Gość: ja IP: *.server.ntli.net 25.04.05, 23:22 nie moge sie na to doczekac. Panie Prezydencie nie zmieknij. Wywalic tych smierdxieli. Ponad 90% osob chce zamkniecia gieldy. Nie moze nam pozostale niecale 10% dyktowac co robic Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bart Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 23:32 zgadzam się! Panie prezydencie prosze jednak postarać się o ratowanie dobrego imienia i odpowiednią ocenę Pańskiej kadencji - proszę zacząć od tej sprawy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus Mydlenie oczu IP: *.zax.pl / *.zax.pl 26.04.05, 01:51 Majchrowski chce uniknąć odpowiedzialności za fiasko szybkiego tramwaju i przebudowy Ronda Mogilskiego.Czepi się giełdy,aby odwrócić uwagę od swojej nieudolności. Czy Panu Prezydentowi paluszkiem trzeba pokazać,że skoro prace zawieszono,na rondzie można by odblokować odcinek w stronę Pilotów i Huty ? Ile miesięcy trwać będzie niepotrzebny objazd ? Rusz głową człowieku, miej jaja !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mn Re: Mydlenie oczu IP: w3cache.* / *.2-0.pl 26.04.05, 07:24 Przecież rondo właśnie otwierają z powrotem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutus Re: Mydlenie oczu IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 27.04.05, 01:41 NO WŁAŚNIE :-[ A mieli je przebudowywać :-[ Pzdr. LOKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: takoż ale ma możliwości.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 20:06 mianowicie ulokować tych lokatorów -niedbających o lokale w swoich kammienicach, a ma ich ponoć kilka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 08:58 Czyli giełda padła. I słusznie. Majchrowski jak się uprze to nie ma bata. Już sp... okolice Kuźnicy plebsem z Marczyńskiego i próbuje na Woli Duchackiej. A przy okazji. Może podjedziesz czasem Majchrowski uciszyć Twoje "dzieci" na Marczyńskiego albo chociaż wybuduj im jakieś boisko albo plac zabaw. Co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk GAZETO NIE ODPUSCIC!! IP: *.in-addr.btopenworld.com 26.04.05, 11:35 GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!! TO DZIEKI WAM TEN TEMAT WROCIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WAW SMIERDZACA GIELDA IP: *.in-addr.btopenworld.com 26.04.05, 12:06 ci goscie z tej gieldy dobrze wiedza ze nastopi jej koniec i nawet nie probuja tego rozwiazac polubownie. Mogliby np. sprzedac ten teren, albo urzadzic tam parking a tak to nie beda mieli nic i DOBRZE!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M.Paciorek Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.rmf.pl / *.rmf.pl 26.04.05, 16:22 Wypraszam sobie, zarabiam na chleb właśnie na tej giełdzie. I napewno nie śmierdzę, ani giełda nie śmierdzi. Cały czas tylko nadajecie i źle życzycie wszystkim tym, którzy tam pracują. My przecież płacimy podatki, prowadzimy firmy, które w tej chwili opierają się przede wszystkim na handlu w tym miejscu. Chcecie zamknąć proszę bardzo, ale dzięki takiej decyzji setki ludzi straci pracę. Może warto pomysleć o sensownych rozwiązaniach komunikacyjnych w Balicach. Jest tam przecież na tyle dużo miejsca, żeby poszerzyć drogę i wyodrębnić specjalny pas ruchu dla tych, którzy jadą na lotnisko. Giełda mogła by być wizytówka miasta, gdyby można było ją zmodernizować, ot chociażby tak jak Tandetę. Zamknąć to najprostsze rozwiązanie. Na koniec dodam, że jeżeli ktoś uważa, że teraz giełda działa nielegalnie to niech mi odpowie na pytanie dlaczego co tydzień chodzi po niej przedstawiciel Urzędu Miasta Krakowa z Wydziału Finansowego i pobiera od nas opłaty targowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waq Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.in-addr.btopenworld.com 26.04.05, 18:44 co ty gadasz???, gielda w tym miejscu nie ma miejsca. Trzeba ja przenies gdzie indziej i tyle , na pewno miasto zaoferuje cos w zamiane ale wy na sile musicie tam, coooo samoloty przywoza wam klientow????????? Jak nie chcecie sie przeniesc to nie bedziecie mieli nic i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M.Paciorek Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.rmf.pl / *.rmf.pl 27.04.05, 12:21 Czekamy na propozycje, my tez mamy pomysły na rozwiązania tego problemu. Tylko, że nikt nie chce z nami rozmawiać. Problem jest i to bardzo duży, ale wkurza mnie to, że rozwiązuje się go jedynie z rozmawiając z jedną stroną zainteresowaną, a są jeszcze przynajmniej dwie grupy. Jedni to właściciel giełdy zaś drudzy to my: handlujący i pracujący na giełdzie. Wszędzie, gdzie czytam artykuły dotyczące Giełdy Samochodowej w Balicach jest tylko odniesienie do stanowiska Urzędu Miasta, a gdzie wypowiedzi pozostałych stron? Chyba, że afera ta ma pomóc np. Panu Prezydentowi. Gdzie rzetelność dziennikarska? Gdzie obiektywizm? Który z tych dziennikarzy, którzy opisują problemy Giełdy poświęcił swój wolny czas w niedzielę po to, żeby przyjechać do nas i z nami porozmawiać? W kwestii zamknięcia Giełdy nie mówię tak, ani nie mówię nie jedyne czego chcę to sprawiedliwości, informacji, porozumienia i demokratycznych rozwiązań. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.04.05, 14:26 Wyjaśnię to Pani obrazowo: Wpadła Pani za kołnierz mrówka. Wytrzepuje ją Pani stamtąd, czy podejmuje z nią „rozmowy”? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wqqq Gielda musi zniknac IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.04.05, 14:40 Chyba wszyscu ktorzy tam handluja wiedza od dawna ze gielda bedzie musial azniknac, juz raz byla zamknieta to zagraliscie ludziom na nosie, wiec nie bedziecie miec nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l Re: Gielda musi zniknac IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.04.05, 14:52 Otóż to! Propozycje „rozmów” są w tej sytuacji, najdelikatniej mówiąc, bezczelnością. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp1 Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net 27.04.05, 16:15 nikt nie chce z wami rozmawiac??? bo sie usmieje... uparliscie sie zeby miec gielde wlasnie po tej stronie Krakowa, nowa od Rybitw Wam nie odpowiada?? Odpowiedz Link Zgłoś
mn7 Re: SMIERDZACA GIELDA 27.04.05, 16:38 Gość portalu: ppp1 napisał(a): > nikt nie chce z wami rozmawiac??? bo sie usmieje... uparliscie sie zeby miec > gielde wlasnie po tej stronie Krakowa, nowa od Rybitw Wam nie odpowiada?? Jeśłi się nie mylę, legalna giełda jest nie "od Rybitw" ale w Branicach, ale może mam nieaktualne informacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qq Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.04.05, 18:03 obojetne gdzie ale nie kolo lotniska. WYNOCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awwwww Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.04.05, 18:04 Na terenie gieldy moglby byc calkiemniezly dworzec autobusowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Öckerö Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.lernia.se 26.04.05, 13:06 Zamknac ten balagan!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten bałagan uporządkować, giełda jest potrzebna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 20:10 -jest na nią masa miejsca prszy wyjeździe z Bielan przed Kryspinowem, obok autostrady, wystarczy zechcieć, a jest gdzie to zrobić - dojazd troche marny, ale i tak o niebo lepszy jak w Gliwicach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stumpy Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: 62.111.139.* 26.04.05, 19:31 >>Tymczasem o zagrożeniu dla ruchu lotniczego spowodowanego targowiskiem wielokrotnie mówiły władze portu i prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Podczas weekendu samochody z giełdy blokują bramy ewakuacyjne lotniska.<< To co robią służby odpowiedzialne za egzekwowanie od kierowców stosowania się do przepisów ruchu drogowego????? Przecież wokół giełdy funkcjonują parkingi. Ile to pieniędzy z miejskiej kasy ucieka z tytułu nie wyegzekwowania mandatów od blokujących bramy kierowców Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzzzzzzzzz Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.boreknet.com 26.04.05, 20:13 gielda kole w oczy-won od prywatnego malego interesu, przenieść lotnisko, drogie ,glosne i dla burżujów, nie może być jeszcze 10km od krakowa. pozamykać radnychi innych złodzieji np. straż miejską i zacząć robić porządek, pozdrawiam wszystkich normalnych mieszkancow naszego miasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waqqq wypieprzyc gielde IP: *.server.ntli.net 26.04.05, 22:39 Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!! Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płacący.podatki Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.05, 13:19 > To co robią służby odpowiedzialne za egzekwowanie od kierowców > stosowania się do przepisów ruchu drogowego????? Policja nie potrafi. Straż Miejska też nie potrafi. Po co nam takie służby porządkowe, które nawet po batalii artykułów w gazetach, nie potrafią ruszyć d. i mandatować, zakładać blokady, wywozić na lawetach itd? A jeśli to parkowanie jest legalne, to wina zarządcy dróg że tak pozwala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLO I Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.chello.pl 26.04.05, 20:49 Tak MAjchrowski powiedział?????? Leże i koonam ze śmiechu. Przecież to jest nasz lokalny Marek Pol. Pamiętacie ta ofiarę?? Juz widze jak likwidują giełdę. JM będzie w nich papuciami rzucał???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woit Won Won IP: *.server.ntli.net 26.04.05, 22:41 Gielda miala byc juz dawno przeniesiona to cwaniaczki ktorzy tam handluja grali wszystkim na nosie, teraz powinni im ten caly burdel zamknac i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak Re: Won Won IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.04.05, 15:21 zamknac na cztery spusty!!mieli czas sie dogadac, to woleli igrac wszystkim na nosie, teraz czas uplynal!!!!! WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!! WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!! WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!! WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!! WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!! WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!! WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!! WON!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubapowiatowy wężykiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.05, 19:41 Jasiu, ja Ciebie bardzo przepraszam, ale weź ty pokaż panu Prezydentowi, gdzie Pan Prezydent może skoczyć Panu Kulce. A Pan, Panie Kulka, nie bądź rura i nie pękaj. Wprawdzie robisz Pan niezły burdel, ale trzeba wreszcie ludziom pokazać, kto tu naprawdę rządzi. Odpowiedz Link Zgłoś