruszka, Kwedyczenko, Duda, Hajduk...)
      zwolniono trenera Sputę
      zaczęły się konflikty i szybko polecieliśmy do trzeciej ligi z powrotem.
      Zamiast spokojnie poczekać.

      Kto wie, jak by się to wtedy ułożyło
      i jak by się potoczyły dalsze losy Hajduka na przykład?

      Ile czasu trzeba było by znowu wejść...
      Weszli - zaczęli grać ładnie - za trenera Adamusa
      ale jak się okazało, że się nie wejdzie w tym roku do I ligi
      to wszystko się rozpadło i - po roku znowu spadliśmy
      (a przypomnijmy, że ta Cracovia wygrała wtedy z Wisłą na jej boisku
      i to grając w dziesiątkę!)

      Żeby nie przypominać jak dawno temu Cracovia weszła do I ligi
      z trenerem Matyasem
      (moja wczesna młodość)
      remisowała z Górnikiem Zabrze
      (z Lubańskim Szołtysikiem Kostką Oślizłą...)
      by znowu spaść
      i potem wejść chyba do księgio Guinessa
      spadając trzy ligi z rzędu.

      Pamiętajmy, że rozliczać należy za cały sezon
      a nie za kilka meczów.
      Jakoś Odra mimo ośmiu porażek nie zwolniła trenera
      i teraz wygrywa...
      Wiśle też na początku pracy Kasperczaka tak idealnie nie szło...

      W końcu nie powtarzajmy dawnych błędów, dajmy im spokojnie grać.
      To jest beniaminek!
      I na razie na 4 mecze grał tylko 1 u siebie
      i to z "postawioną pod ścianą" drużyną
      a oprócz tego grał z Legią na wyjeździe.

      Zatem - spokój, kochani, jeśli dobrze życzycie Cracovii.
      Chyba że chcecie jej zaszkodzić...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka