swing 15.10.04, 14:44 robię się niespokojna nerwowo układam plan wyciśnięcia weekendu do ostatniej minutki ;-) gdzie się będziecie dziś relaksować? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
serta jak zwykle w piątek 15.10.04, 14:47 Ja sie bede "relaksowac" na zajeciach.Podobnie jutro i pojutrze ... :) Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 14:50 przykro mi to powiedzieć, ale ten cudzysłów wygląda mało zachęcająco ;-) raczej do Ciebie nie dołączę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 15.10.04, 14:58 eee tam Swing,przesadzasz.Nawet nie wiesz jakie to wspaniale i upojne doznanie siedziec w bezruchu przez kilka godzin i wytezac swoj umysl ;) To prawie jak seks tantryczny - pelne skupienie,zmysl wzroku staje sie moim przewodnikiem (bladzi po ciele podstarzalego wykladowcy...),wyciszenie i spokoj (nie ma to jak byc zamknietym i odizolowanym od swiata na pare godzin w auli...),zsynchronizowanie niespokojnych oddechow z kilkuset innymi osobami,trzeba nauczyc sie perfekcyjnie kontrolowac swoj organizm ... no i polecane tylko dla wytrwalych ;))) sama widzisz ile plusow ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing rzeczywiście 15.10.04, 15:01 może zniechęcam się zbyt łatwo... ale po tym, co przeczytałam wyżej utwierdzam się w swoim zdaniu ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 15.10.04, 15:19 no wiesz ;) A ja chcialam chociaz samej sobie wpoic,ze nie jest tak zle ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 14:48 na poduszcze, na materacu, w wannie, i nad Wisłą..... Ooo nie wiedziałem że aż taaaak bogate życie prowadzę;)... Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:05 jestem pod wrażeniem podejrzewam, że dominującą będzie pozycja horyzontalna mniej lub bardziej ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:08 oby nie przeistoczyła się w o-pozycję... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cedrowa_gorka Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:09 > na poduszcze, na materacu, w wannie, i nad Wisłą..... a czy kolejność odgrywa tu jakąś rolę ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:14 bo ja wiem zależy co mi pierwsze przyjdzie do glowy.. choć i tak czuję że ten weekend nieźle mnie zdołuje bo jakoś tak nie s[pecjalnie się czuję Odpowiedz Link Zgłoś
cedrowa_gorka Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 15:21 ragtime_r napisał: > bo ja wiem zależy co mi pierwsze przyjdzie do glowy.. choć i tak czuję że ten > weekend nieźle mnie zdołuje bo jakoś tak nie s[pecjalnie się czuję > taak - ja już tak mam od kilku dni ...:( Odpowiedz Link Zgłoś
cedrowa_gorka Re: jak zwykle w piątek 15.10.04, 14:49 a ja w domu niestety przed tv - dopadło mnie grypsko okrutne buuuu Odpowiedz Link Zgłoś
swing w takim razie 15.10.04, 14:51 mam nadzieję, że Ci puszczą coś miłego w tym tv (niestety w piątki bywa różnie) zdróweczka :-) Odpowiedz Link Zgłoś
cedrowa_gorka Re: w takim razie 15.10.04, 14:54 swing napisała: > mam nadzieję, że Ci puszczą coś miłego w tym tv > (niestety w piątki bywa różnie) > zdróweczka :-) a, dziękuję - jak nie puszczą to zawsze jest alternatywa - wypożyczyć coś fajnego... ewentualnie wcześniej iść spać :/ Odpowiedz Link Zgłoś
cedrowa_gorka Re: w sobote ma byc Amelia na tvp1 15.10.04, 15:22 wiem :) cieszę się bardzo - uwielbiam ten film ...:) Odpowiedz Link Zgłoś
serta ... 15.10.04, 15:23 ... i akurat na sam poczatek nie zdaze :( grrr ... SWING!Ale ja za to bede miala pozniej 2 tygodnie nie robienia nic,albo robienia tego na co mam ochote :P moze akurat seks tantryczny w nieco innym wykonaniu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing Serta! 15.10.04, 15:27 będę Cię trzymać za słowo i mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku bo słabo się znam na takim... wynalazku ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta Swing ! 15.10.04, 15:31 tylko wiesz,wszystko byloby ok,ale jest jeden maly problem (nie wspominalam o nim wczesniej,bo nie chcialam sobie odbierac nadzieji,ale coz ...) - nie bardzo narazie mam z kim ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing a ja... 15.10.04, 15:35 myślałam że _my_ się umawiamy!? ;-P gdybym mogła być mężczyzną - byłabym supermanem, jak kayah ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta hmmm ... 15.10.04, 15:38 ... a wiesz co,moze to taki nie glupi pomysl? ;) hihi - trzeba sie wkoncu rozwijac w tejze SZTUCE,nieprawdaz? ;) (hihi,ale glupoty mi dzis po glowie chodza) Odpowiedz Link Zgłoś
swing na początek... 15.10.04, 15:41 ...możemy miło spędzić wieczór na mieście a potem się zobaczy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta mmm ... 15.10.04, 15:43 ... wieczor powiadasz ... tylko wiesz - zadnych mezczyzn! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing o, nieee... 15.10.04, 15:44 moje plany wyjściowe właśnie cholera wzięła... a tak się cieszyłam :-( Odpowiedz Link Zgłoś
serta :( 15.10.04, 15:51 ooo,a co sie stalo? Pociesze Cie (o ile to jakiekolwiek pocieszenie) - ja przez ostatnie 5 miesiecy (pomijajac pazdziernik) ciagle dowiadywalam sie w ostatniej chwili,ze nic z tego ... Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: :( 15.10.04, 16:03 no to mnie rozumiesz, chociaż obie pewnie nie wiemy dlaczego tak musi być... Odpowiedz Link Zgłoś
swing w takim razie... 15.10.04, 16:37 nie pozostaje mi nic innego, jak wymyślić coś ciekawego na sobotę (nie poddam się tak łatwo) :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ragtime_r hmmm, ... 15.10.04, 16:59 qrna, znowu zdążyła pierwsza... te kobiety to mają nosa... Odpowiedz Link Zgłoś
swing spokojnie, Serta 15.10.04, 17:28 uwierz wreszcie, że nasza znajomość nie ma... niewłaściwego podtekstu ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta ech ... 15.10.04, 17:29 ... no dobra.W takim razie powierzam Ci jutro za zadanie pilnowanie Ql'a ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing obawiam się ... 15.10.04, 17:31 że jego trudno jest pilnować, to nie ten typ... ja też nie jestem taka skora do pilnowania ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta hmmm ... 15.10.04, 17:33 myslisz? no to ja bede musiala mu jakis pas,moze nie cnoty,ale pas bezpieczenstwa ;) zakupic ;) przynajmniej co do jednego bede pewna i spokojna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing czy nie lepiej... 15.10.04, 17:35 mężczyźnie nie jest potrzebne bezpieczeństwo ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta ... 15.10.04, 17:37 ... o,i tu sie mylisz troche ... Mysle,ze w tej kwestii Ql rowniez sie ze mna zgodzi ... Odpowiedz Link Zgłoś
swing bardzo jestem ciekawa 15.10.04, 17:41 czy rzeczywiście jestem daleka od prawdy? Odpowiedz Link Zgłoś
serta chociaż ... 15.10.04, 17:44 ... prawda jest taka,ze kazdy powinien myslec za siebie i troszczyc sie o siebie przede wszystkim,a potem dopiero na drugim miejscu ufac drugiej osobie ... mniejsza o to ... jeszcze troche i pedze na moje upojne spotkanie z wiedza ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing zaufanie 15.10.04, 17:51 to nie tylko wolność, którą dajesz komuś, ale też Twoja własna trzymaj się! Odpowiedz Link Zgłoś
serta zaufanie 15.10.04, 17:55 Zle mnie zrozumialas chyba.Nie o takim zaufaniu mowie.Mowie o zaufaniu w sprawach seksu - mam do tego podejscie takie,ze w tej kwestii troszcze sie przede wszystkim sama o siebie,dopiero na drugim miejscu wymagam od kogos,bo tak jak juz zaznaczylam wczesniej - nie przekonalyby mnie argumenty typu "nic sie nie boj","wszystko pod kontrola" itp. tez pozdrawiam! PS: mam zaufanie :) o ile mi ktos nie daje powodow do niepokoju :) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 15.10.04, 18:02 myslalam,ze mimo pokreconych,zakreconych,zamotanych ;) tekstow zorientowalas sie,ze ja dalej w temacie tabu? ;) hihi,niewazne :) Odpowiedz Link Zgłoś
swing no cóż... 15.10.04, 18:06 nie podejrzewałam, że aż do tego stopnia troszczysz się o naszego R. Odpowiedz Link Zgłoś
serta hmmm ... 15.10.04, 18:08 teraz to juz odnosze wrazenie,ze pomotalo sie kompletnie: - QL to jeden temat - seks to drugi a ze czasem polacze jedno z drugim ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing kto tu się zamotał... 15.10.04, 18:11 naprawdę nie musisz się tłumaczyć... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
swing wobec tego 15.10.04, 18:10 tym bardziej podtrzymuję zdanie, że faceci sprawami bezpieczeństwa głowy sobie nie zawracają Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 15.10.04, 18:12 dlatego ja twierdze,ze kobiety powinny to przede wszystkim robic ... :) ufff,chyba sie wkoncu zrozumialysmy ... :) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :) 15.10.04, 18:13 :) a kwestia Ql'a w pasie "bezpieczenstwa" to nie byla troska,a objaw mojego dobrego humoru jak narazie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swing bardzo ciekawe podejście :) 15.10.04, 18:16 dlaczego ja sądziłam, że bywasz zazdrosna...? Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 15.10.04, 18:20 bo pewnie,ze jestem :))) jak malo kto.Drugiej takiej zazdrosnicy nie znam. Dlatego prosilam,zebys czasem spojrzala bacznym okiem na poczynania Ql'a jak mnie nie bedzie,choc najchetniej bym go jakos "zabezpieczyla" ;) a cala reszta dalszych wypowiedzi juz raczej byla moimi wlasnymi przemysleniami na temat kontaktow miedzy kobieta a mezczyzna i tutaj juz Ql'a nie mialam doslownie na mysli. ech ... lepiej bierz te pierogi,bo zaraz uciekam Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: :))) 15.10.04, 18:24 zjadłam - pycha! też się już pakuję dlej nie wiem, co mam ze sobą zrobić... hmmm Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 15.10.04, 18:27 Moze sie na spacer wybierz? Chociaz nie wiem czy nie za zimno dzis na spacery.W kazdym razie do milego ... przeczytania :))) Odpowiedz Link Zgłoś
swing do miłego :))) 15.10.04, 18:29 pomyśl jednak, jak to wygląda, kiedy tak kobieta bez celu spaceruje ... może lepiej przespaceruję się do domu ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
serta do miłego :))) 15.10.04, 18:33 heh ... znam to z doswiadczenia,nie musze sobie wyobrazac. Chociaz ja zazwyczaj zabieram ze soba czworonoga - bezpieczniej :) pa pa pa Odpowiedz Link Zgłoś
swing widmo samotności? 15.10.04, 17:23 nieeee, niestety... (czasem jej potrzebuję, więc mnie wcale nie przeraża) po prostu - brak towarzystwa na dziś Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: widmo samotności? 15.10.04, 17:54 w końcu zostałam sama a wieczór dopiero się zaczyna nic mi nie przychodzi do głowy Odpowiedz Link Zgłoś
swing Re: widmo samotności? 15.10.04, 17:55 najgorsze, że rozmawiam sama ze sobą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greta a ja ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 17:54 Witam was moi mili... alez zmeczona wrocilam do domu....uhh... piatek, co by tu....(?) Odpowiedz Link Zgłoś
serta :))) 15.10.04, 17:57 nie zostalas sama :) ja jeszcze mam jakies 30 minut dla Ciebie ;) witaj Greta - spoznilas sie na pierogi i pizze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greta hmmm.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 18:29 czyli dla mnie pierogow nie ma...szkoda- bo glodna jestem... Odpowiedz Link Zgłoś
gretaa hmmm...a dzisiaj jest sobota.. 16.10.04, 10:27 :)) wstalam i ide zrobic kawe z pianka..:))) mhmhm... Witajcie dzis.. Odpowiedz Link Zgłoś