megafrustrat 28.11.04, 12:29 Przypominam wszystkim grzesznikom,że dziś jest Pierwsza Niedziela Adwentu.Zatem chrzanić Andrzejki i brać sie hurtem za ratowanie swoich grzesznych duszy póki jeszcze jest czas:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kana Re: Przypominam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.04, 12:44 jasne... imprezki dopiero sie zaczynaja :D Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 28.11.04, 12:47 Grzesznico!!!.Niebiosa rzucą na Cię klątwę.Nie imprezuj lecz biegnij do Światyni do spowiedzi i na nabożeństwo.Może jeszcze nie jesteś stracona do końca... Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 28.11.04, 19:48 Cholera,Adwent mi koliduje z paroma imprezami i szeroko pojętym życiem towarzyskim:((.Co by tu wykombinować... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam 29.11.04, 18:33 pewnie!....powiedz, że masz duzo ważnych okazji i musisz niestety złamać zasady.... ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 18:35 Wiesz,że Ty to masz łeb?.(To był komplement):))))).Podejmuję natychmiast niezbedne kroki. Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam 29.11.04, 18:40 dzieki ; ))) polecam sie na przyszłość! : ) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 18:42 Dzięki Ci dobry człowieku.Co ja bym sfrustrowany biedny sam począł...:) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam 29.11.04, 18:47 Ty sfrustrowany, ja znudzona...jakos musimy sobie pomagac ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 18:52 columbia napisała: > Ty sfrustrowany, ja znudzona...jakos musimy sobie pomagac ; ) Stwórzmy duet,coś jak Peteen i Sabbin.Co Ty na to?;)) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 19:01 columbia napisała: > ok...ale na czym to ma polegać? Nooo ,bedziemy sobie słodzić,pisać do siebie "kochanie","słoneczko","skarbusiu"itp....Naprawdę nie wiesz jak to jest?.Może jakiś romans nam wyjdzie?;) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam 29.11.04, 19:03 : )))))))))) mozemy spróbować, skarbie.....tylko, jak się okaże, że jednak jesteś kobietą.... ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 19:05 Potrafię Słoneczko udowodnić,że nie jestem:) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam 29.11.04, 19:08 a jak mi to udowodnisz przez internet? ..kochanie? ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 19:15 columbia napisała: > a jak mi to udowodnisz przez internet? ..kochanie? ; ) Wiesz na czym polega w hokeju tzw.spalony na niebieskiej linii?Albo obrona strefowa w koszykówce?.Nie znam kobiety,która wiedziałaby o co chodzi,Aniołku:))) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 19:25 columbia napisała: > a Ty wiesz? ; ))) No jasne!!.Może mam napisać coś o przebiegach harmonicznych w obwodach prądu trójfazowego,trójkatach mocy,reaktancji pojemnościowej i impedancji zastępczej?.;)).Jestem facetem na 100%.Słowo;) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam 29.11.04, 19:34 ..mój Ty mężczyzno [macham rzęsami].... ; )))) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 19:38 columbia napisała: > ..mój Ty mężczyzno [macham rzęsami].... ; )))) Jeszcze raz zamachaj:) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam 29.11.04, 19:39 teraz to mrugam, jak szlona...i patrzę rozanielona....i wzdycham .... : )))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 19:41 columbia napisała: > teraz to mrugam, jak szlona...i patrzę rozanielona....i > wzdycham .... : )))))))))) A na co lub na kogo patrzysz?... Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 19:55 columbia napisała: > ....to co z tym romansem, kotku? ; ))) No własnie,gdzieś mi umykasz,żabko(przepraszam,że tak od płazów,ale to komplement) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 19:58 Wymykasz się z moich ramion;).Niegrzeczna dziewczynka... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam 29.11.04, 19:59 ...drocze się....a może mam romans na boku? ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam 29.11.04, 20:02 to straszne!...ledwo zaczeliśmy, a juz się zdradzamy! a co na to Twoja dziewczyna? ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
megafrustrat Re: Przypominam 29.11.04, 20:03 Jestem zmuszony przerwać...Przyszło moje prawdziwe słonko,bynajmniej nie internetowe.Zaatakuję jutro,ok? Odpowiedz Link Zgłoś
to.ya Re: Przypominam / no ladnie... 29.11.04, 20:15 megafrustrat napisała: > No to co:)Ja też mam-z To.yą:))) Tylko Was z oczu spuscic... Zdrrrrrrrrrrrrrrrajcy... ;P Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Przypominam / no ladnie... 29.11.04, 20:20 a wiesz, że on nas zdradza jeszcze z inną! taki jest.....nikomu już nie można zaufać! ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
to.ya Re: Przypominam / no ladnie... 29.11.04, 20:24 Dzieci- mezczyzni.... Hehehehe a slodki ci on jak mniod byl.. ;)))))) wiedzialam, ze cos nie tak, wiedzialam!!!!! :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Przypominam / no ladnie... 30.11.04, 12:50 podlec z tego mega - od tygodni się z nami droczy nie wspominając o wielkiej tajemnicy, czyli: Jakiej płci jest megafrustrat? potem się okaże, że "słoneczkowałyście" z jakąś blondyną... Odpowiedz Link Zgłoś
to.ya Re: Przypominam / no ladnie... 30.11.04, 12:55 pinkpanther napisała: > potem się okaże, że "słoneczkowałyście" z jakąś blondyną... I jeszcze jak ta blondyna okaże się być farbowana, brrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!! ... ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
leofritz Coluś, skarbie 30.11.04, 16:35 Ty sobie daj spokój z tymi romansami internetowymi - to do nicego nie prowadzi. Ty sie lepiej ze mną umów wreszcie! Obiecujesz mi to już od lata, a tu już zima nastała. To jak bedzie? Odpowiedz Link Zgłoś