Dodaj do ulubionych

witam słonecznie i mało oryginalnie!

04.10.04, 11:01
ale szczerze!
Obserwuj wątek
    • serta :( 04.10.04, 17:41
      i nikt sie dzis z Toba nie przywital?
      • qlrafik Re: :( 04.10.04, 18:00
        :( przykre, ale szczere...
      • qlrafik Re: :( 04.10.04, 18:00
        pa pa Serta... Miłych snów. Buziaki!!!!!!!!!
        • serta pa ... 04.10.04, 18:02
          ja sie przywitalam wlasnie ... i pozegnalam
          • swing Re: pa ... 04.10.04, 18:34
            zadziwiające jest to rozdwojenie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka