Gość: KaJa IP: *.crowley.pl 28.09.04, 18:31 Ktoś wie gdzie można znaleźć podział na grupy na AP?? no i plan zajęć?? Pomożcie, pliiiiiiisssssssss!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
an_aneczka Re: GRUPY NA AP!!!!!! 28.09.04, 18:48 Cześć KaJa! Na jakim jesteś kierunku? Ja na pedagogice rewalidacujnej i też nic nie wiem. Jutro wybieram się do sekretariatu na Ingardena i mam zamiar wszystkiego dokładnie się dowiedzieć. Zrób to samo! Pozdrowionka! Odpowiedz Link Zgłoś
an_aneczka Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 17:06 Już byłam na Ingardena. Podział na grupy jest już wywieszony w gablotce. Plan zajęć odebrałąm w sekretariacie. Odpowiedz Link Zgłoś
kati_p Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 17:26 HMMM ! Dla mojego kierunku nie było wywieszonego podziału na grupy, tylko sam plan, więc nie miało sensu przepisywanie... :( Odpowiedz Link Zgłoś
an_aneczka Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 18:15 Ja nie przepisywałam planu. Dostałam w sekretariacie plan do skserowania. A podział na grupy był z wf, oraz na grupy audytoryjne i na laboratoryjne. Odpowiedz Link Zgłoś
kati_p Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 18:29 a mi nikt nie miał zmiaru planu dawać :( Odpowiedz Link Zgłoś
an_aneczka Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 18:38 Ja zapytałam, czy mogę dostać plan do sksreowania, bo jego przepisywanie nie bardzo mi się uśmiechało. Pytałam również o grupy na języku obcym, zwolnienia z wf itp rzeczy. Usłyszałam, że wszystkiego dowiem się jutro na spotkaniu z opiekunem grupy. I o zgrozo, usłyszałam, że spotkanie ma trwać ok 2 godzin! Odpowiedz Link Zgłoś