Dodaj do ulubionych

jak zwykle w piątek

15.10.04, 14:44
robię się niespokojna
nerwowo układam plan
wyciśnięcia weekendu
do ostatniej minutki
;-)
gdzie się będziecie dziś relaksować?
Obserwuj wątek
    • serta jak zwykle w piątek 15.10.04, 14:47
      Ja sie bede "relaksowac" na zajeciach.Podobnie jutro i pojutrze ... :)
      • swing Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 14:50
        przykro mi to powiedzieć, ale ten cudzysłów wygląda mało zachęcająco ;-)
        raczej do Ciebie nie dołączę :-)
        • serta :) 15.10.04, 14:58
          eee tam Swing,przesadzasz.Nawet nie wiesz jakie to wspaniale i upojne
          doznanie siedziec w bezruchu przez kilka godzin i wytezac swoj umysl ;) To
          prawie jak seks tantryczny - pelne skupienie,zmysl wzroku staje sie moim
          przewodnikiem (bladzi po ciele podstarzalego wykladowcy...),wyciszenie i spokoj
          (nie ma to jak byc zamknietym i odizolowanym od swiata na pare godzin w
          auli...),zsynchronizowanie niespokojnych oddechow z kilkuset innymi
          osobami,trzeba nauczyc sie perfekcyjnie kontrolowac swoj organizm ... no i
          polecane tylko dla wytrwalych ;))) sama widzisz ile plusow ;)
          • swing rzeczywiście 15.10.04, 15:01
            może zniechęcam się zbyt łatwo...
            ale po tym, co przeczytałam wyżej utwierdzam się w swoim zdaniu
            ;-)
            • serta :) 15.10.04, 15:19
              no wiesz ;) A ja chcialam chociaz samej sobie wpoic,ze nie jest tak zle ;)
              • swing Re: :) 15.10.04, 15:21
                świtnie Ci idzie!
                :-)))
    • ragtime_r Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 14:48
      na poduszcze, na materacu, w wannie, i nad Wisłą..... Ooo nie wiedziałem że aż
      taaaak bogate życie prowadzę;)...
      • swing Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:05
        jestem pod wrażeniem
        podejrzewam, że dominującą będzie pozycja horyzontalna
        mniej lub bardziej
        ;-)
        • ragtime_r Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:08
          oby nie przeistoczyła się w o-pozycję... ;)
          • swing Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:11
            próba sił?
      • cedrowa_gorka Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:09
        > na poduszcze, na materacu, w wannie, i nad Wisłą.....

        a czy kolejność odgrywa tu jakąś rolę ? ;)
        • ragtime_r Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:14
          bo ja wiem zależy co mi pierwsze przyjdzie do glowy.. choć i tak czuję że ten
          weekend nieźle mnie zdołuje bo jakoś tak nie s[pecjalnie się czuję
          • cedrowa_gorka Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:21
            ragtime_r napisał:

            > bo ja wiem zależy co mi pierwsze przyjdzie do glowy.. choć i tak czuję że
            ten
            > weekend nieźle mnie zdołuje bo jakoś tak nie s[pecjalnie się czuję
            >


            taak - ja już tak mam od kilku dni ...:(
    • cedrowa_gorka Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 14:49
      a ja w domu niestety przed tv - dopadło mnie grypsko okrutne
      buuuu
      • swing w takim razie 15.10.04, 14:51
        mam nadzieję, że Ci puszczą coś miłego w tym tv
        (niestety w piątki bywa różnie)
        zdróweczka :-)
        • cedrowa_gorka Re: w takim razie 15.10.04, 14:54
          swing napisała:

          > mam nadzieję, że Ci puszczą coś miłego w tym tv
          > (niestety w piątki bywa różnie)
          > zdróweczka :-)

          a, dziękuję - jak nie puszczą to zawsze jest alternatywa - wypożyczyć coś
          fajnego...
          ewentualnie wcześniej iść spać :/

          • dardetka w sobote ma byc Amelia na tvp1 15.10.04, 15:20

            • cedrowa_gorka Re: w sobote ma byc Amelia na tvp1 15.10.04, 15:22
              wiem :)
              cieszę się bardzo - uwielbiam ten film ...:)
            • serta ... 15.10.04, 15:23
              ... i akurat na sam poczatek nie zdaze :( grrr ...
              SWING!Ale ja za to bede miala pozniej 2 tygodnie nie robienia nic,albo
              robienia tego na co mam ochote :P moze akurat seks tantryczny w nieco innym
              wykonaniu ;)
              • swing Serta! 15.10.04, 15:27
                będę Cię trzymać za słowo
                i mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku
                bo słabo się znam na takim... wynalazku
                ;-)
                • serta Swing ! 15.10.04, 15:31
                  tylko wiesz,wszystko byloby ok,ale jest jeden maly problem (nie wspominalam o
                  nim wczesniej,bo nie chcialam sobie odbierac nadzieji,ale coz ...) - nie bardzo
                  narazie mam z kim ;)
                  • swing a ja... 15.10.04, 15:35
                    myślałam że _my_ się umawiamy!? ;-P

                    gdybym mogła być mężczyzną - byłabym supermanem, jak kayah ;-)
                    • serta hmmm ... 15.10.04, 15:38
                      ... a wiesz co,moze to taki nie glupi pomysl? ;) hihi - trzeba sie wkoncu
                      rozwijac w tejze SZTUCE,nieprawdaz? ;)

                      (hihi,ale glupoty mi dzis po glowie chodza)
                      • swing na początek... 15.10.04, 15:41
                        ...możemy miło spędzić wieczór na mieście
                        a potem się zobaczy ;-)
                        • serta mmm ... 15.10.04, 15:43
                          ... wieczor powiadasz ... tylko wiesz - zadnych mezczyzn! ;)
    • swing o, nieee... 15.10.04, 15:44
      moje plany wyjściowe właśnie cholera wzięła...
      a tak się cieszyłam
      :-(
      • serta :( 15.10.04, 15:51
        ooo,a co sie stalo?
        Pociesze Cie (o ile to jakiekolwiek pocieszenie) - ja przez ostatnie 5
        miesiecy (pomijajac pazdziernik) ciagle dowiadywalam sie w ostatniej chwili,ze
        nic z tego ...
        • swing Re: :( 15.10.04, 16:03
          no to mnie rozumiesz,
          chociaż obie pewnie nie wiemy dlaczego tak musi być...
          • serta :( 15.10.04, 16:10
            rozumiem :(
      • swing w takim razie... 15.10.04, 16:37
        nie pozostaje mi nic innego, jak wymyślić coś ciekawego na sobotę
        (nie poddam się tak łatwo)
        :-)
        • serta :))) 15.10.04, 16:39
          to trzymam kciuki za powodzenie!
        • ragtime_r Re: w takim razie... 15.10.04, 16:43
          Swing, czyżby widmo samotności?
          • serta grrr ! 15.10.04, 16:44
            NAWET O TYM NIE MYSL QL !!!
            • ragtime_r mrrau... 15.10.04, 16:51
              ekhm, kłaczek...
              • serta grrr ! 15.10.04, 16:52
                JAK SIE DOWIEM,ZE ZNOWU MNIE ZDRADZALES,TOOO ...
                • ragtime_r obiecuję... 15.10.04, 16:54
                  że się nie dowiesz... :)))))
                  • serta grrr ... 15.10.04, 16:55
                    nie odzywaj sie do mnie zdrajco ! (obrazona)
                    • ragtime_r hmmm, ... 15.10.04, 16:59
                      qrna, znowu zdążyła pierwsza... te kobiety to mają nosa...
                      • serta ... 15.10.04, 17:01
                        (nadal obrazona)
                        • ragtime_r Re: ... 15.10.04, 17:04
                          ( nadal wkurzony...)
                          • serta ??? 15.10.04, 17:05
                            (na co?)
            • swing spokojnie, Serta 15.10.04, 17:28
              uwierz wreszcie, że nasza znajomość nie ma... niewłaściwego podtekstu
              ;-)
              • serta ech ... 15.10.04, 17:29
                ... no dobra.W takim razie powierzam Ci jutro za zadanie pilnowanie Ql'a ;)
                • swing obawiam się ... 15.10.04, 17:31
                  że jego trudno jest pilnować, to nie ten typ...
                  ja też nie jestem taka skora do pilnowania
                  ;-)
                  • serta hmmm ... 15.10.04, 17:33
                    myslisz? no to ja bede musiala mu jakis pas,moze nie cnoty,ale pas
                    bezpieczenstwa ;) zakupic ;) przynajmniej co do jednego bede pewna i spokojna ;)
                    • swing czy nie lepiej... 15.10.04, 17:35
                      mężczyźnie nie jest potrzebne bezpieczeństwo
                      ;-)
                      • serta ... 15.10.04, 17:37
                        ... o,i tu sie mylisz troche ... Mysle,ze w tej kwestii Ql rowniez sie ze mna
                        zgodzi ...
                        • swing bardzo jestem ciekawa 15.10.04, 17:41
                          czy rzeczywiście jestem daleka od prawdy?
                          • swing na wszelki wypadek 15.10.04, 17:43
                            zniknął...
                          • serta chociaż ... 15.10.04, 17:44
                            ... prawda jest taka,ze kazdy powinien myslec za siebie i troszczyc sie o
                            siebie przede wszystkim,a potem dopiero na drugim miejscu ufac drugiej
                            osobie ...
                            mniejsza o to ... jeszcze troche i pedze na moje upojne spotkanie z wiedza ;)
                            • swing zaufanie 15.10.04, 17:51
                              to nie tylko wolność, którą dajesz komuś, ale też Twoja własna

