Dodaj do ulubionych

telefon w zebie

IP: *.client.attbi.com 29.06.02, 03:39
Jedna z firm pracuje nad implantem telefonu w zebie.
Nie trzeba by kupowac komorek tylko gorzej jakby zaczeli wybijac zeby dla
telefonow. Smieszne to ale i denerwujace.
Czy chialbys miec implant telefonu w zebie?
U USA 86% ankietowanych powiedziala: nie.
Obserwuj wątek
    • krzychut Re: telefon w zebie 29.06.02, 08:51
      U nas to żadna nowość. Pierwszy telefon w Zębie (najwyżej położona wieś w
      Polsce) założono w latach siedemdziesiątych, otrzymał go oczywiście miejscowy
      sołtys. Z tej okazji urządził dla znajomych suto zakrapianą imprezę. Rankiem
      nastepnego dnia budzi go ów telefon:
      - Klinika ?
      - Pomyłka, sołtys w Zębie.
      Za chwilę telefon znowu dzwoni:
      - Klinika ?
      - Panie, mówiłem już - pomyłka, tu sołtys w Zębie.
      - Ja wiem Józiu, pytam tylko czy wypijesz klinika.
      Dowcip stary ale przypadkowo pasuje do Twojego wątku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka