Gość: Zniesmaczona
IP: *.streamcn.pl
22.09.04, 14:40
Nie wiem dlaczego skasowano ten watek skoro to jest forum do wyrazania
subiektywnych opini.Wiec pisze po raz kolejny-jesli macie ochote na zgnojenie
przez jakiegos niewyroslego barmana,ktory najwyrazniej swoje dobre maniery
zostawia w domu to polecam ta knajpe.To skandal jak obsluga traktuje klientow.