Dodaj do ulubionych

Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia

IP: *.server.ntli.net 25.04.05, 23:22
nie moge sie na to doczekac. Panie Prezydencie nie zmieknij. Wywalic tych
smierdxieli. Ponad 90% osob chce zamkniecia gieldy. Nie moze nam pozostale
niecale 10% dyktowac co robic
Obserwuj wątek
    • Gość: bart Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 23:32
      zgadzam się! Panie prezydencie prosze jednak postarać się o ratowanie dobrego
      imienia i odpowiednią ocenę Pańskiej kadencji - proszę zacząć od tej sprawy!
    • Gość: krakus Mydlenie oczu IP: *.zax.pl / *.zax.pl 26.04.05, 01:51
      Majchrowski chce uniknąć odpowiedzialności za fiasko szybkiego tramwaju i
      przebudowy Ronda Mogilskiego.Czepi się giełdy,aby odwrócić uwagę od swojej
      nieudolności. Czy Panu Prezydentowi paluszkiem trzeba pokazać,że skoro prace
      zawieszono,na rondzie można by odblokować odcinek w stronę Pilotów i Huty ? Ile
      miesięcy trwać będzie niepotrzebny objazd ? Rusz głową człowieku, miej jaja !!!
      • Gość: mn Re: Mydlenie oczu IP: w3cache.* / *.2-0.pl 26.04.05, 07:24
        Przecież rondo właśnie otwierają z powrotem.
        • Gość: Locutus Re: Mydlenie oczu IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 27.04.05, 01:41
          NO WŁAŚNIE :-[

          A mieli je przebudowywać :-[

          Pzdr.
          LOKI
      • Gość: takoż ale ma możliwości.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 20:06
        mianowicie ulokować tych lokatorów -niedbających o lokale w swoich kammienicach,
        a ma ich ponoć kilka...
    • Gość: Tomek Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 08:58
      Czyli giełda padła. I słusznie. Majchrowski jak się uprze to nie ma bata. Już
      sp... okolice Kuźnicy plebsem z Marczyńskiego i próbuje na Woli Duchackiej.
      A przy okazji. Może podjedziesz czasem Majchrowski uciszyć Twoje "dzieci" na
      Marczyńskiego albo chociaż wybuduj im jakieś boisko albo plac zabaw. Co?
      • Gość: luk GAZETO NIE ODPUSCIC!! IP: *.in-addr.btopenworld.com 26.04.05, 11:35
        GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE
        ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO
        NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!!GAZETO NIE ODPUSCIC!! TO DZIEKI WAM TEN
        TEMAT WROCIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: WAW SMIERDZACA GIELDA IP: *.in-addr.btopenworld.com 26.04.05, 12:06
        ci goscie z tej gieldy dobrze wiedza ze nastopi jej koniec i nawet nie probuja
        tego rozwiazac polubownie. Mogliby np. sprzedac ten teren, albo urzadzic tam
        parking a tak to nie beda mieli nic i DOBRZE!!!!!!!!!
        • Gość: M.Paciorek Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.rmf.pl / *.rmf.pl 26.04.05, 16:22
          Wypraszam sobie, zarabiam na chleb właśnie na tej giełdzie. I napewno nie
          śmierdzę, ani giełda nie śmierdzi. Cały czas tylko nadajecie i źle życzycie
          wszystkim tym, którzy tam pracują. My przecież płacimy podatki, prowadzimy
          firmy, które w tej chwili opierają się przede wszystkim na handlu w tym
          miejscu. Chcecie zamknąć proszę bardzo, ale dzięki takiej decyzji setki ludzi
          straci pracę. Może warto pomysleć o sensownych rozwiązaniach komunikacyjnych w
          Balicach. Jest tam przecież na tyle dużo miejsca, żeby poszerzyć drogę i
          wyodrębnić specjalny pas ruchu dla tych, którzy jadą na lotnisko. Giełda mogła
          by być wizytówka miasta, gdyby można było ją zmodernizować, ot chociażby tak
          jak Tandetę. Zamknąć to najprostsze rozwiązanie. Na koniec dodam, że jeżeli
          ktoś uważa, że teraz giełda działa nielegalnie to niech mi odpowie na pytanie
          dlaczego co tydzień chodzi po niej przedstawiciel Urzędu Miasta Krakowa z
          Wydziału Finansowego i pobiera od nas opłaty targowe?
          • Gość: waq Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.in-addr.btopenworld.com 26.04.05, 18:44
            co ty gadasz???, gielda w tym miejscu nie ma miejsca. Trzeba ja przenies gdzie
            indziej i tyle , na pewno miasto zaoferuje cos w zamiane ale wy na sile musicie
            tam, coooo samoloty przywoza wam klientow????????? Jak nie chcecie sie
            przeniesc to nie bedziecie mieli nic i
            tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: M.Paciorek Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.rmf.pl / *.rmf.pl 27.04.05, 12:21
              Czekamy na propozycje, my tez mamy pomysły na rozwiązania tego problemu. Tylko,
              że nikt nie chce z nami rozmawiać. Problem jest i to bardzo duży, ale wkurza
              mnie to, że rozwiązuje się go jedynie z rozmawiając z jedną stroną
              zainteresowaną, a są jeszcze przynajmniej dwie grupy. Jedni to właściciel
              giełdy zaś drudzy to my: handlujący i pracujący na giełdzie. Wszędzie, gdzie
              czytam artykuły dotyczące Giełdy Samochodowej w Balicach jest tylko odniesienie
              do stanowiska Urzędu Miasta, a gdzie wypowiedzi pozostałych stron? Chyba, że
              afera ta ma pomóc np. Panu Prezydentowi. Gdzie rzetelność dziennikarska? Gdzie
              obiektywizm? Który z tych dziennikarzy, którzy opisują problemy Giełdy
              poświęcił swój wolny czas w niedzielę po to, żeby przyjechać do nas i z nami
              porozmawiać? W kwestii zamknięcia Giełdy nie mówię tak, ani nie mówię nie
              jedyne czego chcę to sprawiedliwości, informacji, porozumienia i
              demokratycznych rozwiązań.
              • Gość: l Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.04.05, 14:26
                Wyjaśnię to Pani obrazowo: Wpadła Pani za kołnierz mrówka. Wytrzepuje ją Pani
                stamtąd, czy podejmuje z nią „rozmowy”?
              • Gość: wqqq Gielda musi zniknac IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.04.05, 14:40
                Chyba wszyscu ktorzy tam handluja wiedza od dawna ze gielda bedzie musial
                azniknac, juz raz byla zamknieta to zagraliscie ludziom na nosie, wiec nie
                bedziecie miec nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • Gość: l Re: Gielda musi zniknac IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.04.05, 14:52
                  Otóż to!
                  Propozycje „rozmów” są w tej sytuacji, najdelikatniej mówiąc, bezczelnością.
              • Gość: ppp1 Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net 27.04.05, 16:15
                nikt nie chce z wami rozmawiac??? bo sie usmieje... uparliscie sie zeby miec
                gielde wlasnie po tej stronie Krakowa, nowa od Rybitw Wam nie odpowiada??
                • mn7 Re: SMIERDZACA GIELDA 27.04.05, 16:38
                  Gość portalu: ppp1 napisał(a):

                  > nikt nie chce z wami rozmawiac??? bo sie usmieje... uparliscie sie zeby miec
                  > gielde wlasnie po tej stronie Krakowa, nowa od Rybitw Wam nie odpowiada??

                  Jeśłi się nie mylę, legalna giełda jest nie "od Rybitw" ale w Branicach, ale
                  może mam nieaktualne informacje.

                  • Gość: qq Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.04.05, 18:03
                    obojetne gdzie ale nie kolo lotniska. WYNOCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: awwwww Re: SMIERDZACA GIELDA IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.04.05, 18:04
                    Na terenie gieldy moglby byc calkiemniezly dworzec autobusowy
    • Gość: Öckerö Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.lernia.se 26.04.05, 13:06
      Zamknac ten balagan!!!!
      • Gość: ten bałagan uporządkować, giełda jest potrzebna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 20:10
        -jest na nią masa miejsca prszy wyjeździe z Bielan przed Kryspinowem, obok
        autostrady, wystarczy zechcieć, a jest gdzie to zrobić - dojazd troche marny,
        ale i tak o niebo lepszy jak w Gliwicach.
    • Gość: Stumpy Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: 62.111.139.* 26.04.05, 19:31
      >>Tymczasem o zagrożeniu dla ruchu lotniczego spowodowanego targowiskiem
      wielokrotnie mówiły władze portu i prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Podczas
      weekendu samochody z giełdy blokują bramy ewakuacyjne lotniska.<<
      To co robią służby odpowiedzialne za egzekwowanie od kierowców stosowania się do
      przepisów ruchu drogowego?????
      Przecież wokół giełdy funkcjonują parkingi.
      Ile to pieniędzy z miejskiej kasy ucieka z tytułu nie wyegzekwowania mandatów od
      blokujących bramy kierowców
      • Gość: zzzzzzzzzz Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.boreknet.com 26.04.05, 20:13
        gielda kole w oczy-won od prywatnego malego interesu, przenieść lotnisko,
        drogie ,glosne i dla burżujów, nie może być jeszcze 10km od krakowa. pozamykać
        radnychi innych złodzieji np. straż miejską i zacząć robić porządek, pozdrawiam
        wszystkich normalnych mieszkancow naszego miasta
        • Gość: waqqq wypieprzyc gielde IP: *.server.ntli.net 26.04.05, 22:39
          Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc
          ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta
          smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca
          gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!
          Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc ta smierdzaca gielde!!!Wypieprzyc
          ta smierdzaca gielde!!!
      • Gość: płacący.podatki Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.05, 13:19
        > To co robią służby odpowiedzialne za egzekwowanie od kierowców
        > stosowania się do przepisów ruchu drogowego?????

        Policja nie potrafi.
        Straż Miejska też nie potrafi.

        Po co nam takie służby porządkowe, które nawet po batalii artykułów w gazetach, nie potrafią ruszyć d. i mandatować, zakładać blokady, wywozić na lawetach itd?

        A jeśli to parkowanie jest legalne, to wina zarządcy dróg że tak pozwala.
    • Gość: OLO I Re: Prezydent: giełda w Balicach do zamknięcia IP: *.chello.pl 26.04.05, 20:49
      Tak MAjchrowski powiedział?????? Leże i koonam ze śmiechu. Przecież to jest nasz lokalny Marek Pol. Pamiętacie ta ofiarę?? Juz widze jak likwidują giełdę. JM będzie w nich papuciami rzucał????
      • Gość: woit Won Won IP: *.server.ntli.net 26.04.05, 22:41
        Gielda miala byc juz dawno przeniesiona to cwaniaczki ktorzy tam handluja grali
        wszystkim na nosie, teraz powinni im ten caly burdel zamknac i
        tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: tak Re: Won Won IP: *.in-addr.btopenworld.com 27.04.05, 15:21
          zamknac na cztery spusty!!mieli czas sie dogadac, to woleli igrac wszystkim na
          nosie, teraz czas uplynal!!!!! WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!
          WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!
          WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!
          WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!
          WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!
          WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!
          WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!WON!!!!
          WON!!!!
    • Gość: kubapowiatowy wężykiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.05, 19:41
      Jasiu, ja Ciebie bardzo przepraszam, ale weź ty pokaż panu Prezydentowi, gdzie
      Pan Prezydent może skoczyć Panu Kulce. A Pan, Panie Kulka, nie bądź rura i nie
      pękaj. Wprawdzie robisz Pan niezły burdel, ale trzeba wreszcie ludziom pokazać,
      kto tu naprawdę rządzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka