18.05.05, 11:36

Szukam na terenie miasta Kraków nieczynnej budowy o wysokiej kubaturze. Cos w stylu naftobudowy- lecz ta jest zdewastowana jak po bombardowaniu...
Obserwuj wątek
    • trudny2002 Re: POMOCY 18.05.05, 11:50
      jest jeszcze taka niedokończona, chyba szpitalna, gdzieś a zapleczu Kozłówka w
      kierunku Piaski...
      Jeśli ma to być materiał plenerowy , to pewnie potrzebujesz określonego
      klimatu, a za tym idzie i czas w jakim powstawała i zapewne trochę innych
      elementów...są też nieczynne zakładowe hale, magazyny...
      trudny
      • hatroha Re: POMOCY 18.05.05, 11:55

        Maz na mysli szpital , pzrychodnie św Rafała?
        • trudny2002 Re: POMOCY 18.05.05, 11:59
          Nie wiem,ja to widziałem kilka lat temu( może trzy, moze pięc) a wyglądało
          atakcyjnie jako coś o czym myślę, a czy ktosto nazwał, skończył czy wogóle to
          jest to samo miejsce? Nie wiem...
          To musi być Krakow?
          trudny
          • hatroha Re: POMOCY 18.05.05, 12:10
            temat do góry...
            • hatroha Re: POMOCY 18.05.05, 13:18
              temat do góry...
              • hatroha Re: POMOCY 18.05.05, 15:34
                ..
    • gph na zapolskiej 18.05.05, 16:13
      przy takim nowym zielono-białym bloku dobudowują drugie skrzydło.
      wygląda póki co jak nieczynne.
      Podejrzewamze w Nowej Hucie(kombinacie) jest też sporo nieczynnych budynków, co
      wyglądają jakby się zatrzymały w budowie..
      osobiście uważam, że najlepszym tego typu plenerem (niestety zdala od Krakowa)
      jest nieczynna elektrownia atomowa na Krymie
    • mrug A Szkieletor może być? 18.05.05, 16:41
      ..
    • Gość: mały jasio Re: POMOCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 16:48
      a na wyjeżdzie z Krakowa w kierunku Słomnik - że nie powiem "na Warszawę" - po
      prawej stronie od lat stoi śliczna ceglana konstrukcja ktoś chciał
      zbudować "wieżowiec" mieszkalny ale mu siem nie udało - cycuś budowa.
      jasio mały
      • hatroha Re: POMOCY 18.05.05, 17:17

        dzieki i prosze o więcej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka