radiowolnalimanowa
18.04.02, 15:37
Otóż i obraz nędzy i rozpaczy krakowskiej: ledwo co krakowskie władze
zdecydowały się na pseudoremont Rynku, a już się okazuje, że jest on
nielegalny. Konserwator zabytków wrócił właśnie z urlopu i wydał stosowne
oświadczenie. Prawdopodobnie trzeba będzie zrywać nowo ułożoną nawierzchnię i
robić wszystko jeszcze raz.
Ot, tak zwane "krakowskie porządki". Tylko dlaczego wszędzie ma być taki
bałagan, jak w Krakowie?