Dodaj do ulubionych

GRUPY NA AP!!!!!!

IP: *.crowley.pl 28.09.04, 18:31
Ktoś wie gdzie można znaleźć podział na grupy na AP?? no i plan zajęć??
Pomożcie, pliiiiiiisssssssss!!
Obserwuj wątek
    • an_aneczka Re: GRUPY NA AP!!!!!! 28.09.04, 18:48
      Cześć KaJa! Na jakim jesteś kierunku? Ja na pedagogice rewalidacujnej i też nic
      nie wiem. Jutro wybieram się do sekretariatu na Ingardena i mam zamiar
      wszystkiego dokładnie się dowiedzieć. Zrób to samo! Pozdrowionka!
      • an_aneczka Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 17:06
        Już byłam na Ingardena. Podział na grupy jest już wywieszony w gablotce. Plan
        zajęć odebrałąm w sekretariacie.
        • kati_p Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 17:26
          HMMM !
          Dla mojego kierunku nie było wywieszonego podziału na grupy, tylko sam plan,
          więc nie miało sensu przepisywanie... :(
          • an_aneczka Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 18:15
            Ja nie przepisywałam planu. Dostałam w sekretariacie plan do skserowania. A
            podział na grupy był z wf, oraz na grupy audytoryjne i na laboratoryjne.
            • kati_p Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 18:29
              a mi nikt nie miał zmiaru planu dawać :(
              • an_aneczka Re: GRUPY NA AP!!!!!! 30.09.04, 18:38
                Ja zapytałam, czy mogę dostać plan do sksreowania, bo jego przepisywanie nie
                bardzo mi się uśmiechało. Pytałam również o grupy na języku obcym, zwolnienia z
                wf itp rzeczy. Usłyszałam, że wszystkiego dowiem się jutro na spotkaniu z
                opiekunem grupy. I o zgrozo, usłyszałam, że spotkanie ma trwać ok 2 godzin!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka