Dodaj do ulubionych

Byle do 22.00

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 14.05.02, 20:00
Poczekajcie aż portier odda separkowi legitymacje i będą się wynosić.
Pogadamy po tej właśnie godzinie.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:06
      mam nadzieje, ze jakos dotrwam. przed chwila w calej dzielnicy nie bylo
      pradu i jeszcze odkrylem wirua na kompie, ktory chce mi dysk zresetowac.
      co za dzien.
      po 22 powinno sie wyludnic i bedzie spokoj, cisza i w ogole lajtowo :)))
      • Gość: Mikołaj Re: Byle do 22.00 IP: *.acn.waw.pl 14.05.02, 20:09
        mikolaj7 napisał(a):

        > mam nadzieje, ze jakos dotrwam. przed chwila w calej dzielnicy nie bylo
        > pradu i jeszcze odkrylem wirua na kompie, ktory chce mi dysk zresetowac.
        > co za dzien.
        > po 22 powinno sie wyludnic i bedzie spokoj, cisza i w ogole lajtowo :)))

        Współczuję wirusa.Imejlowego?
        (sorry za pietnaście moich pustych postów)
        • mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:14
          arany nie bierz tego tak do siebie. kriss pisal to samo i jakos sie tak nie
          przejmowales.

          a wirus wirusem, tera znie moge juz nawet godziny ustawic dobrze :(

          netscape nie dziala i siedzie pod IE, ciekawe co zaraz sie zawali...
          • Gość: Mikołaj Re: Byle do 22.00 IP: *.acn.waw.pl 14.05.02, 20:18
            mikolaj7 napisał(a):

            > arany nie bierz tego tak do siebie. kriss pisal to samo i jakos sie tak nie
            > przejmowales.
            >
            > a wirus wirusem, tera znie moge juz nawet godziny ustawic dobrze :(
            >
            > netscape nie dziala i siedzie pod IE, ciekawe co zaraz sie zawali...

            Ktoś ci na imejla wirusa przesłał.Pierwszy podejrzany S_L
            fun.from.hell.pl
            ps. weż ostatnią datę 14.05.02r.:))
            • mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:22
              nie pisze z separami. hehehe,, ale wiem kto pisze. a wirus to z weba
              przybyl sam. trudno.
              • Gość: Mikołaj Re: Byle do 22.00 IP: *.acn.waw.pl 14.05.02, 20:23
                mikolaj7 napisał(a):

                > nie pisze z separami. hehehe,, ale wiem kto pisze. a wirus to z weba
                > przybyl sam. trudno.

                wlazłeś? fun.from.hell.pl
                tam nie ma wirusów data 14.05.02r
                • mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:31
                  nie wszedlem. wejde w weekend. zaraz bede sie musial i tak urywac.
      • Gość: Zbigniew Re: Byle do 22.00 IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 14.05.02, 20:23
        mikolaj7 napisał(a):

        > mam nadzieje, ze jakos dotrwam. przed chwila w calej dzielnicy nie bylo
        > pradu i jeszcze odkrylem wirua na kompie, ktory chce mi dysk zresetowac.
        > co za dzien.
        > po 22 powinno sie wyludnic i bedzie spokoj, cisza i w ogole lajtowo :)))

        Jak długo nie było prądu?
        Pewnie z powodu burzy.
        • mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:30
          z 15 minut. wystrczylo, zeby dobic mojego kompka :(

          wczesniej jeszcze dzialal, bo od tygodnia go nie wylaczalem, ale teraz...
          wirus dal o sobie znac !
          • Gość: Mikołaj Re: Byle do 21.00 IP: *.acn.waw.pl 14.05.02, 20:32
            mikolaj7 napisał(a):

            > z 15 minut. wystrczylo, zeby dobic mojego kompka :(
            >
            > wczesniej jeszcze dzialal, bo od tygodnia go nie wylaczalem, ale teraz...
            > wirus dal o sobie znac !
            gdzie teraz piszesz?
            • mikolaj7 Re: Byle do 21.00 14.05.02, 20:37
              no w domu, na zarazonym kompie. nie boj sie, to sie nie roznosi przez
              forum.
              • Gość: skks Re: Byle do 21.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 14.05.02, 21:02
                To chyba nie z Muszyny? ten wir?
                Tu kompków nie sprawdzałem:(((
                a wysyłałem do Ciebie Emila.
                :-))) skks
                • Gość: skks Re: Byle do 21.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 14.05.02, 21:25
                  Zamykają i gonią:(((
                  :-))) skks
                  • Gość: peteen Re: Byle do 21.00 IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.02, 22:07
                    no, minęła 22, jak tam, pa pa i spać poszli ?
                    :)))
                    • faciu Re: Byle do 21.00 14.05.02, 22:19
                      No raczej tak...
    • Gość: kathy38 Re: Byle do 22.00 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 14.05.02, 22:23
      A wiecie co, przed południem też jest sympatycznie na forum, ale nie każdy ma
      wtedy dostęp do kompa z netem. Chociaż dobrze, że nie każdy.
      Pozdrawiam, K.
      • faciu Re: Byle do 22.00 14.05.02, 22:27
        Przed południem niektórzy pracują... ;(
        • Gość: kathy38 Re: Byle do 22.00 IP: *.chello.pl / 62.179.0.* 14.05.02, 22:29
          faciu napisał(a):

          > Przed południem niektórzy pracują... ;(

          Jedno drugiemu nie przeszkadza :)
          • Gość: peteen Re: Byle do 22.00 IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.02, 22:35
            no, ale czasem trzeba trochę posymulować... pracę
            :)))
            • Gość: kathy38 Re: Byle do 22.00 IP: *.chello.pl / 62.179.0.* 14.05.02, 22:40
              Ludzie strasznie narzekają na windowsy, ale one są stworzone do takich celów.
              Jeden klik i okno Ci się zamyka, na ekranie piękny wykres lub co tam innego
              robisz a gdy nikt nie widzi, klik i znów masz forum przed oczami. Do tego
              jeszcze niezły jest otwarty jakiś edytor np. Word, piszesz coś pracowicie, pot
              Ci leci z czoła, a potem: skopiuj, rozwiń forum, wklej i wyślij. Pomału
              dochodzę do perfekcji.
              Kurcze, jak to czyta mój kierownik ...
              • faciu Re: Byle do 22.00 14.05.02, 22:46
                Hmmm je to często jestem w tzw. terenie.. no a poza tym w pracy dopiero będą
                instalować modem...(kiedy to nie wiem), ale to nie to samo ci stałe
                łącze....Kierownik dla mnie to nie jest na szczęście problem...
                • Gość: peteen Re: Byle do 22.00 IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.02, 22:48
                  ja miałem miody w poprzedniej pracy ( isdn ), teraz muszę "jechać" z domu na
                  normalnym modemie, tepsa mnie zabija rachunkami...
                  :(((
                  • faciu Re: Byle do 22.00 14.05.02, 22:55
                    Oj toś ugotowany (zważywszy że często nadajesz)....Ja przy modemie byłem tylko
                    miesiąc...i to wystarczy.
                    Ale modem w pracy, oj.....parę godzin na forum dziennie - rachunek
                    odpowiedni...no to by mnie chyba zwolnili...
              • m.in Re: Byle do 22.00 15.05.02, 09:13
                kathy38!
                pracujecie w firmie w sieci? cóż jest możliwe, ze można sprawdzić co w danej
                chwili robisz - z innego komputera
                wyłaczyć Ci klawiaturę...
                nie przejmuj się, albo zwierzchnicy lubią inwigilować, albo nie
                w pierwszym przypadku już wiedzą
                w drugim - masz problem z głowy
                mam parę anegdot w tym temacie, ale to może nie na forum :)))
                • kathy38 Re: Byle do 22.00 15.05.02, 09:22
                  Hej, widzę, że jednak byłeś dziś wcześniej ode mnie na forum. Ale ja w tym
                  czasie pobierałam nauki na temat możliwości namierzenia separków. Tak pracuję w
                  sieci, powiem więcej w samym jej sercu i dokładnie znam możliwości i sposoby
                  inwigilacji. Ale nie tego się obawiam. Znacznie gorsze jest wrażenie jak się
                  ciągle widzi ekran monitora pokazujący tematy nie związane z pracą. Więc
                  staram się aby jednak był ukryty w pasku zadań.
                  Pozdrawiam, K.
                  • Gość: skks Re: Byle do 22.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 15.05.02, 10:07
                    Kathy!!!
                    Jak pewnie wiesz jestem nauczany na podręcznikach, jeszcze przedwojennych i
                    wiem, że za donosy na własnego ojca, to pewne dzieciątko w Związku Radzieckim
                    było wynagradzane, jak będziesz we wpracy zajmować się Forum a nie Pracą to
                    doniosę:)), gdzie trzeba.
                    :-))) skks
                    • kathy38 Re: Byle do 22.00 15.05.02, 10:18
                      Ależ ja pracuję! Robię sobie tylko krótkie przerwy. :)
                      • Gość: skks Re: Byle do 22.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 15.05.02, 10:26
                        I bardzo dobrze. Człek wypoczęty intensywnie, lepiej pracuje:))
                        :-))) skks
                        • m.in Re: Byle do 22.00 15.05.02, 10:31
                          a ja własnie oczekuję na zlecenie, miało być pół godziny temu, nie ma, więc
                          siedze na forum i CZEKAM
                          • Gość: skks Re: Byle do 22.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 15.05.02, 10:35
                            To masz fajny przerywnik.A ważne to zlecenie?
                            :-))) skks
                            • m.in Re: Byle do 22.00 15.05.02, 10:46
                              nieee, normalka
                              o tyle przyjemne, ze będę musiał wyjść z biura,
                              myślę, że spacer (po drodze) na Kazimierz to przyjemna rzecz
                              zazdroszczę Ci skks, też chciałbym pracowac na Kazimierzu (nie tylko ze względu
                              na bliskość domku)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka