Gość: Zbigniew IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 14.05.02, 20:00 Poczekajcie aż portier odda separkowi legitymacje i będą się wynosić. Pogadamy po tej właśnie godzinie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:06 mam nadzieje, ze jakos dotrwam. przed chwila w calej dzielnicy nie bylo pradu i jeszcze odkrylem wirua na kompie, ktory chce mi dysk zresetowac. co za dzien. po 22 powinno sie wyludnic i bedzie spokoj, cisza i w ogole lajtowo :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikołaj Re: Byle do 22.00 IP: *.acn.waw.pl 14.05.02, 20:09 mikolaj7 napisał(a): > mam nadzieje, ze jakos dotrwam. przed chwila w calej dzielnicy nie bylo > pradu i jeszcze odkrylem wirua na kompie, ktory chce mi dysk zresetowac. > co za dzien. > po 22 powinno sie wyludnic i bedzie spokoj, cisza i w ogole lajtowo :))) Współczuję wirusa.Imejlowego? (sorry za pietnaście moich pustych postów) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:14 arany nie bierz tego tak do siebie. kriss pisal to samo i jakos sie tak nie przejmowales. a wirus wirusem, tera znie moge juz nawet godziny ustawic dobrze :( netscape nie dziala i siedzie pod IE, ciekawe co zaraz sie zawali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikołaj Re: Byle do 22.00 IP: *.acn.waw.pl 14.05.02, 20:18 mikolaj7 napisał(a): > arany nie bierz tego tak do siebie. kriss pisal to samo i jakos sie tak nie > przejmowales. > > a wirus wirusem, tera znie moge juz nawet godziny ustawic dobrze :( > > netscape nie dziala i siedzie pod IE, ciekawe co zaraz sie zawali... Ktoś ci na imejla wirusa przesłał.Pierwszy podejrzany S_L fun.from.hell.pl ps. weż ostatnią datę 14.05.02r.:)) Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:22 nie pisze z separami. hehehe,, ale wiem kto pisze. a wirus to z weba przybyl sam. trudno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikołaj Re: Byle do 22.00 IP: *.acn.waw.pl 14.05.02, 20:23 mikolaj7 napisał(a): > nie pisze z separami. hehehe,, ale wiem kto pisze. a wirus to z weba > przybyl sam. trudno. wlazłeś? fun.from.hell.pl tam nie ma wirusów data 14.05.02r Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:31 nie wszedlem. wejde w weekend. zaraz bede sie musial i tak urywac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbigniew Re: Byle do 22.00 IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 14.05.02, 20:23 mikolaj7 napisał(a): > mam nadzieje, ze jakos dotrwam. przed chwila w calej dzielnicy nie bylo > pradu i jeszcze odkrylem wirua na kompie, ktory chce mi dysk zresetowac. > co za dzien. > po 22 powinno sie wyludnic i bedzie spokoj, cisza i w ogole lajtowo :))) Jak długo nie było prądu? Pewnie z powodu burzy. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Byle do 22.00 14.05.02, 20:30 z 15 minut. wystrczylo, zeby dobic mojego kompka :( wczesniej jeszcze dzialal, bo od tygodnia go nie wylaczalem, ale teraz... wirus dal o sobie znac ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikołaj Re: Byle do 21.00 IP: *.acn.waw.pl 14.05.02, 20:32 mikolaj7 napisał(a): > z 15 minut. wystrczylo, zeby dobic mojego kompka :( > > wczesniej jeszcze dzialal, bo od tygodnia go nie wylaczalem, ale teraz... > wirus dal o sobie znac ! gdzie teraz piszesz? Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: Byle do 21.00 14.05.02, 20:37 no w domu, na zarazonym kompie. nie boj sie, to sie nie roznosi przez forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skks Re: Byle do 21.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 14.05.02, 21:02 To chyba nie z Muszyny? ten wir? Tu kompków nie sprawdzałem:((( a wysyłałem do Ciebie Emila. :-))) skks Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skks Re: Byle do 21.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 14.05.02, 21:25 Zamykają i gonią:((( :-))) skks Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen Re: Byle do 21.00 IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.02, 22:07 no, minęła 22, jak tam, pa pa i spać poszli ? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kathy38 Re: Byle do 22.00 IP: *.chello.pl / *.chello.pl 14.05.02, 22:23 A wiecie co, przed południem też jest sympatycznie na forum, ale nie każdy ma wtedy dostęp do kompa z netem. Chociaż dobrze, że nie każdy. Pozdrawiam, K. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kathy38 Re: Byle do 22.00 IP: *.chello.pl / 62.179.0.* 14.05.02, 22:29 faciu napisał(a): > Przed południem niektórzy pracują... ;( Jedno drugiemu nie przeszkadza :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen Re: Byle do 22.00 IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.02, 22:35 no, ale czasem trzeba trochę posymulować... pracę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kathy38 Re: Byle do 22.00 IP: *.chello.pl / 62.179.0.* 14.05.02, 22:40 Ludzie strasznie narzekają na windowsy, ale one są stworzone do takich celów. Jeden klik i okno Ci się zamyka, na ekranie piękny wykres lub co tam innego robisz a gdy nikt nie widzi, klik i znów masz forum przed oczami. Do tego jeszcze niezły jest otwarty jakiś edytor np. Word, piszesz coś pracowicie, pot Ci leci z czoła, a potem: skopiuj, rozwiń forum, wklej i wyślij. Pomału dochodzę do perfekcji. Kurcze, jak to czyta mój kierownik ... Odpowiedz Link Zgłoś
faciu Re: Byle do 22.00 14.05.02, 22:46 Hmmm je to często jestem w tzw. terenie.. no a poza tym w pracy dopiero będą instalować modem...(kiedy to nie wiem), ale to nie to samo ci stałe łącze....Kierownik dla mnie to nie jest na szczęście problem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peteen Re: Byle do 22.00 IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.02, 22:48 ja miałem miody w poprzedniej pracy ( isdn ), teraz muszę "jechać" z domu na normalnym modemie, tepsa mnie zabija rachunkami... :((( Odpowiedz Link Zgłoś
faciu Re: Byle do 22.00 14.05.02, 22:55 Oj toś ugotowany (zważywszy że często nadajesz)....Ja przy modemie byłem tylko miesiąc...i to wystarczy. Ale modem w pracy, oj.....parę godzin na forum dziennie - rachunek odpowiedni...no to by mnie chyba zwolnili... Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: Byle do 22.00 15.05.02, 09:13 kathy38! pracujecie w firmie w sieci? cóż jest możliwe, ze można sprawdzić co w danej chwili robisz - z innego komputera wyłaczyć Ci klawiaturę... nie przejmuj się, albo zwierzchnicy lubią inwigilować, albo nie w pierwszym przypadku już wiedzą w drugim - masz problem z głowy mam parę anegdot w tym temacie, ale to może nie na forum :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kathy38 Re: Byle do 22.00 15.05.02, 09:22 Hej, widzę, że jednak byłeś dziś wcześniej ode mnie na forum. Ale ja w tym czasie pobierałam nauki na temat możliwości namierzenia separków. Tak pracuję w sieci, powiem więcej w samym jej sercu i dokładnie znam możliwości i sposoby inwigilacji. Ale nie tego się obawiam. Znacznie gorsze jest wrażenie jak się ciągle widzi ekran monitora pokazujący tematy nie związane z pracą. Więc staram się aby jednak był ukryty w pasku zadań. Pozdrawiam, K. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skks Re: Byle do 22.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 15.05.02, 10:07 Kathy!!! Jak pewnie wiesz jestem nauczany na podręcznikach, jeszcze przedwojennych i wiem, że za donosy na własnego ojca, to pewne dzieciątko w Związku Radzieckim było wynagradzane, jak będziesz we wpracy zajmować się Forum a nie Pracą to doniosę:)), gdzie trzeba. :-))) skks Odpowiedz Link Zgłoś
kathy38 Re: Byle do 22.00 15.05.02, 10:18 Ależ ja pracuję! Robię sobie tylko krótkie przerwy. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skks Re: Byle do 22.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 15.05.02, 10:26 I bardzo dobrze. Człek wypoczęty intensywnie, lepiej pracuje:)) :-))) skks Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: Byle do 22.00 15.05.02, 10:31 a ja własnie oczekuję na zlecenie, miało być pół godziny temu, nie ma, więc siedze na forum i CZEKAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skks Re: Byle do 22.00 IP: *.muszyny.sdi.tpnet.pl 15.05.02, 10:35 To masz fajny przerywnik.A ważne to zlecenie? :-))) skks Odpowiedz Link Zgłoś
m.in Re: Byle do 22.00 15.05.02, 10:46 nieee, normalka o tyle przyjemne, ze będę musiał wyjść z biura, myślę, że spacer (po drodze) na Kazimierz to przyjemna rzecz zazdroszczę Ci skks, też chciałbym pracowac na Kazimierzu (nie tylko ze względu na bliskość domku) Odpowiedz Link Zgłoś