                              trzymaj się!
                              • serta zaufanie 15.10.04, 17:55
                                Zle mnie zrozumialas chyba.Nie o takim zaufaniu mowie.Mowie o zaufaniu w
                                sprawach seksu - mam do tego podejscie takie,ze w tej kwestii troszcze sie
                                przede wszystkim sama o siebie,dopiero na drugim miejscu wymagam od kogos,bo
                                tak jak juz zaznaczylam wczesniej - nie przekonalyby mnie argumenty typu "nic
                                sie nie boj","wszystko pod kontrola" itp.
                                tez pozdrawiam! PS: mam zaufanie :) o ile mi ktos nie daje powodow do
                                niepokoju :)
                                • swing Re: zaufanie 15.10.04, 17:58
                                  że o seksie?! a ja się tak wymądrzam ;-)
                                  • serta :) 15.10.04, 18:02
                                    myslalam,ze mimo pokreconych,zakreconych,zamotanych ;) tekstow zorientowalas
                                    sie,ze ja dalej w temacie tabu? ;) hihi,niewazne :)
                                    • swing no cóż... 15.10.04, 18:06
                                      nie podejrzewałam, że aż do tego stopnia troszczysz się o naszego R.
                                      • serta hmmm ... 15.10.04, 18:08
                                        teraz to juz odnosze wrazenie,ze pomotalo sie kompletnie:
                                        - QL to jeden temat
                                        - seks to drugi
                                        a ze czasem polacze jedno z drugim ;)
                                        • swing kto tu się zamotał... 15.10.04, 18:11
                                          naprawdę nie musisz się tłumaczyć...
                                          ;-)
                                    • swing wobec tego 15.10.04, 18:10
                                      tym bardziej podtrzymuję zdanie, że faceci sprawami bezpieczeństwa głowy sobie
                                      nie zawracają
                                      • serta :) 15.10.04, 18:12
                                        dlatego ja twierdze,ze kobiety powinny to przede wszystkim robic ... :)
                                        ufff,chyba sie wkoncu zrozumialysmy ...
                                        :)
                                        • serta :) 15.10.04, 18:13
                                          :) a kwestia Ql'a w pasie "bezpieczenstwa" to nie byla troska,a objaw mojego
                                          dobrego humoru jak narazie ;)
                                          • swing bardzo ciekawe podejście :) 15.10.04, 18:16
                                            dlaczego ja sądziłam, że bywasz zazdrosna...?
                                            • serta :))) 15.10.04, 18:20
                                              bo pewnie,ze jestem :))) jak malo kto.Drugiej takiej zazdrosnicy nie znam.
                                              Dlatego prosilam,zebys czasem spojrzala bacznym okiem na poczynania Ql'a jak
                                              mnie nie bedzie,choc najchetniej bym go jakos "zabezpieczyla" ;) a cala reszta
                                              dalszych wypowiedzi juz raczej byla moimi wlasnymi przemysleniami na temat
                                              kontaktow miedzy kobieta a mezczyzna i tutaj juz Ql'a nie mialam doslownie na
                                              mysli. ech ... lepiej bierz te pierogi,bo zaraz uciekam
                                              • swing Re: :))) 15.10.04, 18:24
                                                zjadłam - pycha!
                                                też się już pakuję
                                                dlej nie wiem, co mam ze sobą zrobić...
                                                hmmm
                                                • serta :))) 15.10.04, 18:27
                                                  Moze sie na spacer wybierz? Chociaz nie wiem czy nie za zimno dzis na
                                                  spacery.W kazdym razie do milego ... przeczytania :)))
                                                  • swing do miłego :))) 15.10.04, 18:29
                                                    pomyśl jednak, jak to wygląda, kiedy tak kobieta bez celu spaceruje ...
                                                    może lepiej przespaceruję się do domu ;-)
                                                  • serta do miłego :))) 15.10.04, 18:33
                                                    heh ... znam to z doswiadczenia,nie musze sobie wyobrazac.
                                                    Chociaz ja zazwyczaj zabieram ze soba czworonoga - bezpieczniej :)
                                                    pa pa pa
          • swing widmo samotności? 15.10.04, 17:23
            nieeee, niestety... (czasem jej potrzebuję, więc mnie wcale nie przeraża)
            po prostu - brak towarzystwa na dziś
            • swing Re: widmo samotności? 15.10.04, 17:54
              w końcu zostałam sama
              a wieczór dopiero się zaczyna
              nic mi nie przychodzi do głowy
              • swing Re: widmo samotności? 15.10.04, 17:55
                najgorsze, że rozmawiam sama ze sobą...
    • Gość: greta a ja ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 17:54
      Witam was moi mili...
      alez zmeczona wrocilam do domu....uhh...
      piatek, co by tu....(?)
      • swing witaj, witaj! 15.10.04, 17:56
        cieszę się, że jednak ktoś tu zagląda
      • serta :))) 15.10.04, 17:57
        nie zostalas sama :) ja jeszcze mam jakies 30 minut dla Ciebie ;)

        witaj Greta - spoznilas sie na pierogi i pizze
        • swing Re: :))) 15.10.04, 17:58
          były pierogi??!!
          • serta :))) 15.10.04, 18:02
            Jeszcze sa.Czestuj sie,poki jestem.
            • Gość: greta hmmm.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 18:29
              czyli dla mnie pierogow nie ma...szkoda- bo glodna jestem...
              • serta :))) 15.10.04, 18:32
                sa! sa! ale bierz szybko,bo pare minut i wychodze!
                • serta pa pa pa ! 15.10.04, 18:34
                  chyba,ze jeszcze kogos zastane jak wroce :)
                  • Gość: greta Pa.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 18:52
                    Tobie..
    • gretaa hmmm...a dzisiaj jest sobota.. 16.10.04, 10:27
      :))
      wstalam i ide zrobic kawe z pianka..:)))
      mhmhm...
      Witajcie dzis..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka