Gość: PROKOCIM
IP: *.client.attbi.com
29.06.02, 03:39
Jedna z firm pracuje nad implantem telefonu w zebie.
Nie trzeba by kupowac komorek tylko gorzej jakby zaczeli wybijac zeby dla
telefonow. Smieszne to ale i denerwujace.
Czy chialbys miec implant telefonu w zebie?
U USA 86% ankietowanych powiedziala: nie.