hatroha 18.05.05, 11:36 Szukam na terenie miasta Kraków nieczynnej budowy o wysokiej kubaturze. Cos w stylu naftobudowy- lecz ta jest zdewastowana jak po bombardowaniu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trudny2002 Re: POMOCY 18.05.05, 11:50 jest jeszcze taka niedokończona, chyba szpitalna, gdzieś a zapleczu Kozłówka w kierunku Piaski... Jeśli ma to być materiał plenerowy , to pewnie potrzebujesz określonego klimatu, a za tym idzie i czas w jakim powstawała i zapewne trochę innych elementów...są też nieczynne zakładowe hale, magazyny... trudny Odpowiedz Link Zgłoś
hatroha Re: POMOCY 18.05.05, 11:55 Maz na mysli szpital , pzrychodnie św Rafała? Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: POMOCY 18.05.05, 11:59 Nie wiem,ja to widziałem kilka lat temu( może trzy, moze pięc) a wyglądało atakcyjnie jako coś o czym myślę, a czy ktosto nazwał, skończył czy wogóle to jest to samo miejsce? Nie wiem... To musi być Krakow? trudny Odpowiedz Link Zgłoś
gph na zapolskiej 18.05.05, 16:13 przy takim nowym zielono-białym bloku dobudowują drugie skrzydło. wygląda póki co jak nieczynne. Podejrzewamze w Nowej Hucie(kombinacie) jest też sporo nieczynnych budynków, co wyglądają jakby się zatrzymały w budowie.. osobiście uważam, że najlepszym tego typu plenerem (niestety zdala od Krakowa) jest nieczynna elektrownia atomowa na Krymie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mały jasio Re: POMOCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.05, 16:48 a na wyjeżdzie z Krakowa w kierunku Słomnik - że nie powiem "na Warszawę" - po prawej stronie od lat stoi śliczna ceglana konstrukcja ktoś chciał zbudować "wieżowiec" mieszkalny ale mu siem nie udało - cycuś budowa. jasio mały Odpowiedz Link Zgłoś